ПОТУРИ-ХИТ ЛИ СА ОЩЕ?????

  • 10 037
  • 132
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 618
Днес показах потурите дето си ги купих на майка ми.Каза че от това по грозно нещо не била виждала,та си помислих колко млади момичета които са писали в темата са с мисленето на майка ми-жена на 60години.Не подчертавали ни дупе ни крака ни нищо.Аз не мисля така.Висока съм 173 и тежа 50кг.Мисля ,че ми седят много добре(това си е лично мое мнение де,защото по голяма част от жените не ги харесват)Ако пуснем тема за примерно дънките тип цигара ,смятам че ще има много положителни оценки за тях.По класически са и се харесват.Но честно казано и те определено не утиват на всички.Аз като видя някоя дебеланка изпълнила такива дънки ми става лошо.
Не харесването на потурите няма нищо общо с възрастта .Дебелнка или фиданка с потури  Sick
Ама щом ти Утиват,кво ти пука ние какво мислим.

# 121
  • Мнения: 4 784
Колкото и да са модерни, никога не бих сложила такова нещо. Ужасно грозна дреха. Така и все още не съм видяла жена, на която да ми харесва как и стоят без значение от възраст, ръст, тяло, кг и т.н. Дори обратното, съсипват всичко хубаво в една жена.

# 122
  • Мнения: 316
Колкото и да са модерни, никога не бих сложила такова нещо. Ужасно грозна дреха. Така и все още не съм видяла жена, на която да ми харесва как и стоят без значение от възраст, ръст, тяло, кг и т.н. Дори обратното, съсипват всичко хубаво в една жена.

Зависи... SunglassesЕксцентрични са и трябва да си малко по-широкоскроен, както и с безупречна фигура, за да се облечеш в нещо такова... Това не са ти еднообразните дънки, дето са като "конфекция" и в които всеки - слаб или дебел се е напъхал... Wink Sunglasses

# 123
  • Мнения: 549

Колкото и да са модерни, никога не бих сложила такова нещо. Ужасно грозна дреха. Така и все още не съм видяла жена, на която да ми харесва как и стоят без значение от възраст, ръст, тяло, кг и т.н. Дори обратното, съсипват всичко хубаво в една жена.

Зависи... SunglassesЕксцентрични са и трябва да си малко по-широкоскроен, както и с безупречна фигура, за да се облечеш в нещо такова... Това не са ти еднообразните дънки, дето са като "конфекция" и в които всеки - слаб или дебел се е напъхал... Wink Sunglasses

 Peace

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 16:34 от L е о

# 124
  • Мнения: 6 618
mama nely   и с един цитат щяхме да ти разберем мнението.

# 125
  • Мнения: 4 784
Да, не са еднообразни, защото са ужасни. За това и бързо им отмина модата. Нещо, което е хубаво, приятно за окото, си остава винаги на мода. По-ексцентрични са, но не мисля, че трябва да си широко скроен, за да ги облечеш върху себе си. Поне аз не се мисля за тясно скроена, но не бих и сложила нещо, което да обезформя тялото ми. Между другото до сега не съм чула и откровено мъж, които да ги харесва как стоят на жените.

# 126
  • Мнения: 316
Да, не са еднообразни, защото са ужасни. За това и бързо им отмина модата. Нещо, което е хубаво, приятно за окото, си остава винаги на мода. По-ексцентрични са, но не мисля, че трябва да си широко скроен, за да ги облечеш върху себе си. Поне аз не се мисля за тясно скроена, но не бих и сложила нещо, което да обезформя тялото ми. Между другото до сега не съм чула и откровено мъж, които да ги харесва как стоят на жените.

Виж, не искам да споря с теб, нито с консервативните мъже, които ми цитираш. Мен лично ме заглеждат мъже, когато съм обута така и не с насмешка, а със съвсем друго чувство, но както и да е... Просто исках да кажа, че да, има и такава мода и харесва ли ви или не - всяка музика си има своята публика, нали? Не е нужно да бъдете толкова крайни с изказванията - ок, не ви харесва, но защо е нужно да обиждате тези, които харесват този тип панталони? Вярно, че това е форум и всеки може да изкаже мнение, но... някои от пуснатите мнения против, са доста крайни и откровено обидни... Мислех, че тук сме се събрали отбор готини мацки и това, което ни събира е всичко около деца, мода, вкусове... И като сме против нещо - може да се каже и без това да обижда някого. Още повече безпричинно... Както и да е... Явно жените, които мислят като мен са малцинство в тая тема, а на мен не ми е приятно да ме обиждат и да трябва да ходя след всеки пост да се аргументирам защо и как. Продължавайте на воля да си плювате колко приличаме на туркини или циганки, как това били чували и парцали, което сме обличали, че било от магазини втора употреба, че ... няма значение Sunglasses Извинявам се, ако досадих с "проповедите".

# 127
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И за какво е този спор сега  Rolling Eyes
Който иска , да ги носи, който не иска..........не е задължен  Hug
А може би ,трябваше да попитаме мъжете във Форума каква асоциация им прави  жена в подобна  дреха

# 128
  • Мнения: 186
Хиит са бе!Носете ги смело Joy Joy JoyСамо кажете къде ще ходите,да мина от там Mr. Green

# 129
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
...
А може би ,трябваше да попитаме мъжете във Форума каква асоциация им прави  жена в подобна  дреха

Това е добра идея  Peace

А и доста от темите тук губят първоначалната си идея, когато някой се почувства обиден от нечие мнение и се започва един голям, луд спор  #2gunfire

# 130
  • Мнения: 2 448

А може би ,трябваше да попитаме мъжете във Форума каква асоциация им прави  жена в подобна  дреха
Най-вероятно няма да им хареса, аз не съм чула мъж да одобрява потурите, но те повечето мъже не одобряват половината от дрехите , с които жените се обличат. Simple Smile
И аз не съм толкова смела да се пробвам с такива гащи Simple Smile, но честно виждала съм мацки, на които стоят готино. Дори миналата година моя много добра приятелка като си купи много ми харесаха как и стояха, още повече че беше така напълняла и с нищо друго не изглеждаше така добре. Simple Smile

# 131
  • Мнения: 549
ами да ви кажа мацки бих помолила модератор ако може да се изтрие вече темата Rolling Eyes newsm78знам ли вече достатъчно мнения изчетох.Стига сме чесали езици Laughing

# 132
  • Мнения: 7 474
Няма да я изтрия, но ще я заключа.
Мисля, че темата е изчерпана и взе неприятен обрат.

Общи условия

Активация на акаунт