ВМ НВХ Щом си хапна от прасето, бърже топи ми се шкембето-32част

  • 15 868
  • 379
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 279

Ся ша ли са отчитами или к`во?!?
ЗакусиВ - 1 кофичка 4,5% кисело мляко.
ОбедоХ - ощи в 11 - 2 пръчки арбанашка сушавица някаква, 100 гр.кашкавалец и 100 гр.маслини.
До тука 2 кайвета!Отивам да си забърквам третото и да си пълня шишичката с вода!
Чал ви!

О, да...Мойто фитнес по-забавно беши!
Младежта усилно съ путеши и все пред огледалуту са вреши!!!
По уредите съ чекнах, ама и очища плакнах!

# 106
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Голде Laughing ще умориш Армандо, за петък та очакваам направо да го изиграйш-иска възстановка на снощния ти енергизъм
Пък днес изхарчих една голяма сума за руж-свидат ми парите последно време, ама влязох в един много хубу миришещ магазин и си купих, купих си и лак за сто долара,и си харесах парфюме, и него ще купя-ама в понеделник,че събота друг разход съм си измислил.Намирам са много погрознел, искам малко да се префацонирам
И маникюра ще оформя таз вечер, куфилото ща боядисам-Армандо тряба стане красавец Crazy

Хайде бягам,че съм подгонен, в офиса е пак кошер, търтея разгневи пчелата-майка  #Crazy
О за манджата-ял съм Годзилска салата,туй е то
За вечеря ще внимава, тез 900 грама тряба се махат

# 107
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
ха добър ви ден
Първо да питам , щото все чакам - Госпои'це , говорихте ли с шефа ?
Второ - ако аз бях на мястото на Небесната при бакшиша - тесен щеше да му се види автомобила ( аз на моят мъж не давам да говори по мобилния , докато кара , пък тоз ли  ooooh! ) И после веднагичвески бих се обадила на телефона на компанията и бих го " наковала " . Личи ли ми колко мразя бакшишите ... А смяната на фитнеса , окобено ако не работят уредите , съм ЗА .
Голди , слънце , само да си млъкнала пак на срещата ( нали разбра - другия петък ) Щъкчо , този път аз ще отида за резервация  Heart Eyes
И за мен са много тия 100 гр. кашкавал на веднъж , че и маслини , че и сушеница ... Де е зеленчука . До борса работиш - 1 домат и 1 краставица и си ОК
Щък , пък ти не слушай мъжа си да д...то .
Госпои'це , де се видяхте да сте погрознел  newsm78
Отлитам  Hug

И Фена да дойде най-после  Heart Eyes
Пинки , а ти как си ?

# 108
  • Мнения: 1 279
И за мен са много тия 100 гр. кашкавал на веднъж , че и маслини , че и сушеница ...

Е...Ама ти си ми на половината бе!
Туй мойто дупИ да не мислиш, че лесно се отглежда! Mr. Green

# 109
  • Мнения: 1 241
Здравейте,   bouquet
От една седмица не мога да си вдигна главата от работа, но се надявам това да беше сложната част Praynig
Режимна съм, даже изпробвам по-стабилна закуска- яйца с масло и домати, по-добре ми е, някак не прегладнявам така през деня, сега опитвам да мина на по-лека вечеря, че май прекалявам с вечерите Blush
  приятна вечер bouquet

# 110
  • Мнения: 437
Здравейти, здравейти,
Наистина много му се иска да иди тука и да общува, обачи няма никакво времи,а когато има главата му е куха като хралупа и само са блещи в околната си среда. Няма новост диетическа и оптическа да сподели. Внимателен е, но не спортисва последните дни, дано идните по му провърви. На сички желай големи успефи и изпраща много шалмуйски мисли за добро и либофф. Heart Eyes
Армандо, брат ми, оня ден 2 минути те търсих в указателя на талафона си, щот са бях фтурнал да ти казвам нящо, докат са сетя, чи та нямам...мъка и судба шалмуйска. Ай, амор!
Сички, сички-  Hug  Hug

# 111
  • Варна
  • Мнения: 5 193
ха добър ви ден
Първо да питам , щото все чакам - Госпои'це , говорихте ли с шефа ?
Да, днес говорих с прекия бос-смешно ми е, ако си при мен сега да ме видиш как се смея Laughing Не е лесно да си жирафиня, но да си бостанджия е още по-трудно ooooh!. Таз професия не я владее всеки, то си трябва по природа да си такъв, и да ти е заложен вътъка бостански в теб, за да може и да се държиш така...


Армандо, брат ми, оня ден 2 минути те търсих в указателя на талафона си, щот са бях фтурнал да ти казвам нящо, докат са сетя, чи та нямам...мъка и судба шалмуйска. Ай, амор!
Фердо, кръв моя Hug, защо си тъй кахърен, чеки сега батко ти да ти каже-от цял месец гърбав труд на плантацията, маслините не са по-вкусни, даже още повече горчат ...... Confused Помисли си, хабенето важна част ли е от туй занимание в твойто существование
За талафона  не се тревожи-ще общувами чрез космоса, по-евтино е и по-бързо пристига сигнала...само да си топирам перчама, че по-хубаво фащам сигнала Heart Eyes

И накрая на лиготията ми да ви се оплача, че не ми стига храната-гладен съм, все съм гладен. Туй салата от 1домат, 1 краставела, зехтин, маслин и малко лук не ми стига, нито пържолата ми е достатъчна, нито яйцата ....Все търся още, попаднах в хранителната дупка, ящен станах Rolling Eyes Страх ме е от мен си, то такава уста...голяма ламя ooooh!

П.П О, да -да ви кажа каков скандал вдигнах на един бакшиш наскоро-от Спортна зала до мойта спирка(знайти ма где съм) оня ми поиска 6лв #Crazy и аз в първия моментос реших,че съм взел от онез таксита до Златните,дето чарджят по 10лъва километража-ах като видях,че оня е от някакви си с многото петици.555555555 ли какво там, че като гракнах, че фърлих 2 лева и една монета-не видях даже колко е и оня като викна, като взе да ма нарежда.....ай, тичах до вкъщи

Маймуна космата, баш от Армандо пара ще пичьели    #2gunfire

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 19:25 от Госпойца Димитрова

# 112
  • Мнения: 1 488
Опи  Hug
Гуспойце!Няма да се притесняваш и аз съм била така с голямата уста до скоро!Сега гледам да спазвам строго диетата
Доклад:
Закуска:Свинско филе около 150гр.+4пиперчета и зехтин
Обяд Краставица 200гр.+2яйца с 5 резенчета наденица на омлет и малко масло около 10гр.
Следобяд 30гр. орех
Вечеря яйца с пипер и свинско филе с малко масълце около 20гр. на фурна
Вода 2,5л.
Спорт 40 мин.
Небесна,сменяй фитнеса!Аз един път отидох там и никакво внимание не ми обърнаха като влязох.Накрая един младеж с бицепс по голям от главата му ми обърна внимание и ми отговори на въпроса не много учтиво.При което на мен само това и ми трябваше за да си кажа тоз фитнес не е за мен.Навремето в ТИМ ми харесваше,пък в спортна зала много зле работата,там уредите сложени един до друг.Не можеш да се мръднеш без да докоснеш някой!
Роси аз забравих да се обадя,много съм завеяна пък то утре петък.Ади ти другата седмица като направиш резервация ще се покрия от сервитьора да не ме познае  Mr. Green
Лека вечер от мен,че дребния иска внимание

# 113
  • Мнения: X
Аз ще ви плача днес. При мен положението много зле - изпуснах му края, литна ми мотивацията. Едно ми е утрепано, депресивно...няма скоро да съм слаба, няяяма. На всичкото отгоре вече трета масажистка ми отказа да ме лекува от целулита - всичките били заети чак до август. Моля, помагайте, дайте назаем една масажистка baby_neutral

# 114
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Абе аз днес много ходих по улиците и все си мислех, че денят е много странен. Не срещнах една хубава усмивка, само навъсени, начумерени люде, също като времето. Много съмнително, друг път не ме е впечатлявало толкова. Явно е световен депресивен ден. Не бойте се, утре е нов ден и той ще е по-добър от днешния.
Мина, аз много добре знам, че ще бъдеш слаб, то ти си де. В сравнение с мен. ooooh! Днес си купих анцуг. Събрах се в него, щото е еластичен такъв един, страхотна материя, но е като клин. Полепнал по мазнината... Ужас. Как ще ходя по улиците в топлото не знам. Срам голям е тоз мазнинен свян. Crazy

# 115
  • Мнения: 1 488
Мина  Hug Не е възможно да не е останала все някоя свободна!
Небесна  Wink познато ми е онова чувство с анцунга,но си взех мъжки!Тез дамските едни депресиращи модели,не стават за друсащи се дупета,че и с къси горнища.Сега чета пак първа страница,преговярам си домашното,че да не забравя нещо.Лека ви  Hug

# 116
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ам да ви кажа и моя сеир-влизам в един магазин-на Бл.Благоева,дето е с/у Общината-викам си да разгледам какво има,докато си чакам автобусата,и имаше рокли-харесах ги,намерих номер, влязох да меря и като съм цепнала едната ми ти рокля баш на деколтето-ам то там хич нямам матриал, празен,изтощен, ама откъде и ккак стана таз повреда....Момичето го видя,аз  Embarassed засрамен, викам му-какво да правим, да плащам ли пари, нещо повредата, така...пък бързам, да не изтърва линията,че отиде да си мръзна за автобусина, и се разбрахме да ида утри пак, да меря, да са гледам и найй-вероятно да я купя,щото скъсах на хората роклата и си фанах рейса за вкъщи
Лошото е,че се сцепи плата, а не шева-бе грозна работа ви казвам, пък роклята хубава,ама аз не се одобрих много с нея
Утре ще ходя пак, не мога спа цяла вечер-как набутах горкото момиче, ще я купя,или ще купя друго,пък ще предложа пара за нея,че ако я дадат на някой друг намалена, да си избият загубата
Дебел,дебел.....срам, Мина била дебела-Мина ти от детския магазин трябва да пазаруваш,само дето си много висок и ще са ви къси ръкавите Sunglasses

# 117
  • Мнения: 1 488
Дебел,дебел.....срам, Мина била дебела-Мина ти от детския магазин трябва да пазаруваш,само дето си много висок и ще са ви къси ръкавите Sunglasses
Joy hahaha Joy
А това с роклята може да е неприатно,но толкоз е била роклята за да се сцепи така лесно,хич да не ти е гузно,аз от благата имам една рокля дето я сложих 1 път за сватбата на брат ми и после пусто като я пуснах в пералнята на ръчно и тя взе,че се боядиса.Черното се разля и роклята от бяло-черна стана сиво-черна!Да не ти пука!
Опа изчезвам отивам да плета... че таз пелена няма изплитане мааа му млада  Wink

# 118
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Я!Гледай какви случки са случвали. Да не би роклата да е на зелен фон с оранжаво цвете?  Crazy  АЗ купих такваз туника, разкошън е, но сетне видях рокъл в тоз десен. Само дето моделя не ми хареса ,не ми подхожда на фигурата. Мъх. Вий същия рокъл ли трябва да вземете или друг? Ми той тоз некачествен, как тъй тъй скъсал? Сключете сделка, ако не ви харесва рокъл, а трябва да си купити, да дода аз да си купя поне. Flutter

# 119
  • Мнения: X
Небесна, при вашата масажистка няма ли една малка дупчица за моето гъзе?

Общи условия

Активация на акаунт