Да можеше тъй на шега, септември да дойде СЕГА!

  • 13 140
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Simple Smile Ей, пияници Simple Smile привет и от мене Simple Smile

Я кажете, а с бялото вино как сте Simple Smile че мен от алкохолите само то ме изкушава Wink

Много слънчево настроение ви пожелавам  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 11 314
http://www.stokke.com/xplory/camp_foryou.asp?la=DE
Това е сайта на Стокке. Имат и филмче. Езикът може да се сменя горе вляво.
Асе, гледах аз Бугабуто, наистина вървят скъпо в момента, ама лятото цените падат. Ако искаш да хвърлям по едно оче?

# 47
  • Мнения: 3 926
Мацко, всичко пием - без нафта, душа Hug И бременни, и небременни Grinning

Хей, да са ни живи и здрави ДОКТОРКИТЕ и МЕДИЦИНСКИТЕ СЕСТРИ, които пишат в темата!!! Да си работите с любов професиите и да се сещате да поглеждате пациентите в очите Hug  bouquet Благодарим за отзивчивостта и за това, че сте се нагърбили с такава тежка работа  bouquet

Веч, душа, хвърляй и по две очета. Ще съм благодарна Simple Smile А за Стокке - и мен ме кефеха докато не им видях лятната седалка - еми като наказано ми е детето вътре... Иначе са супер. Само че Бъгабуто е по-леко... и май по-компактно в сгънато състояние.

# 48
  • Мнения: 11 314


Хей, да са ни живи и здрави ДОКТОРКИТЕ и МЕДИЦИНСКИТЕ СЕСТРИ, които пишат в темата!!! Да си работите с любов професиите и да се сещате да поглеждате пациентите в очите Hug  bouquet Благодарим за отзивчивостта и за това, че сте се нагърбили с такава тежка работа  bouquet

Веч, душа, хвърляй и по две очета. Ще съм благодарна Simple Smile А за Стокке - и мен ме кефеха докато не им видях лятната седалка - еми като наказано ми е детето вътре... Иначе са супер. Само че Бъгабуто е по-леко... и май по-компактно в сгънато състояние.
Аз направо забравих, че днес ми е професионалния празник ooooh!
Пу, страдам аз вече от Е-Ге-Ноза hahaha

# 49
  • Мнения: 741
Привет и от мен! Вчера се прибрахме с децата от Хисаря, бяхме за ваканцията там, а вие сте изписали сума ти страници за една седмица. Ще наваксвам с четенето...
Честит празник на медицинските работници и от мен!

# 50
  • Мнения: 571
Здравейте HugТочно така всичко пием без вода от бойлера и нефтопродукти ама за водата от бойлера не сме сигурни че ни се услади като го сменяхме  Joy Joy Joy Не зная дали сте чували НО се препоръчва по една чаша бира на гладно за да не ви се гади и повръща сутрин!!Аз много обичам бира и си признавам прегрешавала съм но в началото само да помиришех и бегом в банята да връщам поръчката  ooooh!Направо не ми се говори колко ми ставаше зле от бирата!Сега вече е по добре положението пийвам по малко и хич не ми е проблем!Свекър ми иска с уиски да ме налива че "какво ще се роди това дете да не е опитало всичко" hahahaДоки също каза ако пия вино или бира да не се притеснявам че няма никакъв проблем!Особено червенто вино е много полезно за кръвта сърцето кръвното абе за всичко!Сега не знам дали това не са оравданията на дрът алкохолик да си посръбва  smile3521може така а звучи ама това са ми казали!За фарфароските/цигарите демек/съм изпушила /признавам си линчувайте ме  #2gunfire/2 откакто съм бременна-един път в една дискотека и не я допуших и втория път на кафе и пак не я допуших!Имам си две кутии от едно време в нас седят но не припалвам!ААА аз и кафе си пийвам от време на време!Малеее май само тревата спрях  rotfImbo newsm68 шегувам се разбира се!
Исках да питам вийдам за резултатите от БХС си говорите-на мен ми каза таз лелка дето ме боде да ида в четвъртък между 9 и 14ч.Като ме бодоха нямаше мн жени да си взимат резултати!Това беше към 12 та си мисля да ида пак към толкова дано няма много хора Thinking

# 51
  • София
  • Мнения: 3 114
 Аз само едно не разбирам, ако се окаже висок риск и се прави амнио и се установи  проблем, могат ли по някакъв начин да помогнат на бебето с медикаменти newsm78  замислям се понеже аз бебчето съм решила да си го родя и бих направила тези изследвания само ако по някакъв начин може да се помогне иначе не виждам смисъл, бременноста си  няма да я прекъсна и ако ще е само за да си знам от по рано за проблема не мисля че ще ги направя.

Беба, радвам се, че болките ти са минали и сега си по-добре.
Относно изследванията- ако си решила да запазиш бебчето независимо дали има проблем или не, по-добре наистина да не се тормозиш с изследвания. Карай си спокойно бременността, гледай позитивно на бъдещето и не се притеснявай!  Hug Тези изследвания са за генетично заложени болести, които за съжаление не се лекуват, така че дори и знаеш предварително, нищо не може да се направи. Има други възможни аномалии на плода, които са лечими и е хубаво да се знаят предварително, за да може да се предприемат мерки веднага при раждането- проблеми със сърцето или други органи.....но те се виждат при феталната морфология и феталната ехокардиография. Моето решение е същото като твоето, само дето аз все пак ще си направя БХС- ако има нещо, предпочитам да знам предварително и да се подготвя психически.

# 52
  • Мнения: 133
Честито и от мен на всички медицински работници   bouquet
Асе, жива и здрава да си, че подсети  Hug Сега трябва да се обадя пак на родителското тяло и да се извиня, че сутринта забравих  Embarassed Но пък, те си знаят, че съм бременна  Joy
Я кажете тези колички с добре защитени зимни кошове ли са? Че нали зимата ще ги разхождаме мъниците Simple Smile Аз нали съм си зиморничева и още от сега се притеснявам за бръмбазъка  Joy Кошът на Бъгабу изглежда добре защитен. А за комбинираните на Чико какво мислите? А дали е по-добре комбинирана пред 2 отделни - лятна и зимна?

# 53
  • Мнения: 3 926
Соничка, БЪгабуто е прелест от всякъде.
Чикото аз едно не й харесвам - малко нестабилни ми се видяха дръжките като я бутах с дете вътре. Но то си е до навик. иначе е хубава количка Peace
И зимата и без зимен кош може. Той се казва по принцип лежащ кош и е за новородено, не е само за зимно бебе Grinning И ти може да си зиморничава, но да внимаваш как ще обличаш и навличаш детето Wink Една комбинирана количка с хубаво чувалче върши страхотна работа. Още повече, че всички колички вървят с дъждобран, който предпазва от вятър. Пък то това е най-важното Peace

# 54
  • Мнения: 4
Беба хубаво е, че всичко е минало вече!  Hug

Относно количките: Веч това беше много лошо от твоя страна - сега не мога да си изкарам тази количка от главата  ooooh! , ама пък е много скъпа дявал да го вземе  Shocked - иначе Асе Бъгабу-то не ме впечетли толкова много, но ако ми го подарят няма да откажа  Party.

Аз след два дни започвам работа - болничния ми беше до 10-ти април.  Confused Малко ми е притеснено как ще се чувствам. Вече цял месец и малко си поспивам следобяд, почивам си като ме приболи тук или там ...  Praynig дано да се чувствам добре. Иначе съм предупредила, че никъде няма да ходя, защото работата ми е свързана с много пътуване в града и извън него. Ще си кротувам пред бюрото и ще правя статистики и др. скучни неща  Grinning

Честит професионален празник на всички мед. работници и лекари.
 

# 55
  • София
  • Мнения: 7 673
Относно количките - аз съм по-скоро за типично зимните, а за лятна - друга. т.е. обичам тези зимни, които са си с кошче, заградено отвсякъде с твърда стена. (класическите от едно време) А за лятна - сътветно лека и маневрена. Голямото съм го гледала така и бях много доволна. Малкият имаше комбинирана, но я ползвах само за зимна - за лятна така или иначе купих нова. Така че, нито ми беше удобна за зимна, нито я ползвах за лятна комбинираната Thinking

# 56
  • Мнения: 133
Момичета, мерси за обяснението  Hug И аз ще навлезна в количките, няма къде да ходя   1stroller Още малко да се постопли и щурмувам магазините да събирам мнение Simple Smile
Иначе за обличането и разходките си права на 100%, Асе Simple Smile Одавна съм решила, че няма да допусна грешките, които майка ми е допуснала с каляването ми (тя не от друго, ами от прекалени грижи; защото съм дете гледано буквално "по учебник"). От сега се настройвам психически, че ще има яки разходки и каляване. А мъжът ми смята, че момента е чудесен и аз да се каля малко  box

# 57
  • Мнения: 571
Понеже нали ще се разхождаме предимно зимно време  Sick мисля да вземем количка със зимен кош на не с кош за новородено!Със зимния кош са по затворени и ще му е по-топло според мен!Замислих се за един модел на Кенгоро Ексклузив мисля че беше но дано не бъркам пак ще погледна!!! newsm78

# 58
  • Мнения: 1 620
Да ви питам за колички Pulse X-Adventure. Гледам много мами ги бутат. На мен като дизайн ми допадат и като цена , но ме озадачава защо са толкова евтини дали не са проблемни и затова да е толкова ниска цената.

# 59
  • Мнения: 3 926
Мирка, зимен кош и кош за новородено е едно и също нещо Peace
Хууубаво огледай и тогава избирай Hug

Общи условия

Активация на акаунт