забременяване след секцио

  • 12 414
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
При мен пък на шестия месец след секциото, при контролен преглед гинеколожката ми каза че напълно ми се е възстановила стената на матката и мога да износя отново някое мъниче. Така че според мен е въпрос на организъм. Не слушай разни съвети 6 месеца или пък 2 години. Просто иди на преглед (ехографски беше при мен) и нека специалист ти потвърди че физически всичко е ок!
Успех и късмет! Peace

И аз подкрепям това мнение Peace

# 16
  • Мнения: 273
дано и на мен всичко да ми е ок след 6 месеца.нямам тьрпение пак да забременея и да родя едно прекрасно бебче,което този пьт не можах да видя.просто не знам как ще дочакам.благодаря ви за отговорите момичета. Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 023
дано и на мен всичко да ми е ок след 6 месеца.нямам тьрпение пак да забременея и да родя едно прекрасно бебче,което този пьт не можах да видя.просто не знам как ще дочакам.благодаря ви за отговорите момичета. Hug
От все сърце ти желая на прегледа всичко да е наред и веднага да започнеш с опитите и скоро да си гушкаш едно здраво бебче. Praynig

# 18
  • Мнения: 273
вчера бях на лекар и той каза,че трябва да иззчакам поне година.
уж нама проблеми,но за мен така щяло да е по-добре.
направо ми се реве.така се надявах да каже 6 месеца пак.
но уви... Cry Cry Cry

# 19
  • София
  • Мнения: 543
при мене имаше и усложнения,разкьсана матка,шита,после крьвоизливи,кюртаж,после лекарства и т.н.и все пак ако вече няма повече неприятни изненади според вас КОГА...
Ето заради тези усложнения трябва да изчакаш година!
Послушай лекаря! Нека бъдещото ти детенце си има майчица! Извинявай много, ако съм ти прозвучала грубо, но твоят живот е бил на косъм!
Прегръщам те и вярвам, че ще си щастлива майка!

# 20
  • Мнения: 7 114
Слънчице, нека минат първо 6 месеца от операцията. Тогава пак ще направиш контролен преглед.
И ако можеш, опитай се да не мислиш за забременяването толкова отчаяно. Открий някакво занимание, което да те откъсва от тъгата.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт