Време вече не остана, НОЕМВРИйка ще става майска мама!!!

  • 15 081
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 034
Изабела, много се радвам, че всичко при вас е наред. не се и съмнявам, че чудесната Габи ще бъде звездата на търржестовото и ще чакаме снимки. photo

elito-3, явно си много ядосана. разбирам те напълно, аз обичма рд-тата на децата да минават с мноого гости, най-вече техни приятелчета. за да не става така следващия път, един съвет - покани 20 деца, за да дойдат поне 15. Wink аз така правя и винаги е пълно. а за подаръците - не се кахъри, здраве да е.  Peace

# 31
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Здравейте.

Елито - Честит Рожден Ден на синът ти. Жалко, че не е минало както ти се е искало. Иначе твоите приятелки не са постъпили хубаво, но не постъпвай и ти кат отях, когато те поканят след време. По-скоро не ги кани вече.

Аз съм за среща, ама не знам как ще се домъкна до ЗОО, освен с такси?

Изабела радвам се, че вече сте се адаптирали в Щатите и че нещата са се наредили. Но ни е мъчно за вас да знаете....

# 32
  • Мнения: 289
Елито, не ги кани повече и не се ядосвай. Следващият път искай потвърждение ден-два по-ранко. Peace
Бела, много се радвам, че свиквате бързо и се чувствате добре.  HugОпределено и тук след тръгване на работа колелото се завърта с бясна скорост - и на мен почти 3 часа от времето ми за семейството се краде от гадните задръствания  #Cussing out
Да си изкарате весело на срещичката и да документирате порасналите ноемврийчета и прекрасните майки!

# 33
  • Мнения: 758
Привет и от мен!
Ели аз също съжалявам за рожденния ден, но поне (както си написала) ще си отсееш приятелите. Дано детенце да не е било разтроено, защото ще е по-голям проблем.

Изабела, радвам се че при теб са се наредили нещата и може би това че си намерила българка да се се грижи за детето ти е добре. А съм малко националистка в това отношение  Flutter и си любя нашенското колкото и да го ругая понякога. Както ти написаха и другите, ако беше в БГ сигурно щеше да си със същия седмичен режим. Но е почти сигурно, че шефката ти нямаше да ви е осигурила гимнастика за почивката  (а щеше ти да си я осугуриш newsm71 Simple Smile ) и нямаше да се връщаш толкова щастлива след нея  Laughing Дано на Габи да й избият по-бързо зъбките и да нямате много проблеми.

Моят син е уникален в никненето на зъби. До 10 м нямаше зъб в устата, после като тръгнаха на година и месец беше с 12. Е през това време бяхме почти нон стоп болни, ама поне си направих един добър тренинг и сега не се шашкам толкова като се разкашля и ли киха Simple Smile Сега преди месец пък му тръгнаха 4-те кучешки зъба наведнъж  newsm12 пак се разкашляхме и разсополивихме, ама се разминахме от АБ и си имаме вече 4 зъба. Да ама за капака беше че ни лепна стомашно-чревен вирус, който ни вкара 5 дена в болница  ooooh! Сега вече сме добре и се надявам така да сме цяло лато.

# 34
  • София
  • Мнения: 549
Момичета, може в петък срещата да я направим на друго място - да речем в градинката пред Народния Театър, в Борисовата градина или където вие предложите. В Зоопарка е хубаво, но откъм транспорт е проблемно, а и с децата и количките съвсем се усложняват нещата:ooooh: Така че казвайте. Вие сте  Mr. Green


Ели, трябваше да поканиш нас - ноемврийките с децата и да видиш какъв купон щяхме да спретнем на детето. За другия път да си знаеш Mr. Green И не си струва да се хабиш за такива "приятелки".

Бела, радвем се, че вече сте се устроили и сте влезнали в ритъм. Пращаме ти много положителна енергия с малко български полъх!!! Mr. Green

Да, за Априлци и аз да си кажа, че ние отпадаме, но имаме резервация за 1-ви май, така че ако някой иска може да се възползва  Peace

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 12:59 от bubalina

# 35
  • Мнения: 1 064
Здравейте, мадамки! Heart Eyes

Днес при нас времето е облачно, но много приятно, та направихме предиобедна разходка с младежът Simple Smile Сега го чакам да се доумори и ще го слагам да спи и настъпва моето време Mr. Green

Иза, много се радвам за вас, че са потръгнали нещата и малко по-малко влизате в ритъм Peace Не се и съмнявам, че чаровната Габи ще е звездата на празненството Wink Очакваме снимки с нетърпение! photo А това с тунела под океана е  newsm81 Може ли снимка и от там или е невъзможно, понеже предполагам е магистрала?!? newsm78 Много прегръдки и целувки от нас с Теди! Heart Eyes
elito, не се коси! Naughty Просто си направи изводите за т.нар. "приятелки" и прецени как да постъпиш с тях...Наистина постъпката им е крайно възмутителна, но хора всякакви...Важното е, въпреки случилото се, детенце да се е забавлявало и да е усетило праника! Simple Smile
Петя, какво за Априлци? Резервациите са ОК, с едно изключение, но се надявам проблема да се разреши...
iviche, аз така и неразбрах какво стана с капарото ви?!?
Иначе с gadamer си говорехме, че трябва меню да уточняваме вече...
elito, понеже ти не беше сред нас, когато правихме резервациите, ако имате желание заповядайте с нас на 1, 2 и 3 май в Априлци...само трябва да провериш дали има свободни места в хотела ...ето сайт с телефоните http://www.hotelaprilci.com/

# 36
  • Мнения: 3 034

Петя, какво за Априлци? Резервациите са ОК, с едно изключение, но се надявам проблема да се разреши...
iviche, аз така и неразбрах какво стана с капарото ви?!?
Иначе с gadamer си говорехме, че трябва меню да уточняваме вече...

разреши се проблема  Peaceвсичко е наред - обадиха ми се от хотела. даже бяхме с Жени, когато звъннаха. аз писах в чата, ама явно не си била там тогава. Grinning

а за менюто - нали ни знаете, ние с мъжа ми сме малко особени.  Crazy

# 37
  • София
  • Мнения: 2 437
Хайде и аз да се включа в това гадно време. Цяла сутрин при нас вали и съответно Митко подивя вкъщи и постоянно мрънкаше, тръшкаше се, само ми носеше обувките да му ги обувам и като видеше, че не става лягаше долу и започваше да блъска с краката нервно,  обувките летяха на всички страни. Ей побърка ме направо - сега заспа и ще използвам и аз да полегна, че като стане след 1 час Mr. Greenпак ще е същото предполагам.
Иза  радвам се, че вече сте се аклиматизирали и сте поели нещата Hug

Ели, трябваше да поканиш нас - ноемврийките с децата и да видиш какъв купон щяхме да спретнем на детето. За другия път да си знаеш Mr. Green И не си струва да се хабиш за такива "приятелки".

# 38
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug
И при нас е едно такова дъждовно, а Златина все на прозорчето стои и гледа навън и ме подканя - АЙДЕ Mr. Green
Ние иначе вървим добре със Злати Laughing и двете дебелеем и почиваме, след 2 седмици ще ходя на фетална и ще видим дали всичко е наред с бебчо и евентуално пола Grinning
Момичета, лекарката ми препоръча да отида този път в медицински център Фемина
при доц. Карагьозова  newsm78 била много добра. Аз предният път ходих при доц. Томова и съм много доволна, та сега се чудя newsm78 newsm78 newsm78
Някой ходил ли е във Фемина да сподели впечатления? Hug
Отивам да храня Злати ooooh! или поне да направя опит Laughing

# 39
  • Мнения: 3 214
Изабела, радвам се, че нещата са се наредили при вас  Hug Драсвай по-честичко по някой ред  Simple Smile
Деничка, това исках да знам за Априлци - дали всичко е наред с резервациите, че то наближи, а скоро не е ставало дума за това  Hug За менюто ви се доверявам напълно - с мъжо сме всеядни  Grinning
При нас днес е ветровито и облачно, но е приятно - спретнахме си малка разходка сутринта  Grinning А вчера само по време на обедния сън си бяхме в къщи - просто беше страхотно време  Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 2 437
Златна какво точно те интересува за Фемина? Аз ходих там на ФМ при д-р Марков и бях доволна. Центърът е хубав, техниката е много добра и доколкото съм чувала и чела тук всички лекари, които работят там са на ниво. Имат и сайт ето ти го - http://www.mcfemina.com/
Но защо да не си отидеш пак при Томова след като си ходила вече при нея? Ама ти си знаеш де. Стискам палци за ФМ и после да се похвалиш след прегледа и да кажеш Златинка братче или сестриче ще има Hug Забравих да ти кажа - ако решиш да ходиш там трябва да си запишеш час месец по-рано, защото са доста натоварени.

П.С. При нас спря да вали, така че като се събуди Митко ще излезнеме, че иначе пак ще ме побърка вкъщи!

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 15:07 от мама МОНИ

# 41
  • Мнения: 2 249
уффф и аз се чудя защо няма никой днес а то имало нова тема
НИя е с температура-е не е висока-38 и кашля-ама й е за първи път и малко ми е скофтено-за сега удържам фронта и й давам само хомеопати4ни-но съм взела за всеки случай нурофен ако мрънка през нощта ooooh!вие как сваляте температурата? newsm78
за Бургаските мами-ще има среща дискусия с хомеопати в събота в 12(ако не бъркам) в ОУ братя миладинови-ако искате-аз ще ходя,че ми е интересно Peace
оффф тъпо ми е заради малката и не ми се пише нещо...

п.смакар 4е да се похваля докъто тя спеше следобяд реших,че е крайно време за пролетна подмяна на гардероба и направих добър шопинг-доста нещица и съм доволна-че нищо не ми ставаше от миналогодишните(само 4е за първи път да са ми големи а не малки Mr. Green)

ГЕРИ-стискам ти палци за леко раждане и 4акам с нетърпение добрата вест
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 197
Здравейте!bubalina  така и ще направя на следващия им празник HugДени4ka  няма да успеем!Благодаря за поканата HugА за рождения ден-напук на всичките простотий и тримата си изкараха перфектно,даже не искаха да си ходят.По-късно като ги сложа да спят пак ще се появя Mr. Green

# 43
  • Мнения: 498
 smile3502

Честита нова темичка-а-а-а-а!

Гери, стискам палци за едно леко и безпроблемно раждане с едно здраво и красиво бебче на финала  Hug

Иза...затъжила съм се за вас, ама съм виновна  Embarassed...не намирам време да пиша..тези дни ще го сторя Peace

Ели, ЧРД на баткото ви! Кофти е започнал празника, и напълно те разбирам, защото и аз съм изпадала в подобна ситуация. Доста неуважително е да си неточен или неизпълнителен, когато става дума за дете, но предполагам приятелките ти не са го мислили така... Ама ти си прецени дали да им спестиш мнението си или отношението си!

С Лина сме добре, само дето днес е ужасно крива и за пръв път я пляснах по памперса  Embarassed И двете сме с тен от разходки, чак ме питаха дали не съм ходила на някой летен курорт. Е-е-х, бих отразила едно пътуване на юг, ама друг път Simple Smile

# 44
  • Мнения: 197
ОООООООООronja къде се губиш?Не съм им спестила нищо Mr. GreenПак съм пропуснала EmbarassedГери кога ще ражда?

Общи условия

Активация на акаунт