Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 245
  • 755
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 315
Направо ме убихте днес! Ей на - не мога да работя заради тази тема! newsm62 newsm62 newsm62

# 166
  • Мнения: 5 468
Гледам я тая тема от 2 дена и днес реших да видя за какво става въпрос... Веднага я разпространих сред колежките:-)
ooooh! лелеееееее...  ooooh!накрая ще стигне и до Ваню тази тема, ще ме разпознае и жална ми майка тогава... ще вземе да ме открие след толкова години и........... да ме препикае още веднъж Joy

# 167
  • Мнения: 6 155
ooooh! лелеееееее...  ooooh!накрая ще стигне и до Ваню тази тема, ще ме разпознае и жална ми майка тогава... ще вземе да ме открие след толкова години и........... да ме препикае още веднъж Joy

 hahaha hahaha hahaha
Ааа, ти няма да се даваш .... Crossing Arms

# 168
  • Мнения: 2 212
... ще вземе да ме открие след толкова години и........... да ме препикае още веднъж Joy

Еееее, Ню, направо ме уби  rotfImao rotfImao да ме препикае, вика....занеш ли аз к'ва асоциация напавих с това твое препикаване.... все едно Ванката е куче дето си маркира територията  smile3532 smile3532 smile3532

# 169
  • Мнения: 6 206
Аз го мисля този Ваньо от няколко дни,
и имам един процедурен въпрос, той както си беше с гащите ли се изпика или какво точно стана. Че го мисля, мисля този момент и не мога работата да си върша т чудене. Confused

# 170
  • Мнения: 781
Ами намерих го в Студентски град  33uu. Излизаше с мен 1 месеци  всеки път ми се канеше - Ох, само да те барна, само да те барна...
Една вечер го поканих да влезе в стаята ми, че бях сама и викам - А сега да те видим Crazy!!!
ВНИМАНИЕ - хора под 18 годишни да не четат!!!!!!!
И тоя като скочи... от 12 вечерта до 4 сутринта само ме мърля... целува, натиска и така... нищо не прави. Заболя ме главата вече, взе да ми става лошо направо... аз не съм чак дотам романтична. Като ще се прави нещо, да се прави! Получих страшна клаустрофобия, скочих от леглото и му викам - Айде отивай си!, той вика - Ааа, не, ей сега виж кво става!!!  Thinking Излъгах се и пак легнах... по едно време засумтя и ме попари нещо рядко в леглото Whistling. Ония се отпусна вече - облекчен!!! СТавам аз и какво да видя - едно огромно жълто петно на чаршафа, викам - Кво е  това бе?, той гордо - Ами кво мислиш, че е?, викам - Кво мисля ли - пикня е!!!, а той - Луда ли си бе? Как ще е пикня... и ей в този стил. Накрая се развиках съвсем и го изритах от стаята си.


 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
И аз ще се напикая.... от смях.... не е истина просто hahaha hahaha hahaha

Ню, твоя води всякакви муньовски класации... Mr. Green
Е това вече ми скри топката, то моят е истинско съкровище. Егаси неудачника!!! Как може да има такива типове newsm78.
Е това тотално ме разби!!!

# 171
  • Мнения: 5 468
Аз го мисля този Ваньо от няколко дни,
и имам един процедурен въпрос, той както си беше с гащите ли се изпика или какво точно стана. Че го мисля, мисля този момент и не мога работата да си върша т чудене. Confused
Мне... гол беше. Явно му е вече паднала оная работа, след 4 часов тормоз и тръгна да ... Скочи лъвската върху мен и аха-аха, да прави полов акт най-накрая, даже не усетих нищо за 30 секунди нямаше даже и ме обля с топли вълни Tired.
Мъжът ми се кълне, че мъж в ерекция, не може да се изпикае... значи Ваню не е бил с ерекция Tired

# 172
  • Мнения: 6 206
Ясно, то ние сега си се кискаме, ама на тебе не ти е било до кискане тогава.
Пък и на Ваньо.
Ама ти и с мъжа ти си го обсъдила този момент  Laughing
Може пък душичката обратен да е и да се е чудил как да излезе от положение
Пък и в ерекция да не можело да се ходи по нужда, дали, аз мисля че може, но не от опит. Laughing

# 173
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз го мисля този Ваньо от няколко дни,
и имам един процедурен въпрос, той както си беше с гащите ли се изпика или какво точно стана. Че го мисля, мисля този момент и не мога работата да си върша т чудене. Confused
Мне... гол беше. Явно му е вече паднала оная работа, след 4 часов тормоз и тръгна да ... Скочи лъвската върху мен и аха-аха, да прави полов акт най-накрая, даже не усетих нищо за 30 секунди нямаше даже и ме обля с топли вълни Tired.
Мъжът ми се кълне, че мъж в ерекция, не може да се изпикае... значи Ваню не е бил с ерекция Tired
Хора,тоvа пикаене Embarassed,по vреме на секс си имаше име Crazy,може тvоя Иvан ,да е практикуvал то4но този vид секс ,пьк ти не разбираш зна4и Blush Laughing

# 174
  • out of space
  • Мнения: 8 573
РISSING СЕ КАЗВА.

# 175
  • Мнения: 36 014
Гледам я тая тема от 2 дена и днес реших да видя за какво става въпрос... Веднага я разпространих сред колежките:-)
ooooh! лелеееееее...  ooooh!накрая ще стигне и до Ваню тази тема, ще ме разпознае и жална ми майка тогава... ще вземе да ме открие след толкова години и........... да ме препикае още веднъж Joy

ееее, да не си мушкато! освен това, човек се учи от грешките си ....  newsm78
надявам се, че можеш и бързо да бягаш!  Party
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha представям си го с извадения омекнал да те гони, за да те напикае ...
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 176
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Гледам я тая тема от 2 дена и днес реших да видя за какво става въпрос... Веднага я разпространих сред колежките:-)
ooooh! лелеееееее...  ooooh!накрая ще стигне и до Ваню тази тема, ще ме разпознае и жална ми майка тогава... ще вземе да ме открие след толкова години и........... да ме препикае още веднъж Joy

ееее, да не си мушкато! освен това, човек се учи от грешките си ....  newsm78
надявам се, че можеш и бързо да бягаш!  Party
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha представям си го с извадения омекнал да те гони, за да те напикае ...
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyОбяvяvам тази тема ,за тема на годината hahaha........да не си мушкато vика Joy Joy Joy Joy

# 177
  • Мнения: 5 468
Ясно, то ние сега си се кискаме, ама на тебе не ти е било до кискане тогава.
Пък и на Ваньо.
Ама ти и с мъжа ти си го обсъдила този момент  Laughing
Хич не ми  е било. А той щеше да ревне. Ама след време е смешно.
Мъжът ми още тогава разбра случая, защото ме сваляше усърдно, още не ми беше никакъв и му разправях всичките си подвизи, за да го карам да ревнува Mr. Green. Той пък, 19 годишен пичлигар, скочи и кресна - "Този ще го спукам от бой бе! Какъв е такъв, подиграва се с тебе!" хехехех... ще ме защитава той мене...
Сега, 13 години по-късно, му казах, че пиша за Ванката тука и той вика - "Еееххх, не можеш да го забравиш ти този Ванка бе..."
Е това е. Вече млъквам за него, че много го натрапих в темата. Все пак, мисля, че има и други достойни за номинации.

# 178
  • Мнения: 36 014
как спираме да говорим за него?!?!?! той така ме развълнува! дори мисля да предложа номинациите за муньо да са без него - той си е номер едно! интересно е кой ще бъде номер 2!  Laughing Laughing Laughing

# 179
  • Мнения: 5 468
как спираме да говорим за него?!?!?! той така ме развълнува!
Joy Joy Joy newsm10

Общи условия

Активация на акаунт