Рицарки на Бялото кантарче 07.04.2008 - 13.04.2008

  • 8 386
  • 362
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 279
Супер!!!

Мно`у сме готини!!!

Нищо, че аз съм по-хард!!! Mr. Green

# 316
  • Мнения: 4 806
лайт, лайт, ама е повече мотив от мотиф-ите Simple Smile

Не успях да ям, щото не отидох. Ама се зарових в старите си записи. При мен намалението спрямо преди една година е 1 кг и 1 см от бедрото. Толкоз зор за няма нищо  Mr. Green   Всъщност, така звучи, ако игнорнем огледалото. Разлика има там по-голяма. Заради фитнеса, не за друго. Размери и прочие същите, ама при друг релеф (Мими   bouquet ) ...

# 317
  • Мнения: 2 147
Здравейте прекрасни рицарки и честит празник  bouquet
...и аз съм зарината от бач, няма промяна във фигуата Mr. Green
несериозна съм към хранене и всякакви физически натоварвания и изобщо кофти работа...
Мога да кажа, че ми липсвате и като мотивация Thinking Heart Eyes

# 318
  • Мнения: 9 865
Снощи вместо да си пийна ракийката си я наложих на компрес с черен пипер. Знам варварско звучи, но така се давех, че не можех да дишам, камо ли да заспя. Вечерях портокал. Закусвах млечно кремче. Хич не съм добре как не ме е срам?!
Честит празник рицарки (днес нали е ден на космонавтиката?), носете с гордост рицарския орден! Аз преди една година съм пишела... смях се на старите записи. Спомних си и за развода на Майката. Какво става с тази готина жена, добре ли е?

# 319
  • Мнения: 4 806
Майката е добре. Наскоро се обади. Както винаги излъчва енергия. Тя е живият пример за това, че нещата, които ни се случват, в значителна степен зависят от това, каква е нашата нагласа спрямо тях. Ако имаш положителна нагласа и желание, предизвикваш Вселената да помага (да, тогава го имах в подписа си и съответно се появи в темата, добро подсещане ... ). Ако се завреш във вайкане, оплакване и прочие - все ще е зле. Вярвам в това, но не винаги успявам да го постигна.

Ядох. Пих. Не се веселих (което отчитам за пропуск).

Зетче, четох старата тема и се сетих, че отдавна те няма. Радвам се да те видя Simple Smile

# 320
  • Мнения: 5 873
здрасти . Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
прочетох ви набързо,целувам ви и отивам да спя.
6 работни дни множко ми дойдоха. TiredЧе и в 4 станах тази сутрин.уф. Tired
после повече. Hug

# 321
  • Мнения: 2 040
леле верно бе, как забравих

ЧЕСТИТ НИ ПРАЗНИК

За мен равносметката е 0 на 0
Ама като цяло почти съм нормална
С други думи - няма я вече оная лелка дето се търкаляше след 2рата си бременност.
Сегашните ми драми са по-фини някак и по-поносими.
Което обаче не значи че ще отстъпваме в борбата  Mr. Green

На гости съм - правя една бърза вечерна проверка, докато другите вечерят  Mr. Green
15тина солети, 200 гр прясно мляко
1 активия с плодове, пилешки гърди на грим - не знам колко - като се има предвид, че децата също ядоха - предполагам малко повече от половината месо е било за мен - слагам 300 гр.
малко боб, няколко фъстъка, 1 огромна ябълка
това е дотук - не съм минала 1300 калории предполагам
по-късно вечерта ще ъпдейтна инфото ако се наложи  Grinning
Хубава вечер ви желая   bouquet
 Hug Heart Eyes

# 322
  • Мнения: 2 040
брее - никои ли няма пак  Rolling Eyes
аз се върнах от гостито - добавям към сметката малко пилешки дробчета - направени не знам как и още няколко фъстъка
предполагам, че не съм минала 1600 - 1700 калории
и сега се залепвам в кревата с един филм и нищо повече няма да хапна  Mr. Green

# 323
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Grinning. Хубаво нещо са празниците. Пожелавам си догодина когато си прочета писанията да мога да кажа като равносметка, че съм свалила и последните десет килограма, и че продължавам да не пуша.
 Вирусите започват да си отиват от моята къща и някак естествено режимните храни се появяват на дневен ред......... Днес и утре няма да броя калории....
Храненето ми днес разчиташе на печени пилешки бутчета в плик,  домати с моцарела, кисело мляко с лен.....Водата пак я пропих. Ще наблягам на качествени естествени храни, няма да забравям за фибрите и спорта, пък да видим кой кого.
Хубава вечер на всички.   bouquet

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 21:14 от Арбанашка кокона

# 324
  • Мнения: 256
ЧЕСТИТ РИЦАРСКИ ПРАЗНИК
Леле преди година бях редовно тук а сега никаква ме няма и това не е защото съм заслабнала, за съжаление, въпреки че като цяло се храня много по разумно и здравословно но най- много се радвам че се научих да се движа  повече - след 34 години мързел на 35 започнах да спортувам интензивно - народни танци, велоергометър, комбинирана гимнастика и определено се чувствам много по добре освен че и видимо се забелязва
ПОЖЕЛАВАМ НА Всички ДА ПОСТИГНАТ ЦЕЛИТЕ СИ   Hug Hug Hug

# 325
  • Мнения: 1 387
Честит празник
Пожелавам на всички рицарки много любов ,щастие и да постигнат и запазят до дълбоки старини мечтаната фигура!  bouquet

# 326
  • Мнения: 1 479
Привет любими приятелки! Много сте ми липсвали тия дни до каго нямах ксмп!
Да се похваля сега съм с нов лаптоп и от него ви пиша! Много съм рдостна! За сега ще го деля със сина!
С режима съм добре, но не чак толкова!Може и още по-добре!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Не съм ви изчеба, но вечезапочвам!
Гушки и целувки на всички!

# 327
  • Мнения: 1 479
Момичета, много ви моля, която от вас има турбо джам много моля да ми пише на лични!
благодаря!

# 328
  • Мнения: 1 488
Дубрутру  Hug
Айче Хъф Евич
закусвам с вас и офейквам да чистя  Wink

# 329
  • Мнения: 2 487
  Добро утро Heart Eyes

  Евич HugЩък  Hug Хъф Hug

  Днес съм домашна. Имам куп задачи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт