Клюкините от пролетта - 9

  • 12 356
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 671
Много се радвам,че сбирката се получи,че се събрахме и се видяхме толкова много хора,че напълнихме две ложи.
Радвам се че Никси изпълни обещанието си да не роди в цирка,радвам се че най-накрая се запознах с Славето,радвам се че Иса изпълни страхотни номера с клоуните и се смяхме от сърце.
Страхотно беше Иса. Hug Hug Hug

# 271
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Оморфис Hug

# 272
  • Мнения: 408
......,радвам се че Иса изпълни страхотни номера с клоуните и се смяхме от сърце.
Страхотно беше Иса. Hug Hug Hug
Иса да покаже номерата и тук, в краен случай, може и снимки.  Rolling Eyes

# 273
  • Мнения: 651
Иса да покаже номерата и тук, в краен случай, може и снимки.  Rolling Eyes


Може Инкел може, ама за да ги покаже Иса номерата, ти ще трябва да влезеш в ролята на клоуна  Wink
 Joy

# 274
  • София
  • Мнения: 1 752
Мммм, да, Инк, и ще е свързано с болка в задната половина на тялото ти  Joy

Исе, аз да се присъединя към отбора с благодарностите - ако не беше твоята идея, Моят Дивчо щеше да пропусне, цитирам, "най-най-най-най-страхотното нещо, което е гледал". Та, пак ГОЛЯМО БЛАГОДАРСКО за хубавата идея.   bouquet Иначе нямаше и да разбера, че има цирк.

# 275
  • Мнения: 408
Аааа, задника си не давам, толкова любопитен не съм.  Naughty
Достатъчни са само снимките.  Simple Smile

# 276
  • София
  • Мнения: 6 999
Каза и че Дариа е красива, после се засрами Blush

Аз си мислех, че по мен се заглежда  Rolling Eyes а той по Дариа  Crossing Arms
Явно от сега е добър тактик - първо омайва майката, после дъщерята  Joy

Радвам се, че ви е харесало на всички... Аз останах малко разочарована, защото като бях дете всичко беше толкова голямо и празнично и пъстро... А сега ми се видя малко и... Най-много ми хареса номера с клоуна Wink
Дариа обаче иска пак да ходи и като дете на разведени ще й се сбъдне мечтата, но с баща си този път.

Аз пия кола с водка, така че Наздраве!

# 277
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
А аз бяло вино,тъй,че наздраве и от мен.
 Whistling
Иса,и Любослав иска пак да ходи,дали на Дариа баща и няма да вземе и него.? Party

# 278
  • София
  • Мнения: 1 752
Аз останах малко разочарована, защото като бях дете всичко беше толкова голямо и празнично и пъстро... А сега ми се видя малко и...

Точно така е. По-скоро така беше. Но... първият цирк, на който заведох дребния преди 5-6 години не бе дори и жалко подобие на цирк - хорицата там бяха наистина окаяни. И тогава си спомням колко мизерно и тъжно ми стана. Та, в този смисъл днешният бе наистина "страхотен". Предполагам, че си зависи и от възрастта на гледащия - преди около 2 години водих диването на "Монте Карло" в южния, бе доста подобен на "Балкански", ама ентусиазмът на детето съвсем не бе така еуфоричен като днешния.

Славе, Любослав нали уж мрънкаше, че бил адски скучен цирка?! Или той зарад голите каки. Абе, той и моят ме сюрпризира, че мацката на трапеца най-му харесала, пък била и секси. .. И аз  Sick

# 279
  • София
  • Мнения: 6 999
Славе, Любослав такъв бял и рус на кой прилича?  newsm78

БНД би го взел ако е сигурен, че няма опасност за дъщеря му  Joy

# 280
  • София
  • Мнения: 6 999
Де е Бърди?  newsm78
Аз й носих книгата, защото си мислех, че и тя ще дойде...  ooooh!

# 281
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
На баща си Иса,само цвета на очите е моя.
Ами засега опасност за Дариа няма виж ,след 7г.,не мога да обещая Naughty
Миленитка,той така по принцип си мрънка,иначе цирка е бил;върха;-негова дума Hug

# 282
  • Мнения: 671
А аз бяло вино,тъй,че наздраве и от мен.
 Whistling


А пък аз съм на таратор. Mr. Green
Ама щом сте казали-Наздраве!!!!!!!

# 283
  • Мнения: 2 327
Явно добре сте си изкараил на цирка, завиждам ви леко Simple Smile
Лека нощ от мен и ако много се разпишете бъдете така добри да си пуснете нова тема  smile3524

# 284
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
А аз отивам да си гледам филма по TV100,засега лека и мека и от мен,а ако има някой дето са и на твърда -охааааааа. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт