Викате ли в къщи?

  • 8 051
  • 159
  •   1
Отговори
# 150
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Случва ми се по-често отколкото аз бих искала.

# 151
  • Мнения: 468
Викам от време навреме.Но пък не смея да удрям и явно компенсирам с викането.С_ъседката над нас има детенце на възраста на сина ми и от време навреме се редуваме.Ту аз , ту тя.После заедно се смеме на тази ни "лудост".

# 152
  • София
  • Мнения: 44 120
Случвало се е...

# 153
  • Мнения: 38
хм можеби сте прави,по скоро не успокоителни ами да ме отменят от време на време ми стига обаче като се насаберат няколко дни аз с нея по 24 часа става ужас,наумих си вече ако се изнервя да си бия спирачката и да се замисля преди да извикам какво искаш сега бе,моето не е крещене ами повишавам тона ,което пак си е плашещо,колики нямаме те минаха,тя е просто крива около къпането и и свикнахме,но предната вечер ревеше неудържимо,мерих темп.мпипах ушенца,давах храна,гушках я,накрая я приспах на ръце та се успокои но дотогава ми изкара душата.иначе съм прекалено спокоен човек и е малко трудно да ме извадят извън нерви Flutter ама толкова е криво че чак бабите и дядовците се хващат за главата,онзи ден чувам дядо и и се моли моля те бе дядо стига бе Grinning луда работа и все пак мерси за отзивите,а чак шамар да отнеса чак до там не съм изтарвала нервите,метнах я като казвам не съм я запратила от възуха към кошарата просто по-нервно действах Confused

# 154
  • Мнения: 737
Ето и тая сутрин си повиках,за да мобилизирам и тримата си мъже да се размърдат,ама ефект нула!
И с викане не става.

# 155
  • София
  • Мнения: 830
Както каза една мама по-горе, случва ми се по-често, отколкото ми се иска. Разбира се това е израз на безпомощност, но аз понякога съм напълно безпомощна. Дето се казва: двама срещу един, не е честно  Mr. Green.

# 156
  • Мнения: 645
Викам, случва се. А после се упреквам, че съм викала и си обещавам, че ще се владея....до следващият път.... Wink

# 157
  • Мнения: 1 212
... Как се справяте с това да не креснете за някоя дивотия на палавото си дете?

Гледам да си осигуря добра почивка, която ми гарантира спокойствие на духа и сили да се справям с върволицата предизвикателства да викам и овиквам някого .... детето , мъжа  Peace
В спокойно състояние, когато съм овладяна се карам / правя забележка, раздавам забрани .... без да крещя/ .... ефекта е положителен .
Излезе ли и малко дори от собственото ми спокойствие от релси .... всяка забележка и забрана , добива истерична нотка , която винаги се улавя много точно от адресата  .... и се тълкува пагубно  Mr. Green

По принцип не винаги се справям , но полагам усилия !  Wink
Успех и на теб !  Peace

# 158
  • София
  • Мнения: 5 079
Чак да викам още не ми се е случвало, но съм повишавала тон, като ме ядоса, неминуемо е.  Rolling Eyes

# 159
  • Мнения: 1 820
Да, викам и то не само в края на деня. Такава съм си - ядосвам се, развиквам се  и след 2 минути ми минава. Същата съм и с баща и. Това е положението.
И аз съм такава.След това съжалявам,гузно ми е дори понякога,но не мога да се овладея просто!Такава съм си... Sick

Общи условия

Активация на акаунт