ПОТУРИ-ХИТ ЛИ СА ОЩЕ?????

  • 10 051
  • 132
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 423
Много са модерни. В съседния квартал ходят
предимно с потури, а главите са с кърпи завити.
Често обаче вместо потури имат тесни панталони,
а отгоре тесни дълги рокли до под коленете.

# 106
  • Мнения: 316
Много са модерни. В съседния квартал ходят
предимно с потури, а главите са с кърпи завити.
Често обаче вместо потури имат тесни панталони,
а отгоре тесни дълги рокли до под коленете.

Ами тя модата си е такава от край време за някои, но ние не говорехме за тази точно  Wink Опасното при този вид мода, за който ти говориш е, че винаги може да се премести от съседния квартал към вашия Joy goodandevil  costumed034

# 107
  • Мнения: 1 224
Днес видях точно 4 момичета с потури  Peace Явно са модерни  Simple Smile

# 108
  • Мнения: 9
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

А кои дрехи са нехигиенични?  Shocked
Joy и аз това се чудя. Може би по-добре се проветряват, що ли? newsm78
Замислете се малко! Защо ли са по хигиенични?! Ами защото не запарват, понеже са  широки.

# 109
  • Мнения: 1 289
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

А кои дрехи са нехигиенични?  Shocked
Joy и аз това се чудя. Може би по-добре се проветряват, що ли? newsm78
Замислете се малко! Защо ли са по хигиенични?! Ами защото не запарват, понеже са  широки.

 Laughing Това означава ли, че всички останали панталони са НЕхигиенични? #Crazy
Сега, ако човек не се къпе редовно, това е друг въпрос newsm78

# 110
  • Мнения: 824
Няма мъж,който да ги харесва, повярвайте ми
mEdIsSa123, грозни са ми,много
но всеки си има различен вкус

Знаех си аз,че моят мъж е различен. Постоянно ме кара да ходя с подобни дрешки.
mEdIsSa123,твоите са с много хубава кройка и ти стоят прекрасно.На Old Cotton са,нали?

# 111
  • Мнения: 9
Аз имам 3 чифта. Страшно удобни са. А освен това са и хигиенични.

А кои дрехи са нехигиенични?  Shocked
Joy и аз това се чудя. Може би по-добре се проветряват, що ли? newsm78
Замислете се малко! Защо ли са по хигиенични?! Ами защото не запарват, понеже са  широки.

 Laughing Това означава ли, че всички останали панталони са НЕхигиенични? #Crazy
Сега, ако човек не се къпе редовно, това е друг въпрос newsm78
Не става за това въпрос.А за тесните и впите дънки  и панталони които се носят. И като се позатопли малко вси4ки знаем за какво става въпрос

# 112
  • Мнения: 1 289
vicktoriav, рокличките и поличките идват в разцвет в тоя момент (лятото) Peace А принципно е много неудобно да се носят супер впити панталони, сигурно всички сте виждали как някои дами със сетни сили са се вмъкнали в панталонче или дънки 2-3 номера назад... Е тва вече е впито наистина hahaha ...и нехигиенично

# 113
  • Мнения: 1 303
Ако ти харесват и ти стоят добре-взимай,много важно дали са модерни или не Grinning

# 114
  • Мнения: 4 447
Цитат
.....
Не става за това въпрос.А за тесните и впите дънки  и панталони които се носят. И като се позатопли малко вси4ки знаем за какво става въпрос

А?  Shocked Shocked

Аз не знам.

Сигурно трябва да спра с миенето и колата маска, за да разбера....

# 115
  • Мнения: 2 152
Няма мъж,който да ги харесва, повярвайте ми
mEdIsSa123, грозни са ми,много
но всеки си има различен вкус

Знаех си аз,че моят мъж е различен. Постоянно ме кара да ходя с подобни дрешки.
mEdIsSa123,твоите са с много хубава кройка и ти стоят прекрасно.На Old Cotton са,нали?

Aко мъжът ти те лъже, за да не те УУУУУУУУУУУУУУУУбиди е друг въпрос Whistling
сигурна съм обаче, че предпочита да те вижда в прилепнали дънки,които очертават дупето ти,отколкото в провиснали потури
Ако пък не те е виждал с такива дънки, да му се покажа мен да види, тогава ще ти забрани да ходиш с потури Whistling Whistling Whistling Mr. Green

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 12:25 от kръци

# 116
  • Мнения: 4 447
Тц тц тц...

Каква Обида само.

# 117
  • Мнения: 549
Днес показах потурите дето си ги купих на майка ми.Каза че от това по грозно нещо не била виждала,та си помислих колко млади момичета които са писали в темата са с мисленето на майка ми-жена на 60години.Не подчертавали ни дупе ни крака ни нищо.Аз не мисля така.Висока съм 173 и тежа 50кг.Мисля ,че ми седят много добре(това си е лично мое мнение де,защото по голяма част от жените не ги харесват)Ако пуснем тема за примерно дънките тип цигара ,смятам че ще има много положителни оценки за тях.По класически са и се харесват.Но честно казано и те определено не утиват на всички.Аз като видя някоя дебеланка изпълнила такива дънки ми става лошо.

# 118
  • Мнения: 4 447
Днес показах потурите дето си ги купих на майка ми.Каза че от това по грозно нещо не била виждала,та си помислих колко млади момичета които са писали в темата са с мисленето на майка ми-жена на 60години.Не подчертавали ни дупе ни крака ни нищо.Аз не мисля така.Висока съм 173 и тежа 50кг.Мисля ,че ми седят много добре(това си е лично мое мнение де,защото по голяма част от жените не ги харесват)Ако пуснем тема за примерно дънките тип цигара ,смятам че ще има много положителни оценки за тях.По класически са и се харесват.Но честно казано и те определено не утиват на всички.Аз като видя някоя дебеланка изпълнила такива дънки ми става лошо.

Т'ва к'во трявба да значи???? Shocked

 ooooh!

# 119
  • Мнения: 649
Днес показах по турите дето си ги купих на майка ми.Каза че от това по грозно нещо не била виждала,та си помислих колко млади момичета които са писали в темата са с мисленето на майка мишена на 60години.Не подчертавали ни дупе ни крака ни нищо.Аз не мисля така.Висока съм 173 и тежа 50ки.Мисля ,че ми седят много добре(това си е лично мое мнение де,защото по голяма част от жените не ги харесват)Ако пуснем тема за примерно дънките тип цигара ,смятам че ще има много положителни оценки за тях.По класически са и се харесват.Но честно казано и те определено не отиват на всички.Аз като видя някоя дебеланка изпълнила такива дънки ми става лошо.
И какво жената като е на 60 години? Няма определяща възраст човек да разграничи хубавото от грозното или в съответния пример чувал от панталон!

Общи условия

Активация на акаунт