ВМ НВХ Щом си хапна от прасето, бърже топи ми се шкембето-32част

  • 15 859
  • 379
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 279
Аз на оная скамейка с главата надолу не лягам. ooooh!

Ела ме виж аз как се изправям като легна! ooooh!
Като костенурка паднала по гръб съм! Laughing

# 91
  • Мнения: X
Аз четох за Спайдър Стамина и за хипертрофия на мускула по тази метода. По-малко повторения, но с повече тежести. Ами така нали се увеличава напречнто сечение на мускъла? Вий това ли правите или неправите?
А коремни преси как извършвате? М?
Дайти акъл, дайти му!
Аз на оная скамейка с главата надолу не лягам. ooooh!

Небесна, стамината е твърде сложна за вашите начинаещи спортни умения. Започни с 5 по 5, тежко, а упражненията може да са същите като при стамината. Като реша да се халосвам с коремни правя тази красота с 6 кг дъмбел - http://spidersport.com/home-workout.php#14 /коремно разгъване/. Но хубавото на базовите упражнения е това, че не тренират само определен мускул, а много мускули едновременно и на практика, ако тренираш базово нямаш нужда от коремни преси. Т.е. ако правиш упражненията от стамината /5 по 5 в началото/, корема ще ти се стегне тоже.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Цъ, категорична съм, че такова упражнение не изпълнявам. Аз трябва да се чувствам добре емоционално в залата и при изпълняване на упражнение. Тоз  наклон ми действа на поведението, чувствам се несигурна нанадолнище, въобще някаква фобия навярно. Всякакви луди има, та и аз един от тях.
Ето това пробвах, наистина натоварва превъзходно коремния мускъл. Какво ще кажат спортивните, може ли да правя само такова упражняване, без оная лежанка с главоча надолу?

Опс, Мина ме изпреварил. Видях коремното разгъване. Мисля сега базовите упражнения. Искате да кажете, че само с тях може да се изкара времето в залата, разпределени в отделните дни.. Дайте точна програма. Аз енергия имам за целия китайски народ. Много ми се спортува. Даже мисля да дойда във вашия фитнес скоро, само да мисвърши картата в тоз. Sunglasses

# 93
  • Мнения: X
Покажи на тренера си упражненията от стамината и действайте. Кажи му, че искаш 5 по 5. Белчо едно време пишеше в спайдъра, трябва да е поне малко наясно с принципите на Милко.

# 94
  • Мнения: 35
Лелеее..... морето се е преместило тук PeaceЗдравейте морски сирени   bouquet

# 95
  • Мнения: X
Небесна, колко път седмично тренираш? Ако са 3 виж моята програмка:

1 ден - странична преса - 10 кг, напади-24 кг, скрипец 35 кг
2 ден - клек-55 кг, военна преса-20 кг, гребане - 35 кг
3 ден - лежанка-25 кг, тяга-55 кг, напади - 24 кг

Всички упражнения ги правя 5 серии по 5 повторения.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 5 193

Закусвам стабилно , пълнозърнест хляб намазан с извара , салата , яйце и бекон.
През останалото време ям мръвки и салати.Спортувам у дома , имам над десет уреда.Висок съм 188 и сега тежа 95 кила.
Пусни си цяло меню, как си мазнините, колко ги докарваш, според мен не ядеш достатъчно мазинини,и тоз хляб-пълнозърнест,че той е за жени, мъжете ядат пържоли сутрин, яйца,омлети, масло ....Да, дайте един храноден да ва изкритикувами Wink

Днес ходих до Морска гара тъй случайно, и видях де е БМ, тъй че съм готов за другия петъчник, намирайте гледачи и бавачи и да ходим да го пием бирата и кюфтето Sunglasses

# 97
  • Мнения: 673
Утре за закуска ако вместо триците или лена изплющя едно парче баница с лапад, яйца и сирене дали ще поема много въглехидрат от корите?

# 98
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Буболечо, зависи от целите, които гониш. Твоя работа, ти решаваш. Принципно можеш да го изядеш и можеш да се вместиш в калориите през деня, макар да нямам точна представа колко въглехидност ще да има в корите. Смятай ги като лазаня, все някъде има кори на лазаня вписани като съдържимо.
Е, мже и нищо да не смяташ. Не ги яж и ще ти мине мерака до обяд. От друга страна ,можеш да изядеш малко от плънката, като отделяш корите. По-хитро е. Laughing

# 99
  • Мнения: 1 488
Ей ме на! Hug В цялата ми режимност... докладвам от снощи
Закуска кисело 4,5% 200гр.+лен и овес по 2с.л + орехчета около40гр.
Обяд 2 кюфтета от Месняна кайма+ салатка с 3 репички и зехтинец
Следобяд пак мушнах около 40-50гр,орехи
Вечерята Салатка+зехтин+4репички+ 3 яйца
Вода 2л.
Днес смятам да пробвам водата с лимона,но заксуката низнам ква да ми бъде...Става ли печен пипер със зехтин и свинско филе?

А пък аз аватарите на Голдито тя винаги е с уникални аватари  Wink

# 100
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте,здравейте bowuu
Някакви си 900гр се появиха на кантара ми сутринта... Closeмисля си сега, снощи ядох подобаващо меню-салаткен и 1/2 пържолче...сол нямаше,или поне не толкова,че да ми катурне кантара..Ще видим днес оттичането как върви
Хади, леко четвъртъчене Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 673
Свърши то, баницата в корема ми. Не че такъв мерак имах, ама мъж ми само се сърди като трябва той да яде цялото ядене сам, както стана със супата с коприва и фиде. Ама до обяд си мисля че ще ме държи сита туй парче баница и няма да ям други неща. За обяд и следобяд съм си направила от палачинките с белтъци и съм увила сиренце в тях. Или май следобяда не трябваше да се яде млечни  newsm78 Днес май няма да съм чак толкова режимна. Ама пак ще се засиля на фитнес. Ама с таз диета много яйца се плюскат наистина, с холестерол нямам проблеми засега, ама знайш ли...То как се разбира че имаш висок холестерол?
И още един въпрос: вие имате ли запек? Аз по принцип имам и дори с всичките зелении дето ям и лененото семе, пак няма резултат. Майчиният лист ми е много силен, сещам се веднъж го бях пила и ме беше страх да изляза от къщи  hahaha

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 08:41 от буболечка

# 102
  • Мнения: 504
Добро утро   bouquet Много съм подута мнооогооо  ooooh! въглена ми у небето ама голямата уста дето ми се е отворила не мога да я затворя и това е  Close Мъча се да ям на често и по малко.. Ето вчера каква съм я свършила:
Закуска: 150 гр.кис.мляко+50 гр.сметана +10 лен и 10 сусам
После един бъркоч от две яйца+4 с.л.трици+20 гр.кис.мляко+50 гр.извара+40 гр.шунка . Това на микровелето после го режа на две намазвам с 10 гр. масло и го изяждам на 2 пъти
Обяд : 3 кюфтета + домат и зехтин
Към 15 ч. 1/2 та на бъркоча
Вечеря като обяда
Преди лягане 30 гр. сметана със степ /това заради сладкото/..

# 103
  • Мнения: 1 279
 Hug `Драсти, `драсти!!!
Вчера уж щях да съм стриктна и да варя Големи яйцА, ама...
ЯдоФ домати с ориз... Rolling Eyes...Не много, ама...Че и Цвински кокали от буркан ядох с тях...Чоплех им месцето де  Laughing ,от кокУлите ям само пилешки  Mr. Green !Добре поне, че се преборих с еретичните мисли да си намажа една филия с мед  ooooh!...
За сметка на това бях много енергична през нощта  Crazy и малкия като извика от детската "мамо" и аз се изтрелях като луда от леглото  ooooh! , връхлетях върху една табуретка и си обелих кожата под коляното доста подобаващо  Tired...Още мисля  Thinking , защо ми бе нужно това препускане по никое време...

# 104
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Когато много време бях на хубаво ВМ НВД, ядах доста яйца. Харесвам ги, имам домашни превъзходни и консумирам 3-5-6 на ден, не всеки ден, че омръзва. След година дойде ред на профилактични изследвания и всички показатели ми бяха в норма. Не бойте се, в тоз диет яйцето е безчет! Peace
За запекът - ти пробва ли да изядеш много зелени салати? Колко много зелено ядеш, всъщност?
Аз скоро изядох на салата с репи и много лук и 4 салатки.  Flutter Добър ефект има върху перисталтиката. Ядеш ли често фибри? Туй зелето върши хубавини на стомаха, а пък например млечните действали по-така бетониращо. Разгледай си менюто и вкарай повече зеления, в големи количества. Спанак, лапад, коприва - сега им сезона, яжте ги много!

Днеска ми развали настроението един младеШ на фитнеса. Билетопродавач някакъв, ще ми оспорва програмата. Много мразим нежелано вмешателство, аз поисках само обяснение на едно упражнение. Отгоре на това от4 велоергометъра, ни един не работи като хората. Питам го, кога ще ги оправят, отговаря ми шеговито, но и иронично. Не знай той каква стратегия съм му измислил. Само да му науча смените как са. На кака си няма да са прай на отворко. Блах! Crossing Arms
Че така де, фитнесът Финес на Чаталджа го задрасквам. Отгоре на това и чистачката не виждам вече и събекалнята става мръсна. Разни уреди повредени виждам, не ща в тая мизерия. Ако не ми върнат парите от картата следващия път, то като й свършат дните отивам в ХЕИто. Наблизо е и хигиенично и практично.
Да не говорим, че падна мъгла и приятелка ме превози с такси до нас от фитнеса, а пък бакшиша говореше по телефона с едната ръка и шофираше с другата и не запомни къде отива. Тез хора .. Как я мислят така? Къде отиват? Кви 5 лева? ooooh!
Днес щей смешен ден много, има много време още да са случват весели истории.
Чал!

Общи условия

Активация на акаунт