какво да кажа сега?

  • 4 640
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 349
Сиси, само да вметна, че ние с теб може да оспамим и най-сериозната тема  Laughing
Снимка - довечера  Peace

# 31
  • Мнения: 2 327
Ако е за бой да ви дам нашето БНД.

# 32
  • Мнения: 613
Сабина, по отношение това:
...сама знаеш, че това е относително понятие.
си много права. Като ти прочетох постинга се замислих, че всъщност най-голямата и страшна истина, все още не мога да кажа на дъщеря си. Поне 10-ина години ми трябват още...Не мога да не призная, обаче че това не ми тежи.

Киара, благодаря и на тебе. Много добре си го обяснила. Трудно ми е обаче да го преведа на практика. Може би въпрос на характер, на минало. В семейството ми никога не е имало прикрити неща.
Може би затова сега цялото ми същество бушува, сблъсквайки се с неистини. Не мога да ги подмина тихомълком. Още по-малко да излъжа детето.

И на двете ви искрено се радвам на хармонията, която сте успели да постигнете.

# 33
  • София
  • Мнения: 17 349
Ако е за бой да ви дам нашето БНД.

Да бие или да го бият, СтънJoy

# 34
  • Мнения: 1 732
Сабина, по отношение това:
...сама знаеш, че това е относително понятие.
си много права. Като ти прочетох постинга се замислих, че всъщност най-голямата и страшна истина, все още не мога да кажа на дъщеря си. Поне 10-ина години ми трябват още...Не мога да не призная, обаче че това не ми тежи.

Киара, благодаря и на тебе. Много добре си го обяснила. Трудно ми е обаче да го преведа на практика. Може би въпрос на характер, на минало. В семейството ми никога не е имало прикрити неща.
Може би затова сега цялото ми същество бушува, сблъсквайки се с неистини. Не мога да ги подмина тихомълком. Още по-малко да излъжа детето.
И на двете ви искрено се радвам на хармонията, която сте успели да постигнете.

distant, бащата на дъщеря ми не я иска. Не я е виждал никога и няма такова намерение. Аз съм наранена безумно много от това му отношение, но мисля, че болката си е само моя. Това, което смятам да направя е да се опитам да и спестя част от историята, ако трябва дори да излъжа или пък да облека лъжата в подходяща за възрастта и темперамента на Вяра форма. Не си заслужава заради глупавото и незряло поведение на един мъж, било и биологичния и баща, детето си да се чувства виновно, неуверено, лабилно...Хармония ли?
Боже мой! Tired Само аз си знам каква чернилка е в душата ми.

# 35
  • Мнения: 2 327
Ако е за бой да ви дам нашето БНД.

Да бие или да го бият, СтънJoy

Да бие Simple Smile Ако някой ще го бие него аз се нареждам първа на опашката. При това с изцяло добри чувства.

# 36
  • Мнения: 671
Сабина, по отношение това:
...сама знаеш, че това е относително понятие.
си много права. Като ти прочетох постинга се замислих, че всъщност най-голямата и страшна истина, все още не мога да кажа на дъщеря си. Поне 10-ина години ми трябват още...Не мога да не призная, обаче че това не ми тежи.

Киара, благодаря и на тебе. Много добре си го обяснила. Трудно ми е обаче да го преведа на практика. Може би въпрос на характер, на минало. В семейството ми никога не е имало прикрити неща.
Може би затова сега цялото ми същество бушува, сблъсквайки се с неистини. Не мога да ги подмина тихомълком. Още по-малко да излъжа детето.
И на двете ви искрено се радвам на хармонията, която сте успели да постигнете.

distant, бащата на дъщеря ми не я иска. Не я е виждал никога и няма такова намерение. Аз съм наранена безумно много от това му отношение, но мисля, че болката си е само моя. Това, което смятам да направя е да се опитам да и спестя част от историята, ако трябва дори да излъжа или пък да облека лъжата в подходяща за възрастта и темперамента на Вяра форма. Не си заслужава заради глупавото и незряло поведение на един мъж, било и биологичния и баща, детето си да се чувства виновно, неуверено, лабилно...Хармония ли?
Боже мой! Tired Само аз си знам каква чернилка е в душата ми.

Не си само ти. Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 2 327
А сега съвсем сериозно...
distant, тука се опитват да ти кажат момичетата, че истината може да се каже по много начини. Първо зависи от възрастта на детото и какво то може да приеме. Ако бащата си е тръгнал заради друга можеш да кажеш че е намерил някаква курва и си е зарязал семейството, а може да кажеш и че е предпочел да продължи живота си с друга жена, което понякога се случва между възрастните. Детето ще го приеме различно. Това от което е добре да лишим децата е нашите емоции, защот оте ги натоварват и объркват.

# 38
  • Мнения: 613
А сега съвсем сериозно...
distant, тука се опитват да ти кажат момичетата, че истината може да се каже по много начини. Първо зависи от възрастта на детото и какво то може да приеме. Ако бащата си е тръгнал заради друга можеш да кажеш че е намерил някаква курва и си е зарязал семейството, а може да кажеш и че е предпочел да продължи живота си с друга жена, което понякога се случва между възрастните. Детето ще го приеме различно. Това от което е добре да лишим децата е нашите емоции, защот оте ги натоварват и объркват.

Да, разбирам. Може би аз не съм се изразила правилно. Изобщо и не мога да си представя да изтърся грубо пред детето, истините за 'грозните' неща. Съгласна съм, че трябва да има подход.

Мислех, че си пишем, не за това как да се каже една истина, а дали да се каже или не. Аз мисля, че да. Други момичета, не.

# 39
  • Мнения: 2 863
Спора е тръгнал към темата на Дани за обективната истина.
Аз като все по голям почитател на Буда казвам "истината е в средният път" Mr. Green .... или  иначе казано- истината поднесена по достъпен начин, разбираем за детето... и колкото и да е трудно, аз също смятам, че без значение какво е направил или не е направил БНД за детето, ще го оставя да я открива, от мен лоша дума за бащите си децата ми няма да чуят.
Синът ми е на 14 и си позволих една вечер( бях доста афектирана ) да спомена някой нелицеприятни факти за миналото ни с баща му, главно за причините да се разделим...... А  не се овладях, , защото атаката беше насочена към мен, както и неодобрението му, но за жалост лежащо на пълна заблуда по отношение на другият родител, за което аз имам "изключителната заслуга".........Та  след това все пак ми стана жал, че му стоварих някой неща  да ги знае, още си е дете и ми стана мъчно като го видях как изведнъж загуби образ и картина след  думите ми.....Но пък ми дойде в повече тази идеализирана представа, главно изградена на мой гръб.... И рекох леко да го приземя, е не беше толкова леко, но пък  толкова можах в тоя момент.....амммммммм дали  стана ясно какво казах, много съм изморена днес Cry

# 40
  • Мнения: 2 336
Много ясно стана Джали. Трябва да намерим златната среда. Нямам намерение в един слънчев ден да се събудя и децата да ми кажат колко съм лоша и какъв обичлив и грижовен татко имат.
Аз за бой знам към кого да се обърна. Онира е боец тежка категория.  hahaha Ама няма да откажа снимките на БНД-товци.

# 41
  • Мнения: 463
Само кажи и съм готова,губят и образ и картина!А пък на моето БНД ако искаш и музикален клип ще ти пратя,а и на кифлата имам ама еротични,тях ще ги изтъргувам сред мъжката част на форума! hahaha

# 42
  • Мнения: 671
Нямам намерение в един слънчев ден да се събудя и децата да ми кажат колко съм лоша и какъв обичлив и грижовен татко имат.


Честно казано,аз очаквам това да го чуя един ден.Сина ми да заяви,че аз съм виновна,че баща му не ще да го вижда.
Това се случва често,защо ли пък мен да ме подмине. newsm78
Ще го пратя сам да се увери,да си поговорят, ако се познаят де.
Децата имат склонност да идеализират родителя,който не е бил до тях,дори тогава когато въпросния хич и не се е мяркал.Понякога го правят от чисто любопитство,друг път от трупано с години желание.
И в повечето случаи,това което виждат се разминава коренно с представите им.
Но въпреки всичко повечето минават през това.

# 43
  • Мнения: 2 723
Честно казано,аз очаквам това да го чуя един ден.Сина ми да заяви,че аз съм виновна,че баща му не ще да го вижда.

Дааа и аз го очаквам, което пък изощо не означава, че имам готовност да реагирам адекватно  Tired

# 44
  • Мнения: 446
Честно казано,аз очаквам това да го чуя един ден.Сина ми да заяви,че аз съм виновна,че баща му не ще да го вижда.

Дааа и аз го очаквам, което пък изощо не означава, че имам готовност да реагирам адекватно  Tired
Хайде и аз да изрева от същото #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт