Викате ли в къщи?

  • 8 056
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 451
Викам, старая се да не го правя, но понякога се изпускам. Дразня се на себе си, но очевидно в даден Rolling Eyesи моменти е по-силно от мен.

# 61
  • Мнения: 984
Не викам. Нито съскам.
Леко свалям тона и удебелявам тембъра. Mr. Green
Това е достатъчно.

# 62
  • Мнения: 5 391
Мхм, налага се Confused

# 63
  • Мнения: 3 611
Викам, раzбира се...  Crazy
Един вид профилактика ...  Laughing

# 64
  • Мнения: 138
Един вид профилактика ...  Laughing
Даааа, явно понякога е нужна такъв вид профилактика, но дали е ефикасна.. Понякога е  важното е човек, ако е натоварен да се разпусне и чрез викане и  да не си го трупа отвътре ...
Аз пък много рядко повишавам тон.

# 65
  • Мнения: 46 536
Викам, викам, особено в периода м/у 2 и 3 г. много виках, преди и след него сякаш нещата са различни.

# 66
  • варна
  • Мнения: 1 830
Оф, викам и то доста често.Ама много ме ядосват бе Whistling

# 67
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Забелязах, че откакто си смених работата по-малко викам, дири почти не. А и вече по-малко ме впечатляват щуротиите на децата ми.

# 68
  • Мнения: 123
Привет.И аз ще се намеся.Разбира се че викам.Ще попитате защо се разбира?Ще ви кажа.Децата ми са две момчета и са с година и половина разлика.Счупиха полилея в детската два пъти.Купих нечуплив и им го обясних.Те продължиха да го целят с всевъзможни неща.На въпроса защо го правят като са наясно че не могат да го счепят те ми отговориха че не са толкова глупави и знаят че него не могат но крушката могат и целят просто нея.Представяте ли си го от устата на деца на 3,5 и 5 год?И това е само една от хилядите щуротии.Те винаги са мнозинство и моят глас ако не е с по високи децибели не се чува.

# 69
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Викам когато се налага. По-добре от бой

# 70
  • Мнения: 106
Викам - понякога повечко, понякога по-малко. Има дни, когато съседите не ми чуват гласа. Но има и такива, когато още от сутринта се почва - спи й се, не иска да става, аз бързам да не закъснея за работа, после не иска приготвените дрехи и т.н. Е, тогава направо побеснявам. Криво ми е, когато вечер й се карам и то не защото е направила нещо, а защото съм уморена, поизнервена  Embarassed Иначе се опитвам да й обяснявам първо, повтарям няколко пъти "не прави така" и накрая   newsm61

# 71
  • Мнения: 984
Децата свикват с викането и спират в един момент да реагират на него като на заплаха.
Какъв е смисъла? Едно сериозно и авторитетно поведение като че ли повече помага.
Когато един метод не действа, той трябва да се смени задължително.

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 10:38 от Хатшепсут

# 72
  • Мнения: 2 614
За съжаление се случва. Започнах да се опитвам да съм по-сдържана, да преброя до 20 преди да реагирам, но не винаги ми се отдава....
Започнах да се въздържам защото ми направи впечатление, че и детето като че ли започва да повишава тон, когато иска нещо....

# 73
  • Мнения: 9 990
Децата свикват с викането, ако то е нон-стоп.Когато аз искам нещо не викам.Викам, когато съм ядосана и са прекрачили границата.Викането ми не е заплаха.Крещейки аз не ги заплашвам, а показвам, че не съм някаква незабележима и въпреки, че съм помолила за нещо няколко пъти и те не са се съобразили-са ме изнервили достатъчно, че да кресна и да ме чуят.Например имаше период, в който аз се молех по час вечер да ляга.Спрях да се моля.На 15-та минута не започне ли да се оправя-виквам и започва.Така, както тя като ме помоли за филия с кашкавал, аз ставам и и правя, не след един час, а след около 5-10-15 минути, но не си правя експерименти с търпението и и не я дразня нарочно, така може и тя да се научи на това и да се съобразява.Непоказвайки раздразнението си и броейки до 30 или до 100 за да не викна-какво правя?Всъщност и показвам,ч е  и е позволено всичко, без да предизвиква гнева на някой.И навън, като издразни някой с нещо и той и го покаже-тя ще гледа ококорено и ще се чуди, що па се дразни толкова този?Като в една тема друга....

# 74
  • Мнения: 882
За огромно съжаление и аз викам понякога. Ефект никакъв и като резултат от крясъците ми, моята Госпожичка започва да ме имитира .
Тогава съм най-безпомощна. Незная да се смея ли или да викам още по-силно Joy

Общи условия

Активация на акаунт