Застреляха Георги Стоев!

  • 14 595
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 417
марке, твърдят, че той е отказал да свидетелства. а те са му предлагали ! просто той искал първо да арестуват маджо и тогавва щчл да свидетелства. нещо, което не е изпълнимо доколкото знам. все пак трябва да има предявени обвинения, за да има арест. Според мен просто човекът, лека му пръст, не беше в час.
Затова пък ти си в час по всички въпроси.

# 256
  • Мнения: 183
1.мир на праха му
2.за мен той си свърши работа и вече не е нужен и се 'отърваха' от него Rolling Eyes

# 257
  • София
  • Мнения: 1 320
На кой да е нужен? По скоро се почустваха застрашени от него!

# 258
  • Мнения: 647
Вчера разпространиха фоторобот на убиеца на Стоев.Не мога да разбера при наличието на каква ли не техника и софтуер , с който дори 4-годишния ми син би се справил  какви по дяволите са тези карикатури които разпространяват от МВР  ooooh!
ето го :
http://incidents.actualno.com/news_157727.html

Да не говорим за приликите му с всички изготвени фоторобототи на предполагаеми убийци до сега Thinking
Ето го фоторобота на убиеца на Кюлев :


А този е на убиеца на Доктора:




# 259
  • Мнения: 183
На кой да е нужен? По скоро се почустваха застрашени от него!
щом го оставиха да издаде 3 или 4 книги + 1 на път да се издаде,значи е бил полезен за някого Rolling Eyes поне така мисля аз,защото ако пише за мен и на мен не ми изнася това ,няма да го оставя да живее и да пише нали така newsm78

# 260
  • София
  • Мнения: 1 320
Според мен не са книгите проблема, а Маджо и Петканов! Все тая... днес е погребението, стига сме му вдигали кокалите на човека! Жалко, че остави малко детенце...

# 261
  • Мнения: 6 417
На кой да е нужен? По скоро се почустваха застрашени от него!
щом го оставиха да издаде 3 или 4 книги + 1 на път да се издаде,значи е бил полезен за някого Rolling Eyes поне така мисля аз,защото ако пише за мен и на мен не ми изнася това ,няма да го оставя да живее и да пише нали така newsm78
Книгите му са 11. Тези дни ще излезе 12-тата-недовършена.

# 262
  • Мнения: 3 268
Според мен Стоев е бил нещо болен.Той просто се самоуби.

# 263
  • Мнения: 8 917
Все тая... днес е погребението, стига сме му вдигали кокалите на човека! Жалко, че остави малко детенце...

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 68
 Flowers Rose Мир на праха му!

# 265
  • Мнения: 59
той сам си предречи смъртта , незнам защо но му вярвах... изглеждаше ми искрен...

# 266
  • София
  • Мнения: 2 840
Ама, той наистина пише от сума време.
Изчакаха го да напише всичко, което знае, да ги изтипоса всичките, да се появи по телевизията и да каже, че се страхува за живота си, че чак тогава да го гръмнат, че който не е прочел нещо, и той да го прочете.
Да, бе!

# 267
  • Мнения: 1 224
Айде оставете човека бе!

# 268
  • Мнения: 1 685
Вчера разпространиха фоторобот на убиеца на Стоев.Не мога да разбера при наличието на каква ли не техника и софтуер , с който дори 4-годишния ми син би се справил  какви по дяволите са тези карикатури които разпространяват от

 PeaceКолкото до фотороботите,тази сутрин Бареков точно това каза направо през смях,че всички направени досега за ключовите убийства страшно си проличали или буквално думите му бяха"все едно из страната от 7-8 години броди един поръчков убиец и полицията не може да го хване" ooooh!

# 269
  • Мнения: 1 312
той сам си предречи смъртта , незнам защо но му вярвах... изглеждаше ми искрен...
Peace

Общи условия

Активация на акаунт