Застреляха Георги Стоев!

  • 14 594
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 685
 PeaceДнес сутринта,освен неизлъчваните  кадри,по-интересно беше гостуването на друг подобен писател Петър Христозов/Харизанов//не съм сигурна за фамилията Confused/Коритаров и Лора го "разпнъха" в типично техен стил WinkТа този същия се изкара като "най-достоверния" разказвач на подземните истории,а според него книгите на Стоев били на 90%измислица и поръчка.Значи било практика групировките да си плащат за написването на истории,в които да се оплюват и "разобличават" конкурентите и "врага".Стоев бил един такъв поръчков писател и постоянно му плащали за да пише точно нещо определено.А имало случаи и когато се плащало за да НЕ се пише дадена информация ooooh! #Crazy-и въобще -големи поръчки,големи фантасмагории Rolling EyesИ така според П.Христозов творенията на Стоев били наивистични и абсолютно недостоверни.Виж, неговите собствени били съвсем друга работа-той стоял на една маса с Маргините,с Маджо и т.н. и бил "толкова навътре в нещата" и знаел толкова много истини,НО нищо няма да каже и да коментира,за да не "тръгнел" по пътя на Стоев. ooooh!
От целата работа,на мен ми се стори,че се опитва да си пряви реклама на собствените четива и звучеше много самохвално,което не убягна и на водещите и на моменти му задаваха направо комични въпроси Crazy

# 241
  • Мнения: 1 393
И Сашо Дончев давал на Слави Трифонов 40 000 на месец.
За какво му ги е давал, още не мога да разбера.
За да пропагандира за БСП, то си пише.

...зачетох се в в този линк към книгите, или там каквото е това. Навремето (преди повече от петнадесет години) познавах един от описаните хора. Намерих и за него и за доста от хората около него в тези писания и съм изумена колко вярно е всъщност всичко.  Малко са поразменени фактите хронологически, но иначе- едно към едно. Дори имената на разни маловажни "герои" са пльоснати както са си. Което за мен поне логически води до заключението, че поне за тази част от писанията си този Георги Стоев не е излъгал ни най- малко; все си мислех, че останалите, тези напоследък нашумели истории- хомосексуализъм и извращения на високо ниво, сводничество с чалгаджийки, ако щете и това, че К. Евро била дилър на кокаин (!!) и там другите неща са украсени и художествено измислени.  Но щом по- ранните събития, които аз, както казах, за себе си знам, че със сигурност са истинни, са достоверни, вероятно и останалите са. УЖАС.  Shocked

# 242
  • Мнения: 5 713
И аз знам за някои неща, че са верни от много близък роднина. Няма как, полицейска държава сме си. Затова не ме и учудва, че и други хора по нещо поназнайват.
Но какво значение има...кучетата си лаят, керванът си върви, човекът го няма.  Sad

# 243
Абе на Гоцев със сигурност си му личи че е гей/според гейд , но според мен е невероятно този грохнал старец /наистина много възрастен човек/ да има някаква сериозна власт в момента.

# 244
  • Мнения: 3 827
днес една журналистка говореше за Стоев , че бил алогичен , той човек да не е бил психо болен нещо ..

# 245
  • Мнения: 3 827
Да, това и аз го разбрах, но какви са били облагите на Овергаз от Слави Трифонов?  Дали има нещо незаконно или е просто любопитен факт...
покойния Илия Павлов спонсорираше Слави , защото Илия Павлов играеше с Доган ,
а мястото на Доган в парламента бе застрашено от партията на Жорж Ганчев ,
тогава Павлов яко плащаше за антикампания на Жоржи ( помните ли как Точно Токмакчиев го имитираше подигравателно )
а Доган , влизайки в парламента да се отблагодари както трябва ..
сега в ролята на Илия Павлов е Ковачки , който пък купува цигански и тем подобни гласове за Ахмедчо

# 246
  • Мнения: 5 713
 smile3521
Голям тласък на Слави дава Мултигруп.

# 247
  • Мнения: 2 716
2 дни слушам Дарик радио. Е, не спряха да говорят за Стоев  ooooh!
Трябвало ли да падне правителството? Какво чакал още Петков, след като убили посред бял ден (че посред нощ като че ли е много различно) писателя Стоев  ooooh!
Аман вече.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Аха - аха, всичко ш'си кажете.  Mr. Green

# 249
  • Мнения: 2 716
Питай Саня  Wink

# 250
  • Мнения: 6 417
Петър Христозов беше във война с Ж. Стоев така че все едно какво говори сега.

# 251
  • София
  • Мнения: 1 320
2 дни слушам Дарик радио. Е, не спряха да говорят за Стоев  ooooh!
Трябвало ли да падне правителството? Какво чакал още Петков, след като убили посред бял ден (че посред нощ като че ли е много различно) писателя Стоев  ooooh!
Аман вече.

Ама, как какво прави Петков? Нали той коли и беси... Защо Петков не е дал, на Стоев да свидетелства срещу Маджо? Какво точно не му е изнасяло?
Държавата си създаде групировките и държавата си ги чисти....
Стоев, не малко истини каза... Убиха го неговите си герой! Лека му пръст!!!

Когато Слави си излъчваше предаванията от разни мазета и незнам си вече къде, основен спонсор ако не се лъжа му беше Мултигруп...

# 252
марке, твърдят, че той е отказал да свидетелства. а те са му предлагали ! просто той искал първо да арестуват маджо и тогавва щчл да свидетелства. нещо, което не е изпълнимо доколкото знам. все пак трябва да има предявени обвинения, за да има арест. Според мен просто човекът, лека му пръст, не беше в час.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 320
Еми, може и така да е! А Маджо, кога ще го задържат.... Той не го знам, дали дори скоро се е връщал в БГ. Еми масово е повечето сега сами да си задействат стари дела, защото като се смени правителството не се знае, колко техни хора ще има в него и какъв ще е изхода от делото!!!
Не, той щеше да дава показания не пред съд, а в следствието май или и аз незнам къде точно, което всъщност не е нужно да има дело в ход, а просто се събират доказателства за да се задейства такова! Незнам, може и да не съм права!

# 254
  • Мнения: 8 917
PeaceДнес сутринта,освен неизлъчваните  кадри,по-интересно беше гостуването на друг подобен писател Петър Христозов/Харизанов//не съм сигурна за фамилията Confused/Коритаров и Лора го "разпнъха" в типично техен стил WinkТа този същия се изкара като "най-достоверния" разказвач на подземните истории,а според него книгите на Стоев били на 90%измислица и поръчка.Значи било практика групировките да си плащат за написването на истории,в които да се оплюват и "разобличават" конкурентите и "врага".Стоев бил един такъв поръчков писател и постоянно му плащали за да пише точно нещо определено.А имало случаи и когато се плащало за да НЕ се пише дадена информация ooooh! #Crazy-и въобще -големи поръчки,големи фантасмагории Rolling EyesИ така според П.Христозов творенията на Стоев били наивистични и абсолютно недостоверни.Виж, неговите собствени били съвсем друга работа-той стоял на една маса с Маргините,с Маджо и т.н. и бил "толкова навътре в нещата" и знаел толкова много истини,НО нищо няма да каже и да коментира,за да не "тръгнел" по пътя на Стоев. ooooh!
От целата работа,на мен ми се стори,че се опитва да си пряви реклама на собствените четива и звучеше много самохвално,което не убягна и на водещите и на моменти му задаваха направо комични въпроси Crazy

Гледах го и останах със същите впечатления Peace Много противна личност....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт