Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 283
  • 755
  •   1
Отговори
# 180
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Хора,тоvа пикаене Embarassed,по vреме на секс си имаше име Crazy,може тvоя Иvан ,да е практикуvал то4но този vид секс ,пьк ти не разбираш зна4и Blush Laughing
Чувала съм,че му казват ЗЛАТЕН ДЪЖД Embarassed Blush Embarassed

# 181
  • Мнения: 36 084
Как златен?!? едва ли го е кръстил така някой напикан?!?  #Crazy

# 182
  • Мнения: 7 186
Хора,тоvа пикаене Embarassed,по vреме на секс си имаше име Crazy,може тvоя Иvан ,да е практикуvал то4но този vид секс ,пьк ти не разбираш зна4и Blush Laughing
Чувала съм,че му казват ЗЛАТЕН ДЪЖД Embarassed Blush Embarassed
Абсолютно правилно,точно така се нарича,има хора,които се възбуждат,когато уринират върху някой,или някой върху тях  Sick,факт.Тя Ню трябва даже да е благодарна,че е бил Златен дъжд,че ако беше Шоколадов не моа да я мисля направо smile3534.

# 183
  • Мнения: 36 084
Шоколадовото трябва да е нещо като крем, щото ако е дъжд - това си е живо р...во 

# 184
  • Мнения: 2 327
Темата нещо взе да става анално-фекална, както казва един мой познат:-). Всъщност и аз от доста мъже съм чувала че по време на ерекция, ако не е невъзможно, то поне е много трудно да се изпикае човек. А и най-много да си измие очите:-)
Дайте да се върнем към бившите гаджета:-)

# 185
  • Мнения: 3 251
Шоколадовото трябва да е нещо като крем, щото ако е дъжд - това си е живо р...во 
Joy Joy Joy
Ох,Ню ще ме умориш с тоя Ванко!
Зла вещица, hahaha ако едното е Златен дъжд,другото Шоколадов сняг ли да му казваме,че р...во много медицинско ми звучи,няма романтика хич!l hahaha

# 186
  • Sofia
  • Мнения: 4 596
ох, от началото я чета тази тема, и така, между другото си препрочитам като ми дойде много работата. ..хиля си се сама и колегите ме гледат странно, ама не мога да спра...

Чакайте сега и аз да кажа...
Действието се развива в една читалня в Студентски град - два часа посред нощ, ние уж сме се заключили с един сладур Богмилчо да си чертайкаме, пък всъщност...си играйкаме кой с каквото има насреща. И тъй поприключихме ние, излежаваме си се, и изведнъж тоя муньо изтърсва: "Представи си, вика, ако вземеш една циганка и я изкъпеш, колко ли хубаво ще мирише само..."
И аз, като придобих една представа за какво си мислел той, моля ви се, едва не се издрайфах на място.

# 187
  • Мнения: 3 562
....."Представи си, вика, ако вземеш една циганка и я изкъпеш, колко ли хубаво ще мирише само..."
Sick #Crazy Sick #Crazy Sick

# 188
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз пък искам да номинираме Митети на Рошалче! Този разказ ми хареса най-много! Смях се така, че брата на мъжът ми който спи през две стаи от нашата дойде да провери защо плача с глас!  Crazy

# 189
  • Мнения: 3 394
Айде мацки осван гласуване да измислим и награда за победителката /например установяване на контакт с муньото Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil/

# 190
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Айде мацки осван гласуване да измислим и награда за победителката /например установяване на контакт с муньото Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil/
New-ГОРКО ТИ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 191
  • Мнения: 6 206
Контакт, контакт, ама какъв? Rolling Eyes
Щото ако е от ония контакти, пикливите, май ще спрат да пишат историите и ще ни секне кранчето на смехориите. Grinning

# 192
  • Мнения: 3 394
Ми не знам-виртуален newsm78С картичка,подписана от всички нас и с целувки smile3508

# 193
  • Мнения: 2 784
Човекът ми задава следния въпрос :"Ма това цял ден ли?" #Crazy После ми се разсърди, че няма да ходим на плаж Laughing

Хахахахах, на мен ми беше зададен подобен въпрос, когато се оплаквах и аз от М-то, а въпросният човек със състрадание : Ами нали за няколко часа ще отмине ?  Laughing Laughing Laughing Мъже  Mr. Green
Ха-ха!!!Имах един приятел,дето си мислеше,че тампоните се поставят като ти дойде и се изваждат след седмица като ти свърши.На въпроса ми как,аджеба си мисли,че това нещо няма да се разложи ми каза:"Ми то е като тапа,бе,нали затова му казват тампон,от тапа" #CrazyС приятелките ми после го бъзикахме,че вече цяла седмица,кафа,ще ни изскочи тапата чак Mr. Green

# 194
  • Мнения: 5 468
Айде мацки осван гласуване да измислим и награда за победителката /например установяване на контакт с муньото Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil/
New-ГОРКО ТИ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
хохох...  ooooh!
Ама целия форум ли ще установи контакт с него? Брей, каква вълнуваща ще е срещата след толкова години... Ще рече - Ей я на - още не може да ме забрави!!! Не ща бе Crossing Arms.
А представете си, да се окаже, женен за някоя майка от нашия форум hahaha...

Общи условия

Активация на акаунт