НОВИТЕ DISCREET

  • 5 287
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 388
аз ли не6то съм объркала форума ... те ли newsm78
 
Ти, ти... Joy Joy Joy

# 76
  • Мнения: 2 374
...
4е то моми4ето откога ги ползва.... ние пък какво ли разбираме от дамски превръзки   hahaha
А представяш ли си като почне да ползва тампони
и като завалят въпроси от сорта:
Виси ми конеца. Нормално ли е?
И на вас ли така ви виси?
А не ви ли гъделичка по краката?... Crazy
Аз с тампоните съм запозната и стига сме я разтягали тази тема щото е тъпа!

ТЪПА?????нееее Naughty аз не мисля така от темата ти могат да се научат много полезни неща,като например как се слагат превръзки,как да не остава лепило върху гащите и много,много други.

# 77
  • Мнения: 412
...
4е то моми4ето откога ги ползва.... ние пък какво ли разбираме от дамски превръзки   hahaha
А представяш ли си като почне да ползва тампони
и като завалят въпроси от сорта:
Виси ми конеца. Нормално ли е?
И на вас ли така ви виси?
А не ви ли гъделичка по краката?... Crazy
Аз с тампоните съм запозната и стига сме я разтягали тази тема щото е тъпа!

ТЪПА?????нееее Naughty аз не мисля така от темата ти могат да се научат много полезни неща,като например как се слагат превръзки,как да не остава лепило върху гащите и много,много други.
Да амам вие си ги знаете тея работи и без да ви ги казвам, така че темата си е много тъпа.

# 78
# 79
  • Мнения: 2 172
Е,не,шЪ пукна вече  1swing  От къде се измъкна пак тази тема  Joy

# 80
  • Мнения: 1 885
Мисля, че момичето трябва да се ориентира от рано и за следва медицина и по-специално гинекология. Все такива неща я вълнуват, така че да стяга химията и биологията  Grinning

# 81
  • Мнения: 7 723
Мисля, че момичето трябва да се ориентира от рано и за следва медицина и по-специално гинекология. Все такива неща я вълнуват, така че да стяга химията и биологията  Grinning
...и контрола над оргазмите си Whistling

# 82
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Мисля, че момичето трябва да се ориентира от рано и за следва медицина и по-специално гинекология. Все такива неща я вълнуват, така че да стяга химията и биологията  Grinning
...и контрола над оргазмите си Whistling

Е това вече ме разби тотално  Joy Joy Joy hahaha
Ми момичето обеща да пуска по сериозни теми и го спазва Whistling Mr. Green

# 83
  • Мнения: X
голяма веселба напоследък в тоя форум....
много падна възрастовата граница......
14 годи6ни дами ни  поу4ават как  и дали да се гримираме, 15 годи6ни ни обясняват как да ползваме дамски превръзки,
на 20 ве4е отри4ат декоративната козметика и  ни казват как трябва да правим като тях да даваме  стотици левове  за бяла козметика  да имаме свежа  кожа на 20г  newsm78
аз ли не6то съм объркала форума ... те ли newsm78
 
   newsm17 newsm12 smile3555

Общи условия

Активация на акаунт