Застреляха Георги Стоев!

  • 14 579
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И на мен ми звучеше искрен , но е възможно да съм в дълбока заблуда.
Мир на праха му! Flowers Rose Flowers Rose

# 271
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
В книгите повечето герои бяха вече изживяли популярността си хора.....а и като че романите се четяха като пореден криминален роман....всички се съмняваха/съмняват в достоверността им.
За мен книгите като, че нямат такова значение....убийството по скоро е следсвие на "нападката" срещу висшите фигури в МВР...Няма да се очудя (и почти съм убедена), ако поръчката е дошла от там. А този фоторобот да е просто прах в очите на обикновеният български гражданин.
На мен ми стана друго чудно.
Всички видяхме в записите от предаванията как Стоев моли за помощ .....в следващият момент от прокуратурата казаха, че той е отказал тази помощ......
Извода за мен: или хората от прокуратурата лъжат....или Стоев е разбрал, че от тази институция помощ не може да получи, защото и тя е в играта (хора от най-високите постове).

П.С. В "Сеизмограф" Г.Стоев беше очебийно притеснен и се виждаше страх в очите му....не е било напразно...той е бил наясно какво го очаква....и е знаел, че е само въпрос на време.....няма как това да е било театър.

# 272
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Оставете човека да почива в мир. Поне вие го оставете на мира.

# 273
  • София
  • Мнения: 5 605
Ама, той наистина пише от сума време.
Изчакаха го да напише всичко, което знае, да ги изтипоса всичките, да се появи по телевизията и да каже, че се страхува за живота си, че чак тогава да го гръмнат, че който не е прочел нещо, и той да го прочете.
Да, бе!
Абсолютно съм съгласна с теб.

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Гледахте ли "Горещо"? Май  запазена ма®ка  се оказва права в предположенията си.

# 275
  • Мнения: 4 111
Гледахте ли "Горещо"? Май  запазена ма®ка  се оказва права в предположенията си.


В момента го тегля, ако някой иска да го гледа - http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=7c67706738871 … 5dc8014ce49b37b27

# 276
  • Мнения: 3 886
Тя бърка Кати с Кали.
Простено й е. Mr. Green
Много станаха, а имената намаляват. Crazy
Ама кАлИ има дете и не казва кой е бащата а КаТи  не помня да имаше newsm78 newsm78

# 277
  • София
  • Мнения: 2 840
Ама кАлИ има дете и не казва кой е бащата а КаТи  не помня да имаше newsm78 newsm78

Има.

# 278
  • София
  • Мнения: 1 320
Не можах да гледам Горещо вчера, но сега ще си го дръпна.

Бащата на детето на Кали е невероятно готин мъж!!! Мъжа, с който в момента живее Кали е...  Sick

# 279
  • Мнения: 1 080
 Flowers Rose
Гледах предаването и си мисля ,че трябва да ни изгонят от ЕС .Човека призовава  полицията и прокуратурата да си свършат работата .
Мнго кофти - мълчание от всички страни до изпълняване на смъртната присъда .

# 280
  • Мнения: 113
посред бял ден се стреля..без маски...без никво притеснение...за кво говорим.. какво по-голямо доказателство за политическа респ. полиц. протекция...тва си беше показно за това, че "редът" в държавата се диктува от тези, които реално го нарушават и трябва да бъдат наказани... това е структурата на нашата държава с гордите 1300 и повече години история...кел файда... много ме грее... бе не им ли стана вече неудобно да се тъпанят по медиите тия ми ти политици и да си ги въртят едни и същи думи... като трагедията София-Кардам - правели всичко възможно...и как по-точно?!?!? като втория ден почистиха вагоните и изриха всички потенциални доказателства и улики... Twisted Evil

# 281
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Flowers Rose
Гледах предаването и си мисля ,че трябва да ни изгонят от ЕС .Човека призовава  полицията и прокуратурата да си свършат работата .
Мнго кофти - мълчание от всички страни до изпълняване на смъртната присъда .


 Андомеда, съгласен съм със теб, но преди да ни изгонят - един последен шанс - да ни направят ПРОТЕКТОРАТ  на ЕС с Генерал губернатор, правителство и Сенат - Европейци, за предпочитане Норвежци че са по-екологично и Етично чисти.
   А най долу една ДУМА - всички 250 Бг партии накуп - да си крещят, хапят, ритат, псуват и да имат само законодателна инициатива пред Сената.
  Колкото до Жоро Стоев - убийците му - и физическите, и моралните, тези които си траеха и се правеха на глухи и улави, те го обезсмъртиха и показаха на света че това което е написал е самата истина.
 А главната истина показана в книгите му е, че създателите на организираната мутризация в Бг е Комунистическата партия и нейната държавна сигурност с практическата цел - да тероризира и държи в страх и подчинение народа и да го превърне в стадо послушни и страхливи овце.

Общи условия

Активация на акаунт