за мамите от ПЛОВДИВ 15

  • 16 230
  • 400
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
Последна редакция - ходенето до Наречен е утре 9.00 пред Мили

Засега - аз, Мили, Емимими
 

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Последна редакция - ходенето до Наречен е утре 9.00 пред Мили

Засега - аз, Мили, Емимими
 
Ще ви чакам Hug Ще звъна и в дома да предупредя че ще отидем.

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Прибрах се, телевизорът е вече при мен + малко дрешки за Асеновград и Наречен и топки.

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета това ходене в Наречен , направо много каръшко излезе. Чух се с директорката на дома и ни помоли да отидем в петък, тъй като утре имат проверка и не е удобно да има посещение Sad Съжалявам че така се получи, но не зависи от мен.

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Момичета това ходене в Наречен , направо много каръшко излезе. Чух се с директорката на дома и ни помоли да отидем в петък, тъй като утре имат проверка и не е удобно да има посещение Sad Съжалявам че така се получи, но не зависи от мен.

Разбира се, че щом не може ще се отложи. Но Асеновград  поне остава за утре, нали. 

# 395
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
Аз  отивам в Бс в петък и няма да мога

Утре в Ас ? Не съм разбрала, каква е организацията и на кого да донеса нещата за Наречен

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Дано Мили се включи, че да потвърди поне за Асеновгард посещението.  Ако ходим , Роси, ще ги донесеш и ще ги сложим при другите, които са при мен.

# 397
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, за Асеновград няма проблем да отидем утре. Кажете ми какво има подготвено за там, ако има нужда да се вземе нещо за почерпка допълнително и в колко часа ще тръгваме?

За Наречен, аз за петък съм на линия. Ако има някой да дойде с мен, направо да се разберем за 9-9.30ч. да тръгнем.

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Предлагам утре да тръгнем пак рано, в 9 както го мислехме, че докато е хладно. Че после като вземе да напича, ще се сварим.
Бистра е заделила малко дрехи, казвайте какво да се вземе за почерпка.

# 399
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
ок утре идвам в 9.00 пред мили
ще нося нещата за наречен

за ас не съм приготвяла нищо, не знаех че ще ходим, но като бях миналата седм. повечето ги нямаше

# 400
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Пуснах нова тема, че тази навъртя доста страници, заповязайте Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=310886.msg7969300#msg7969300

Общи условия

Активация на акаунт