Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 142
  • 755
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 622
Аз имах и друг немец-обожател. Майка ми искаше да ме хариже на него, за да живея в Чужбина и да съм по-добре. Ама, а кажете как се живее с тип, който в профил е като питанка, косата му - рядка и свръхмазна, по ъглите на устата му вечно има пяна, а и имаше ужасния навик да ти се навира в лицето, като ти говори.


Не ми казвай само,че и устата му е миришела.....(щот тез с миризливите усти имат склонността да се врат в лицата на хората,като им говорят,да не би някой да не забележи как смърдят Sick)

# 346
  • Мнения: 6 206
Нещо от архива на моя приятелка:
беше ми до късно на гости и си тръгва към 1-2 часа от нас с колата, по пътя вижда един познат с неговата кола, той като й се зарадва, като почва да маха и от радост я беше нацелил централно в бронята...
и за една легенда от Мараша, по прякор Жабата:
Гледам го един ден с гипсирана ръка и питам приятеля ми какво е станало, а именно:
Жабата се напил и отчаян от живота, отишъл да се хвърля под влака, лежал, лежал, пък изтрезнял, размислил и станал да си ходи. По пътя го блъска кола, резултатът счупената ръка.

# 347
  • Мнения: 5 468
По същото паметно време в Пловдив, Муньото не може да стиска, иска секс (ще му е за пръв път), ама у тях не може заради бабата. И ми вика пича "Само една целувчица сетете се на кое, моля те!" Изпълних заветното му желание, като рипна тоя човек, па хукна към другия край на стаята и се държи за оная работа. "Кво стана бе, човек?" питам, а той каза буквално "Аууу, има загуба..." Сиреч, свършил. За 100-ни от секундата.

О, нееее... ше умра, ше умра rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao

# 348
  • Мнения: 5 468
Не ми казвай само,че и устата му е миришела.....(щот тез с миризливите усти имат склонността да се врат в лицата на хората,като им говорят,да не би някой да не забележи как смърдят Sick)
Цитат

 rotfImao rotfImbo smile3532 Какъв мъдър житейски извод newsm10

# 349
  • София
  • Мнения: 747
И аз да дам своя дан, че от вчера само чета, чета и се смея.
Та, това история с кандидат гадже( щот' гадже съм имала само едно и това е съпругът ми,а той е newsm10, и си мислех, че няма да мога да се включа в темата, ама на, сетих се). И това момче, Мирослав се казва от Пловдив, определя ми среща след работа в сладкарница Скалата- да се видим на кафенце. Но аз 10 часа съм била на работа, дежурна , и не ми е останало време да сложа залък в устата си, та си поръчвам пържени картофи. Той ме пита обаче защо не съм си поръчала кафеи аз му отговарям, че все пак е 7 часа вечерта.
по едно време той решава да  отиде до тоалетната, но се връща много бързо и ме пита дали съм имала нещо против да поседя малко сама, а той да отиде до Мак Доналдс(който е на 5 мин от това заведение), защото там тоалетната била безплатна, а тук се плащали 20ст. Аз smile3556, ама се съгласявам. Идва време за сметката, атой ме пита може ли аз да платя,защото нямал достатъчно пари.Аз smile3556 smile3556, но се съгласих. Идва сервитьора ,а той ме моли да му подам парите под масата, че го е срам аз да плащам. Аз smile3556 smile3556 smile3556, ама се съгласих. Той не остави бакшиш , прибра  и  стотинките  в  джоба и  като  излезнахме  от  заведението  ми връща рестото и бърка  в  другия джоб, вади  стотинки  да  си  плати кафето .  Аз  smile3556 smile3556 smile3556 smile3556и му казвам, че го черпя и той си ги прибра.  после ме изпраща и казва, че не съм била нито тъпа, нито проста, нито ограничена(общо 5 епитета бяха, но двата не си ги спомням), за да не разбера, че  имал чувства към мен. Аз smile3556 smile3556 smile3556 smile3556 smile3556 и му казвам, че правилно е разбрал каква НЕ съм и му казах, че  не споделям чувствата му. След 2 седмици се обажда братовчедка ми, която всъщност ни запозна, и ми казва, че Мирославчо я помолил да ми каже, ако го видя някъде да не му се обаждам, защото имал вече сериозна приятелка. И аз за пореден път  smile3556 smile3556 smile3556 smile3556 smile3556 smile3556

Последна редакция: нд, 29 май 2005, 14:11 от tchara

# 350
  • Мнения: 3 562
... но се връща много бързо и ме пита дали съм имала нещо против да поседя малко сама, а той да отиде до Мак Доналдс(който е на 5 мин от това заведение), защото там тоалетната била безплатна, а тук се плащали 20ст....
Този път и за така  #Shocked #Shocked #Shocked

# 351
  • Мнения: 6 206
Ай стига, бе, всеки втори муньо от Пловдив, начело с Ванката, първите три места накрая ще ги вземат пловдивчани...
Откъде ги намирате тези момчета, аз толкоз години бръмча в този град, такива екземпляри не съм виждала.

# 352
  • Мнения: 5 468
Ай стига, бе, всеки втори муньо от Пловдив, начело с Ванката, първите три места накрая ще ги вземат пловдивчани...
rotfImao rotfImbo rotfImao Joy

tchara, скъса ме от смях с този твой почитател. Ами да, като си има вече сериозна приятелка, трябва да те предупреди, че да не вземеш да го потърсиш... аха newsm62.
Това като един шматарок по чата. Чатила съм с него една време в Мирк и влизам един път наскоро и го виждам, че е там и го поздравявам. А той ми отговаря - "Здрасти, ама вече съм много променен, имам си сериозна приятелка и ......." т.н. Ех, а аз като си имам пък и съпруг, въобще вече няма да говоря с никой - е това е.

# 353
  • Мнения: 35 961
Ай стига, бе, всеки втори муньо от Пловдив, начело с Ванката, първите три места накрая ще ги вземат пловдивчани...
Откъде ги намирате тези момчета, аз толкоз години бръмча в този град, такива екземпляри не съм виждала.

винаги съм ги смятала майните за готини пичове, а то какво се оказа ...

# 354
  • Мнения: 3 562
....винаги съм ги смятала майните за готини пичове, а то какво се оказа ...

Готини са - две мнения  няма  Naughty

Ама сигурно муньовците са толкова майнички, колкото беше и Стойка от ББ  Mr. Green

Пък и да не забравяме, че всяко правило си има изключения  Rolling Eyes 3-4 бройки на цял Пловдив не са много  Rolling Eyes

# 355
  • Мнения: 2 784
Хайде и Мирославчо е в кюпа Mr. Green

# 356
  • Мнения: 3 562
Хайде и Мирославчо е в кюпа Mr. Green
Ми ние си опукахме гласовете  Rolling Eyes сега какво - остава насладата от четенето на темата  Mr. Green

# 357
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Друг път му се разсърдих и той тръгна да ме гони по стълбите, спъна се на най- горното стъпало и с няколко кълбета се заби във фикуса, който някой си отглеждаше на стълбищната площадка. Въобще на този пич цветята му бяха слабост.
Не мога да спра да се хиля,само като си представя!!! smile3532Аз си имах един Влади,който се напиваше от 150мл,а на другия ден викаше :`леле колко пих`.Веднъж отидохме в тях,той пак беше пил,връщам се от тоалетната и виждам:извадил си ... през крачола на боксерките,хванал си го и надървен беше заспал.Гадна работа,подготвял се е ,ама го проспа.Как беше останал надървен незнам.

# 358
  • Мнения: 3 562
....връщам се от тоалетната и виждам:извадил си ... през крачола на боксерките,хванал си го и надървен беше заспал.Гадна работа,подготвял се е ,ама го проспа.Как беше останал надървен незнам.
Представям си гледката  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 359
  • Мнения: 2 212
Да взема и аз да се включа, макар, че историята хич не е смешна.

 Shocked Кристина, това не е никакъв Муньо, това е някакъв изверг, сега в затвора ли е въпросния .... Мале, потресох се, това е токова ужасяващо, колкото смешни са всички останали накуп..... нямам думи за такива #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт