НОВИТЕ DISCREET

  • 5 306
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
О, не, моля те недей  Praynig С нетърпение ще чакам да разбера дали като си отишла следващия път в магазина ги е имало или не дай си боже са преместени на нов рафт; дали касиерката е имала дребни пари да ти върне точно ресто; от коя страна се отваря кутията (в зависимост какъв цвят е); на колко милиметра от ръба на бельото се залепят и на колко време се подменят и прочее жизненоважни неща, на които да отделим по 2-3 страници!
   Божеееее, колко мъка има по този свят  ooooh!

# 61
  • Мнения: 2 211
Още ли разтягате дъвката?

# 62
  • Мнения: 412
От тези превръзки винаги ми остава лепило по гащите. Най - добрите са Carefree - има ги във всички хипермаркети и дрогериите.
Не искам да се заяждам, а само да кажа-за лепилото не е вярно-днес си ги купих новите дискрийт и никакво лепило не ми остава-дори и повече време да ми стои превръзката пак няма лепило! Hug

# 63
  • Мнения: 412
Аз пък не съм изобщо доволна..от discreet значи като ползвах тези мултиформ и като си го сложа върху прашките и после отдоло все едно се запечатала самата превръзка и не иска да се махне и трябва да я режа с ножица незнам защо става така #Cussing out ooooh!
При мен с новите дискрийт не се получи хич така-сложих си на прашки и верно се махнаха МАЛКО трудно, но не и много, че чак с ножица да трябва!Тва може да ти се получава така(да не моиш да ги махаш) защото самото лепкаво-едното крайче лепкаво да го залепваш за другото лепкаво(ако ме разбра)А то трябва лепкавото да го залепиш за прашката и после другата част на лепкавото върху вече залепеното.Ако ме разбра-просто не мога да го обясня Close Hug

# 64
# 65
# 66
  • Мнения: 2 211
Петя, напъни си сивото вещество и измисли по - смислен начин да трупаш публикации! Много дразниш.

# 67
  • Мнения: 412
Петя, напъни си сивото вещество и измисли по - смислен начин да трупаш публикации! Много дразниш.
Змам, но просто исках да си прикл'ча спокойно темата като си се доизкажа!Аз не пиша за да трупам публикации, а защото искам!И защото говориш глупости, че ти е оставало лепило по гащите-аз тези превръзки ги използваш от 1-2 години и не ми е излизало лепило, така, че е невъзможно на теб да ти е имало лепило на гащите!

# 68
  • Мнения: 4 435
Петя, напъни си сивото вещество и измисли по - смислен начин да трупаш публикации! Много дразниш.
Змам, но просто исках да си прикл'ча спокойно темата като си се доизкажа!Аз не пиша за да трупам публикации, а защото искам!И защото говориш глупости, че ти е оставало лепило по гащите-аз тези превръзки ги използваш от 1-2 години и не ми е излизало лепило, така, че е невъзможно на теб да ти е имало лепило на гащите!

Петя супер противна си.И още по-противно е 15-годишно дете с акъл на 7-годишно да ни обяснява как не сме си лепили ежедневните превръзки както трябва.Ай сиктир с извинение.На мен също ми се лепят и за мен са боклук.

# 69
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Петя, напъни си сивото вещество и измисли по - смислен начин да трупаш публикации! Много дразниш.
Змам, но просто исках да си прикл'ча спокойно темата като си се доизкажа!Аз не пиша за да трупам публикации, а защото искам!И защото говориш глупости, че ти е оставало лепило по гащите-аз тези превръзки ги използваш от 1-2 години и не ми е излизало лепило, така, че е невъзможно на теб да ти е имало лепило на гащите!

Петя супер противна си.И още по-противно е 15-годишно дете с акъл на 7-годишно да ни обяснява как не сме си лепили ежедневните превръзки както трябва.Ай сиктир с извинение.На мен също ми се лепят и за мен са боклук.
4е то моми4ето откога ги ползва.... ние пък какво ли разбираме от дамски превръзки   hahaha

# 70
  • Мнения: 7 723
...
4е то моми4ето откога ги ползва.... ние пък какво ли разбираме от дамски превръзки   hahaha
А представяш ли си като почне да ползва тампони
и като завалят въпроси от сорта:
Виси ми конеца. Нормално ли е?
И на вас ли така ви виси?
А не ви ли гъделичка по краката?... Crazy

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 18:41 от Руска

# 71
  • Мнения: 4 435
...
4е то моми4ето откога ги ползва.... ние пък какво ли разбираме от дамски превръзки   hahaha
А представяш ли си като почне да почне тампони
и като завалят въпроси от сорта:
Виси ми конеца. Нормално ли е?
И на вас ли така ви виси?
А не ви ли гъделичка по краката?... Crazy


А като чишкате мокри ли се? Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 2 388
 Joy Joy Joy да не излезе човек за малко, форумът се изпълва с вълнуващи теми.

# 73
  • Мнения: 412
...
4е то моми4ето откога ги ползва.... ние пък какво ли разбираме от дамски превръзки   hahaha
А представяш ли си като почне да ползва тампони
и като завалят въпроси от сорта:
Виси ми конеца. Нормално ли е?
И на вас ли така ви виси?
А не ви ли гъделичка по краката?... Crazy
Аз с тампоните съм запозната и стига сме я разтягали тази тема щото е тъпа!

# 74
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
голяма веселба напоследък в тоя форум....
много падна възрастовата граница......
14 годи6ни дами ни  поу4ават как  и дали да се гримираме, 15 годи6ни ни обясняват как да ползваме дамски превръзки,
на 20 ве4е отри4ат декоративната козметика и  ни казват как трябва да правим като тях да даваме  стотици левове  за бяла козметика  да имаме свежа  кожа на 20г  newsm78
аз ли не6то съм объркала форума ... те ли newsm78
 

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 19:00 от sl

Общи условия

Активация на акаунт