Време вече не остана, НОЕМВРИйка ще става майска мама!!!

  • 15 082
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 064
elito, в началото на май й е термина...ако не се лъжа или на 1-ви, или на 2-ри preggo Гери е първата забременяла ноемврийка Simple Smile Имаме си още тринки - бремелинки Wink И всички се вълнуваме с тях, щото много си ги обичаме! Heart Eyes
Абе ноемврийската дружина е много сговорна...и готина...и...момент на реклама Mr. Green Ама вярвам вече си разбрала! Grinning

Колкото до това, че ще пропуснете сбирката - не се притеснявай Naughty Тъй както е тръгнало май ще се събираме някъде по морето лятото, пък защо не и на балкан отново...а и колкото и далече, толкова и близко е 2-я рожден ден на нашите сладури...Само желание да има! Party

Спокойна нощ! smile3524

# 46
  • Мнения: 3 034
аз пък да си призная, ние сме от тези, които почти винаги закъсняват за детски рд-та. за всякакви всъщност. даже аз закъснях за последния си рд- пиратското парти.  Embarassed
снощи бяхме на един детски и пристигнахме само с 10 мин по-късно, което е цяло постижение за нас.


нещо организацията ми куца....а и с тези две кифли....по-голямата снощи даже си сложи детски парфюм и докато се наконти...
ooooh!

# 47
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет!
БЛАГОДАРЯ ВИ, МОМИЧЕТАААААААААААААААА  Hug Hug Hug СТРАХОТНИ СТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Направо ме разчувствахте, ама много сериозно.  Simple Smile Heart Eyes
Последно ме водят на 04 май термин. Разбира се, че вие първи ще научите, може би от таткото, или пък ще пратя sms на някое щъркелче  Wink.

ЖЕНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  на патерици!!! БЪДИ МНОООГО ЗДРАВА, ВИНАГИ ТАКА УСМИХНАТА И ЧАРОВНА, ВСЕ ТАКА ОБИЧАНА И ГЛЕЗЕНА СЪПРУГА И МАМА!!!


Елито, честит рожден ден на порасналото ти момче!!! Да порасне голям, силен и прекрасен човек!!!

Бела, радвам се за вас!  Hug Hug Hug Най-хубавото е, че работата ти е в приятна компания и че Габи се е адаптирала с децата.  Simple Smile

За срещата - ние сме за Зоопарка  Peace, понеже ни е най-близо. Но ако е в Борисовата, или при Народния, искате ли към обяд? Да вземем поне кухнята и оттам ще дойдем. Както кажете.

Приятна вечер!!!  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 3 034
goris, ще чакаме и ще стискаме палци. да знаеш, че поне двайсет жени още ще раждат с теб.  Laughing
аз ще си представям и обстановката даже.
Peace

# 49
  • Мнения: 183
Е хайде де!!! Ще се организираме ли най-накрая  Simple Smile Аз предлагам: СРЕЩА ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР В ПЕТЪК КЪМ 11-11.30 ЧАСА. Казвайте дали сте съгласни. Време е да се видим вече  Hug Мъчно ми е вече за вас!!!  Heart Eyes

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Добрютру  Crazy

Ети бързо да оздравява малката душичка  Praynig, а на теб честити ти нови придобивки  Party Това за събота - знаеш ли дали ще има възможност да отидем с децата.Тогава няма да има на кого да оставя Велизар.Ако има възможност ще дойда с него, че и на мен ми е интерсно.

Златна да ни се похвалиш ако разбереш пола на бебчо  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 549
Кязи, аз съм ЗА. Но ние в 11.30 си взимаме кухнята, така че можем да дойдем по-късничко.

# 52
  • Мнения: 881
Айде и аз да се разпиша в новата ни темичка,че докато се усетя и може да сте я изписали Grinning
Елито,ЧРД на патерички на малкия ви пораснал батко!Да ви е жив и здрав и много да слушка мама и тате,а също и малките си братчета!
Горис и аз се присъединявам към пожеланията на момичетата,желая ти всичко най-хубаво и скоро да прегърнеш най-сладкото и хубаво бебче!
Мерелин,дано сладката Ния бързо оздравява,милата душичка,стискам палци Praynig
Бела,много се радвам за вас!Ще чакаме снимки от малката Габи и да я нацелуваш от нас Hug
Момичета относно за Априлци-ние май ще пропуснем и този път,за което много съжалявам,така се бях нагласила и настроила.Толкова исках да се запозная с всички вас,но явно няма да е този път SadМайка ми снощи ми се обади и потвърди че ще си идва за 10 дни от Гърция и ако може да откажа резервацията,защото тя си идва заради нас,а на мен ми е съвестно тя да си дойде а ние да хукнем нанякъде SadТака че предлагам на някой на който му се ходи нашите стаи-имаме двойна стая за две нощувки,платено е капарото,само да се доплатят после стаите.Не търся парите,така или иначе няма да ги върнат.Който се интересува може да му изпратя и документа от капарото Peace
Това е от мен за сега-хубав и усмихнат ден ви желая Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 2 437
Гери аз веднага си предлагам услугите да ти стана щъркелче! Ще ми се пак да усетя онази тръпка да съобщиш такава хубава новина!
Ети кофти, че е болна Ния особено когато е за първи път, но ще мине! Аз за темп. давам Нурофен - на Митко Панадола не му действа ама хич даже не знам защо така, но се убедих покрай температурата, която имаше при Розеолата. Но Нурофена е силен, така че ти пробвай първо с Панадол ако не подействат хомеопатичните. Да цункаш малката и себе си от нас Hug Hug Hug Да знаеш вече ми е домъчняло за тебе!

# 54
  • Мнения: 289
Ети, стискам палци бързо да се оправя малката кукла!
Мamaminion, аз съм "ЗА" среща пред Народния, така ще намина да ви видя без Никълче, за жалост.
Гери, на мен ми е мечта да имам майско бебе - пролетно, момичешко  Blush С теб сме! Hug

# 55
  • Мнения: 3 214
Ети, дано бързо се оправя малката и да не е нещо сериозно  Praynig
И Моника снощи беше с температура - не съм я мерила, но може би около 38, а иначе няма никакви признаци за някаква болест  Rolling Eyes Днес ми изглежда добре, може би има малко Т, та засега изчаквам да видя как ще е и евентуално да я водя на лекар. Дано не се налага, де  Praynig

# 56
  • Мнения: 197
ЕхоооооооДобро утро на всички!Гери,пожелавам ти леко раждане.Как ми се иска да дойда с вас утре,но с тия мойте тримата по-далече от градинката не тръгвам сама.Ети и аз освен нурофен друго не давам.Панадола не им действа и не искат да го пият.Преди 2 мес дадох на най-малкия аналгин и ми направи егати алергията.А слагала съм и свещички .Кои мами са бременни? Embarassed

# 57
  • Мнения: 483
Привет и от мен!  Hug

Гери, и аз съм с теб, мила  Hug Леко раждане ти желая  Simple Smile
Бела, радвам се, че сет се поустановили вече и че животът тече с пълна пара при вас.Много целувки на малката бонбона.И да знаеш, че ни липсваш в чата, а и тук.
Ели, да ти е жив и здрав малкия рожденник(макар и със закъснение).За "приятелките"...не се коси, важното е, че твоите деца са се позабавлявали добре.И мен би ме било яд, но си направи изводите и не ги кани повече.Всъщност, ти вече си ги направила де.
Ети, дано сладката Ния да оздравява бързо  Praynig Аз температура свалям със свещички Панадол или Ефералган.На теб и на Ния много прегръдки и целувки. Hug

Ние днес бяхме вкъщи, разходка на терасата.Теа обожава да седи там  да мете  Rolling Eyes Ама наистина мете, взема четката и започва.Много е смешна.А ако простирам, взема дрехи от легена и тя изтръсква и мята на сушилката  Laughing Абе, голяма ми е домакиня .

За срещата, аз също предпочитам да е другаде, че зоото е малко трудна дестинация, ама както се уговорите, аз ще видя дали ще се класираме.

Лека и спокойна нощ на всички!

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте,момичета Hug Забравила съм как се казва хотела за срещата в Априлци Blush Ще ми кажете ли кой е?

# 59
  • Мнения: 3 214
Здравейте,момичета Hug Забравила съм как се казва хотела за срещата в Априлци Blush Ще ми кажете ли кой е?

"Априлци"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт