Рицарки на Бялото кантарче 07.04.2008 - 13.04.2008

  • 8 384
  • 362
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 040
Ехо  Grinning
добро утро  Hug
Закусвам мляко с кафе и 2 бисквити.
Кантара се движи в правиланата посока, ма мнооооооого бавно беееее  Confused
Не знам дали ще мога да успея до стимула да стана каквато искам  Tired
Цяла сутрин правя сметки  hahaha
Ще трябва затягане на редиците. Имам резерва - и откъм количество и откъм качество.
Само дето ме боли корема от време на време много гадно. И като се раздразни - трае по цяла седмица това.
Доколкото забелязвам закономерност - мазнината му влияе зле.
И то точно от мазно -а от брашно не ме боли - неговата ма-и-ца  #2gunfire

Хубав ден пожелавам на всички  bouquet
Камъче - кво става - как вървят приготовленията  Hug
Днес ще имам работа на компа сутринта. Следобед ще гледам да се изнеса на разходка. Ако не завали  Rolling Eyes

Айче   Hug
как си
може и да си писала - ама аз почти не успявам да чета  Blush
Вървиш ли нанякъде  Grinning

Щъки, Евич Hug
Лаптопа е хубава благина  Flutter
Лошото на моя е, че не съм си купила още онова - дето пуска мрежа без жица и не мога още да броузвам от кревата  Mr. Green

# 331
  • Мнения: 2 487
    Хъф Hug, добре съм до някъде   Confused Вървя на никъде  Laughing Сутринта покрай рицарския празник си погледнах записките. Миналата година на този точно ден съм била по-лека от сега  ooooh!

   Май пак няма да ме подмине пролетната депресия , ама с нея сме си стари дружки и не и се връзвам много. Laughing

   И да знаеш , че много ти се радвам напоследък. Hug

# 332
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 newsm64  1dishes  newsm75  wash  hang  1ironing    smile3506

# 333
  • Мнения: 1 279

И аз тъй!!!  ooooh!

Че и тъй!

      

 

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 10:17 от Goldy-ту бре!

# 334
  • Мнения: 256
Добро утро Hug
Погрижих се за изхранването на домочадието пия кафе и след малко хукваме с Криската - това слънце навън не е за изпускане. Добре че вчера позачистих.
Желая на всички усмихнат ден
 Hug

# 335
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Зетка ще те  видим ли на Стара Загора   love001

Домакинствах, готвих.  Сега обаче отварям вратата и докато не се изморят малките никакво прибиране. Купих няколко топки, от тези грамаданските за упражнения и сега такова търкаляне му правим на поляната. моите следи по тревата са най-големи сякаш валяк е газил тревата  Grinning

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 12:11 от Арбанашка кокона

# 336
  • Мнения: 2 147
Добър ден прекрасни мои.....
Ассе и на мен ми се иска по често да влизам тук , но не се получава, а да си призная имам нужда от Вас Heart Eyes Hug
.... и в личен аспект, нещо съм се оплела в едни мисли и не се чувствам добре Crazy, трябва ми промяна..... мислех, че съм по- широко скроена, а се оказа, че не съм чак толкова......затова и режима ми бяга Hug.... е стига за мен Wink
Ще се радвам да се видим скоро приятелки Heart Eyes
Започвам и аз с гимнастиката на Дани и Голди, и разбира се на повечето от нас....
Мъжа ми е в Италия и затова ще пиша по- често  Thinking
за сега байййййй

# 337
  • Мнения: 2 147
 Heart Eyes Heart Eyes...с най- голямо удоволствие коконке, а за кои дати се замисля срещата...
Дани, възхищавам ти се на волята ти за режима на хранене и за цигарите...., а си и страшно слънчев човек.. Heart Eyes Heart Eyes

П.П.....между другото, сина ми замина сутринта на екскурзия до Велико Търново от училището.......прекрасен град Heart Eyes

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 12:06 от zzz@2

# 338
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Много слънце и добри мисли-помисли!

  bouquet

# 339
  • Мнения: 4 116
Добър ден!  Hug
При мене пак болести. Тревожно ми е. мъчех се да минем без антибиотек, но явно не става. Дежурната искаше даже в болница да ни праща, аз отказах... как се сваля 40` не знам... Дадох му антибиотика, но не знам дали не го пъвърна, уж само храчки повърна  Tired  страх ме е да му дам втор доза. Цялото тяло го боли, масажирах го, той врещи...
И всичко май от тъпата детска градина идва. изпотява се, не го преобличат, и той не се сеща да се преоблече сам. Децата в гупата са вечно кашлящи, чувам ги като го взимам.
Аман от болести, не можем да се порадваме на хубавото време  Confused
Ади, офейквам. Дано по- късно се включа с по- добро настроение.

# 340
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Леле Тедка , многа гадно това. И тези вируси не се спряха да ни тормозят децата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.
Високата температура я моря със свещички ефералган. Иначе веднага ги разсъбличам, и гледам да не ги завивам много. Задължително стоят с мокри кърпи на главичките.


Зетче   Blush, когато се разберем за датите на рицарската среща ще ти звънна по телефона да те уведомя. Иначе може да се видим и преди това, че скоро пак ще идвам до София.... Heart Eyes

# 341
  • Мнения: 1 387
Привет и от мен  bouquet
Най-накрая да се включа през деня! Grinning
Евич,честит лаптоп,със здраве да го ползвате!
Кокона и ние бяхме сдецата на двора,но аз само стоях и ги гледах как играят,защото много ме боли корема поради МЦ.Децата обаче доста се измориха и сега спят! newsm46
Тед и при нас е така,като отида да я водя и все някой кашля и киха.Миналата седмица имаха конюктивит,сега пък ларингит!!! Cry От 2 седмици неможем да сложим ваксина на малката,защото е болна! #Cussing outНа всичко отгоре все някоя госпожа я няма и ги събират с другите групи ,че и с тях да обменят бацили!Абе няма оправия!
Днес съм се заела сериозно с диетата,наела съм я като пионерско поръчение,че да видим докъде ще стигна! Wink

# 342
  • Мнения: 4 116
Кокон, мерси, че ме подсети. Аз само Нурофен давам, сега като ходя за леля им, ще  взема и свещички, че то докато подейства антибиотика, може и един ден да мине.
И кажи кога ще идваш по София, може да се видим. Че това пътуване по великден може и да не стане, ако пак е болен някой от дребните. ще се изнеря още повече, с болни деца на път.
Хепи, така е, в градините само болести. Аз 2 седмици го лекувам и там за 2 дни пак е прихванал някой вирус.
Сега се замислям дали да не го спра от градина направо за един месец, да си почине организма му от лекарства, че вече ще се натрови. Какво мога да измисля? или педито да питам, да му пусне болничен един месец поради някакво заболяване?
Ще ми дойде вповече да са ми двамата на главата, но поне да са здрави...

# 343
  • Мнения: 1 479
Девойки, турбото го няма в датата и съм в ужас!Обадих се на приятелка, на която годавах и май ще го отимам пак!Пишете ако ще има среща в Стара Загора! За сега боря с компа, че не ми тръгват едни важни неща и ще полудея!
От турбото имам две неща на дискове, но другите ми бяха на стария комп!Ох, дано по-скоро да се оправи поне това!
Обичам ви и пишете за срещата!

# 344
  • Мнения: 2 040
Евич, а по торентите няма ли  Rolling Eyes
Или ти там не ходиш?
Ако не смееш и няма друг начин - дай линк - аз ще ти сваля

Общи условия

Активация на акаунт