ПОТУРИ-ХИТ ЛИ СА ОЩЕ?????

  • 10 030
  • 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 014
и аз имам - от миналото лято - маслено зелено! Купих си, защото много ми харесаха върху една моя приятелка - беше много елегантно облечена със сиви потури и от същата материя блуза, италианска марка, абе много стилно стоеше, та се навих смело да търся. Всички известни марки /Би Ес Би, Туа ен муа и т.н/предлагаха в различни дължини и мотиви... Да ви кажа не съм ги обувала все още, мъжът ми почти насила се усмихна при тази новина/той е грък/ и знам, че много мрази, но един вид исках да действам и поучително вслучая Naughty. Смятам, че живеем в 21 век и за такива изказвания няма място/вж. по-горе/. За мен това си е алтернанивно етник облекло и ако се съчетаят правилно даже стои много елегантно. Моите са от трико, от Зара, дълги една педя над глезена и са много удобни, та дори и да си стои човек вкъщи с тях вършат идеална работа. Peace
Скоро на витрината на BSB едната манекенка бе пак облечена в потури, не знам дали са хит, но може да се каже, че още би могло да се носят

# 61
  • Мнения: 288
Аз също ги харесвам и с удоволствие бих си носила моите!

# 62
  • Мнения: 3 622
Не са , но и да бяха никога не бих ги обула

И аз  Peace
Изключително грозни са ми  Confused

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Има разлика м/у потури и шалвари  Naughty
Аз имам няколко чифта летни шалвари и си ги нося с кеф, много прохладно държат лятото!
потурите не ги харесвам Naughty и мисля,че не са особено модерни вече.
В Дубай повечето жени ходят именно с шалвари Peace

# 64
  • Мнения: 9
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

# 65
  • Мнения: 549
Знаех че не много хора харесват потури.. ама като гледам сега ... май никой не ги харесва... само аз и авторката.... newsm62  незнам дали са модерни и не ме интересува... аз си ги нося... имам едни дънкови и едни от плат много много шарени  newsm47 (оранжеви)





дай едни на сам Laughing Права си ,наистина не са много харесвани Thinking

# 66
  • Мнения: 824
Магазините продължават да зареждат с нови модели за лято 2008.Модерно е това,което ти стои добре и в което се чувстваш себе си.
Има разлика в кройките на потурите,така,че не е задължително да ти стоят като 'наакана'.Има модели,които много успешно подчертават женските форми.Но все пак не са за всякакво тяло.

# 67
  • София
  • Мнения: 108
Това си е една дреха и нищо повече и като всички останали по-специфични дрехи има хора на които им отива и на други на които не им отива. Европейските магазини също зареждат с такива гащи магазините си за лятото, или може би и тях ще ги пратите в Ориента?! А и аз мисля, че това си е национален тип облекло не само на Турция, а и на повечето държави от арабския свят. Мацките, които танцуват Бели денс също са с такива и на тях ужасно им отиват.

# 68
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Този вид панталон не са за всяко тяло.......така ,че модерни или не ....човек трябва да се съобразява как изглежда в тях.

# 69
  • Мнения: 2 309
Гледах ревю на R.Cavalli и тази кройка присъстваше в колекцията му!!!
Имало и фанатици...Турско робство,гонели ги да ги шибат турци!Ми любоФчии са хората,с потури или без!?

В Италия се носят тези модели.

# 70
  • Мнения: 824
Този вид панталон не са за всяко тяло.......така ,че модерни или не ....човек трябва да се съобразява как изглежда в тях.

 Peace

# 71
  • Мнения: 549
ами аз съм слаба висока,що пък да не ми седят добре. Mr. Green е не са много харесвани ама какво от това на който не му харесва да не ме гледа Joy

# 72
  • Мнения: X
ами аз съм слаба висока,що пък да не ми седят добре. Mr. Green е не са много харесвани ама какво от това на който не му харесва да не ме гледа Joy
а представяш ли си да беше ниска и трътлеста Laughing

# 73
  • Мнения: 549
ами аз съм слаба висока,що пък да не ми седят добре. Mr. Green е не са много харесвани ама какво от това на който не му харесва да не ме гледа Joy
а представяш ли си да беше ниска и трътлеста Laughing


и с потури Laughing

# 74
  • Мнения: X
ами аз съм слаба висока,що пък да не ми седят добре. Mr. Green е не са много харесвани ама какво от това на който не му харесва да не ме гледа Joy
а представяш ли си да беше ниска и трътлеста Laughing
аха smile3521

и с потури Laughing

Общи условия

Активация на акаунт