E-bay тема 5

  • 32 568
  • 923
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 856
Е,па ти го питай де LaughingПовечето не отказват да пращат до тук Peace

nad_tab е купила преди да пита.Аз нямам интерес да купувам.

Друг факт е,че за да си защитен от PayPal,рейтинга на продавача трябва да е най-малко 50 (продажби).Аз не бих рискувала с рейтинг 8,въпреки че има 100%- ов feedback.

# 31
  • Мнения: X
Какво има толкова да се рискува - сумата е малка.

# 32
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Друг факт е,че за да си защитен от PayPal,рейтинга на продавача трябва да е най-малко 50 (продажби).Аз не бих рискувала с рейтинг 8,въпреки че има 100%- ов feedback.
Това къде го пише?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Друг факт е,че за да си защитен от PayPal,рейтинга на продавача трябва да е най-малко 50 (продажби).Аз не бих рискувала с рейтинг 8,въпреки че има 100%- ов feedback.
Това къде го пише?
Да това и аз за първи път го чувам. Сега си прегледах случая, при който ми върнаха пари. Продавача е с 35 оценки и не са ми правили проблем за това.

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 18:56 от Despina

# 34
  • София
  • Мнения: 10 309
Е,па ти го питай де LaughingПовечето не отказват да пращат до тук Peace

nad_tab е купила преди да пита.Аз нямам интерес да купувам.

Друг факт е,че за да си защитен от PayPal,рейтинга на продавача трябва да е най-малко 50 (продажби).Аз не бих рискувала с рейтинг 8,въпреки че има 100%- ов feedback.


До сега не ми се е случвало да откажат да ми изпратят нещо до България!

Тайната е да попиташ мнооооооого любезно(Would you, Could you и т.н.)  дали не биха могли да  изпратят стоката до EU Wink  англичаните по принцип са чалнати на тема добри обноски и ако знаеш как да подходиш не отказват! Друг е въпроса колко ще ми поискат за доставката  Mr. Green

За какъв риск говорим при цена 7.5лири...

# 35
  • Мнения: 5 255
За първи път искам да купя сандалки на Ирен,че като гледам какви красоти показвате....
UK8 това го дават равно на 25 по европейската,а това UK9 на 27
Има ли 8 1/2 или по-добре да взимам 9,малката носи 26
Питай за см на стелката  Peace
Аз така процедирам, защото при различните производители се различава номерацията  Wink

# 36
  • Мнения: 5 790
Момичета, влюбих се в тези ботушки Плейбой, но ги видях 1 минута преди да свърши търга.

Обърнах и немския, и американския, и английския И-бей за тях. Моля ви, ако ги видите някъде случайно - споделете с другарчето.  Hug
Благодаря!

# 37
  • Мнения: 414
Е,па ти го питай де LaughingПовечето не отказват да пращат до тук Peace

nad_tab е купила преди да пита.Аз нямам интерес да купувам.

Друг факт е,че за да си защитен от PayPal,рейтинга на продавача трябва да е най-малко 50 (продажби).Аз не бих рискувала с рейтинг 8,въпреки че има 100%- ов feedback.


До сега не ми се е случвало да откажат да ми изпратят нещо до България!

Тайната е да попиташ мнооооооого любезно(Would you, Could you и т.н.)  дали не биха могли да  изпратят стоката до EU Wink  англичаните по принцип са чалнати на тема добри обноски и ако знаеш как да подходиш не отказват! Друг е въпроса колко ще ми поискат за доставката  Mr. Green

За какъв риск говорим при цена 7.5лири...
Аз също започвам съобщението с "Would you..." bowuu,досега само един продавач ми е отказал Mr. Green

# 38
  • Мнения: 525
Спешно ми трябва помощ.Simple Smile
Как да се откажа от залог?
Мерси.Simple Smile

# 39
  • sofia
  • Мнения: 4 296
ами аз не знам дали може,някой преди беше писал,разтърси се назад

# 40
  • Варна
  • Мнения: 5 530
BateJoroq по принцип имаш възможност да си махнеш залога, но не е много препоръчително или поне така пише. Правила съм го веднъж, съвсем в началота като се регистрирах.
Точно под листа с бидовете има това изричиние
If you and another bidder placed the same bid amount, the earlier bid takes priority. You can retract your bid under certain circumstances only.
С почерните букви е линк влизаш през него и пробваш. Не знам сега дали работи. Тази година не съм пробвала.

# 41
  • Мнения: 525
Деспина, такъв текст няма.
Ако имаше да съм го видяла.Simple Smile
Някъде из сайта мернах на една обява, че има място, където можеш да отбиваш, но вече незнам къде беше.
А така ми трябва.

Както винаги, залагам на едно, а после харесах 5 други..Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 401
Привет! Първо да се изфукам с придобивката - детска количка: http://cgi.ebay.de/Chicco-Zweit-Sportwagen-London-Design-Race-NE … dZ1QQcmdZViewItem
...и после да питам за следващата.  Чукнах поръчка на "купи веднага", обаче не я виждам в РР, в акаунта ми седи като наблюдавана. Сега се чудя, да поръчам ли пак, ама да не стане така, че после да дължа за 2 броя? Как да разбера актуалното положение на нещата?

# 43
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
На имейл трябва да получиш,че си я спечелила и да те подканят да я платиш. Peace

# 44
  • Мнения: X
Привет! Първо да се изфукам с придобивката - детска количка: http://cgi.ebay.de/Chicco-Zweit-Sportwagen-London-Design-Race-NE … dZ1QQcmdZViewItem
...и после да питам за следващата.  Чукнах поръчка на "купи веднага", обаче не я виждам в РР, в акаунта ми седи като наблюдавана. Сега се чудя, да поръчам ли пак, ама да не стане така, че после да дължа за 2 броя? Как да разбера актуалното положение на нещата?


Търга за количката още не е свършил, ти подобна ли купи или става въпрос за този търг? Защото ако е за този, обърни внимание, че не приемат пейпал. Като купиш нещо с "купи сега" веднага ти го слага в листа на спечелените, а не в наблюдаваните.

Общи условия

Активация на акаунт