пиете ли фолиева киселина без бременност??

  • 39 065
  • 431
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 444
Снуки,не се отчайвай,всички ще станем майки ,и на нашата улица ще изгрее слънце. hug
newsm51 smile3525

# 376
  • Мнения: 158
Blush така е ама... не се получава  smile3518 Weary Weary
А аз пък още не мога да стигна до момента на бебеправенето поради непрекъснатите здравословни проблеми Weary smile3518Така,че мила радвай се,че имаш възможноста да опитваш,нещо което аз още нямам Cry
Но се надявам и ти и аз и всички които искат да забременеят в най-скоро време да им се случи да изпитат това чувсто.Желая го на всички и на себе си от сърце Hug Дано стискам палци на всички бебеправещи Praynig

# 377
  • София
  • Мнения: 18
 SadТъкмо си взех ФК и тест, който си направих сутринта(-) и сега, като дойдох в офиса видях, че имам леко кървене(кафяво Thinking), но това поне ми даде повод да се постресна и да пия ФК а пък когато стане Simple Smile

# 378
  • София
  • Мнения: 18
Сега, като се замисля Thinking Другата седмица отиваме в Италия, а какво по-хубаво място от това за бебеправене Laughing Blush

# 379
  • Мнения: 444
Сега, като се замисля Thinking Другата седмица отиваме в Италия, а какво по-хубаво място от това за бебеправене Laughing Blush
Така е!!! Praynig Praynig Praynig Hug

# 380
  • Мнения: 609
da, pia -  smiatam che e pravilno

# 381
# 382
  • София
  • Мнения: 591
Здравейте момичета, за съжаление нямам време да я изчета цялата тема, може ли да ми кажете като отида в аптеката каква фолиева киселина да искам т.е. от колко mg., че не ми се звани на лекарката да я питам. Защото от вера почнахме да правиме опити за детенце, а от ваште писания виждам, че е много важно да се взима по рано тази фолива киселина. Благодаря ВИ предварително за отговорите.

# 383
  • Мнения: 2 111
Здравейте момичета, за съжаление нямам време да я изчета цялата тема, може ли да ми кажете като отида в аптеката каква фолиева киселина да искам т.е. от колко mg., че не ми се звани на лекарката да я питам.
Неофолик 0,4 мг.
В опаковката са 90 хапчета.Пие се по 1 на ден.

# 384
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
0.4 мг е дозата на ден.

# 385
  • София
  • Мнения: 591
 Благодаря за бързиите отговори. Имали значене кога се пие през деня - сутрин или вечер

# 386
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Благодаря за бързиите отговори. Имали значене кога се пие през деня - сутрин или вечер
Не

# 387
  • Мнения: 1 475
А дали е възможно да ти се гади от фолиевата киселина??

# 388
  • Мнения: 975
А дали е възможно да ти се гади от фолиевата киселина??
При мен няма гадене ,ако има то е рядкост.

# 389
  • Мнения: 1 775
А дали е възможно да ти се гади от фолиевата киселина??
На моя приятелка ѝ се гадеше от фолиевата. При мен това го няма.

Общи условия

Активация на акаунт