Време вече не остана, НОЕМВРИйка ще става майска мама!!!

  • 15 085
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
ЕЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК!!! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ТЕ СЛУШКА! ПОЖЕЛАВАМ МУ ВЕСЕЛО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!!!
бебка и бебко, днес Алекс и Каан добре си поиграха и се натичаха. Видяхме в НСА, междудругото детегледачката ви я познавам от доста години  Wink Алекс е голям сладур и много е пораснал. Много е енергичен, не се спря и за минутка на едно място, само тичаше и риташе топките наоколо, май ще става футболист  Laughing
Къде ще е срещата? Казвайте  Simple Smile
Гери  Hug

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 16:08 от mamaminion

# 16
  • Мнения: 334
 newsm59 Честит рожден ден на сладура Марти!  newsm59

За Метро - мен ме върнаха два пъти / единият с кенгуру, другият в пазарската количка/  Sad
Термометърът на терасата/ на сянка/ показва 27 градуса  Rolling Eyes Лятото май ни изненада  newsm78
Днес най-тържествено с децата ще пуснем на свобода оцелелите охлюви  Simple Smile

Горис,  Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 553
Хайде и аз на първа страничка  Mr. Green

Ели, да ти е жив и здрав малкия батко  Hug

За срещичката предлагам: 10-10.30ч в зоопарка. Ако идвате от входа на Дианабад и тръгнете надясно покрай патиците, точно след завоя има една градинка с пързалки. Или на сцената, там също има пързалки и люлки

# 19
  • Мнения: 679
Привет преди края на работния ден  Grinning

Кязи,  Hug Радвам се, че са се забавлявали малчуганите. Сега поне като кажа, че не се спира това мойто дете, един човек ще ми вярва  Mr. Green Топките са ни голяма страст, дори и тези на пазарчето, които се продават иска да рита, а аз   Embarassed

За съжаление срещата ще  я пропуснем ...

Спокойна и приятна вечер  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 136
 PartyЧестито на бати Марти.Да расте здрав,послушен,весел  Gift и много добродушен.

# 21
  • София
  • Мнения: 549
Абе то хубаво в Зоопарка, ами ние как ще се предвижим до там  newsm78

# 22
  • Мнения: 3 214
Момичета, никой не каза нищо за Априлци  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 274
Честит рожден ден на Марти  happy bd! Ели, да ти е жив и здрав, да бъде много, много щастлив, послушен и добър батко  baloni!

# 24
  • Мнения: 1 328
Креми, моя аватар хубаво, ама твоя го прочетох като бивша кръчмарка  Joy
Аз няма да се класирам за петък, щото ще ходим пак да пеем и да пляскаме Simple Smile
Весело изкарване и снимки после Peace

# 25
  • Мнения: 667
Здравейте, днес направихме големи разходки с малкия. Но и денят бе чуден. Лятото дойде. Дори съм обещала на каката да я водя на плаж в петък, като свърши училище.

Честит рожден ден на Марти! Ели, много здраве и късмет му желая!

# 26
  • Мнения: 3 034
 baloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИ НА elito-3 ! nbirthday ДА Е МНОГО ЗДРАВ, УСМИХНАТ, ДА СЛУША МАМА И ТАТИ И ДА РАСТЕ УМНО МОМЧЕ ! Tada  ura

# 27
  • Мнения: 197
Здравейте момичета!Много благодаря на всички за вниманието.Абе мацки,аз нали съм леко блонди и се чудя защо никой цял ден не пише,а то имало нова тема  newsm12Бяхме в един детски клуб-изкарахме си супер.Вчера много се ядосах,направо превъртях-4 "приятелки " ми се обадиха в последния момент че няма да дойдат,1 не бях до днес сигурна и за нея дали ще дойде,а най-добрата ми-ще закъснее,но тя поне имаше основателна причина.В един момент се оказа,че ще са само мойте деца....Ебати детския рожден ден...На финала от тия 4 "приятелки"дойде само една без да си доведе детето....Не мога да ви го обясня по-нормално-още съм бясна-тия няма да ги каня повече на никакъв празник,а и аз ще постъпя като тях.Другите две за който не бях сигурна дойдоха и си доведоха децата-аз  го правя в детски клуб заради детето ми,ако исках само възрастни -щях да ги заведа на кръчма.Като отидохме попитах момичетата коя ще се занимава с близнаците(като капарирах клуба,си доплатих за още едно момиче да гледа малките) и те ме изгледаха все едно незнам какво ги питам.Трябваше да сменя добрия тон,за да се оправи всичко smile3512Все пак няма да ги гледат без пари........Всичко след това беше ок.Пропуснах да кажа,че свеки с половин уста ми каза "честито",а с брат му се разминахме като непознати.Да ви кажа ли къде ми дреме-дреме ми на .........оставям ви го за домашно да се сетите...Снаха му на мъжо като ни пита какво искаме да му купят й казахме,че всичко си има,ако са приготвили опр.сума да ни я дадат-ние ще си преценим какво да правим с парите.Но не-брат му довлече един джип с дистанционно огромен,струва 260лв,да си го чукам у главата.Марти точно за 2мин игра ще му види сметката.Сега единствено се чудя къде да го прибера...Е така си изкарахме днес.Извинявайте за "малко"несвързаните обяснения,ама са ми залепили релетата малко...  love001

# 28
  • Мнения: 301
Хилоу от дъждовна Вирджиния мацкииииии   Hug  Hug  Hug

Като ви чета как е топло при вас и място не мога да си намеря .. тук вали, духа, ужас  ooooh! Аз се оплаквах от вятъра във Варна, но тук от океана е нещо страшно - цялата кола се клати, когато духа силно.
Няма да ви се оплаквам, минавам само да кажа Дзаг! Преди седмица писах, писах, писах и какво съм натиснала незнам, но всичко изчезна в един миг пред очите ми Sad
Аз започнах работа като Export Sales Coordinator преди месец, Ники започна в Sthil, Габи я даваме вече на Babysitter - една българка, която се грижи за няколко деца все българчета и така завъртяхме колелото. Габи отначало й беше интересно, после започна да разбира като я оставям и поплакваше, но вече прави само тъжна муцка като я оставам и после тича да играе с другите деца  Mr. Green Сега за Великден подготвят тържество с майките и естествено Габи е главната танцьорка и играе централна роля във всички номера. Междувременно й избиват още два кучешки зъба и вече нямам търпение да се покажат.
Моята работа е много интересна, хората са много любезни и приятни - всички се усмихват, питат те дали имаш нужда от помощ, радват се ако могат да ти помогнат. В обедните почивки шефката ни събира жените и правим упражнения, говорим си, после с желание се връщаме по работните места. Само това е, че пътувам близо час в едната посока. Вечер като има трафик става час и половина. За да стигна до работа минавам през един тунел под океана и е много красиво. Общо взето нямаме време за нищо, събота и неделя минават страшно бързо, защото оставяме почти всичко да вършим тогава. Може би ако бяхме в България и ако работех дните ни щяха да минават по същия начин ..
Съжалявам, че нямам време да ви чета, много ми липсват разговорите с вас и спокойствието, че ако нещо се случи с Габи мога да разчитам на съвет. Липсва ми чата и това, че каквото и да правех отскоквах до компа д авидя на кой как му минава деня ... ееей, това безметежно спокойствие ми липсва много!
Но трябва да гледаме напред .. Горис и от мен  Hug  Hug  Hug

Елито-3, добре дошла при нас Simple Smile Съжалявам за рождения ви ден  ooooh!

Момичета, поздравявам всички ви и целувам малките вече пораснали деца  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes   когато имам възможност ще се включвам пак да напомням за нас  Grinning

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Привет  Grinning

Бела много се радвам че нещата при вас се нареждат така добре  Peace Няма начин да не ти липсва живота тук, но и в България да работиш пак ще имаш толкова свободно време както сама казваш.Аз също оставям всичко за двата почивни дни и просто не усещам как се изтъркулват

Ели, не се ядосвай мила.Те и някои от роднините на мъжа ми първо ме питат какво да му купят на малкия, а не го правят.И аз съм затрупана с всевъзможни неща които може и да се ползват, но след няколко години.Детската стая ни е като склад.Като му купуват дрехи взимат за 3 г. дете за да можел да ги носи повече  ooooh! Вече не обръщам особено внимание.

Калина рано ще откривате сезона а  smile3549

Общи условия

Активация на акаунт