Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 130
  • 755
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 13 206
Ама аз така де, първи курс, първи семестър-не се знам на кой свят ходя....  Като гледах на картата "Модерно предградие" си мислех, че там живее хай-лайфът-едни къщички начертани, мислех си-еееее, там е нещо като Бевърли Хилс. После като го видях въпросното предградие какво е-направо  Shocked Тази случка с Митенка и гледката на Модерното предградие ми подействаха много отрезвяващо що се отнася до очакванията ми за София и софиянците Simple Smile Млада бях, наивна, майна...... Simple Smile

Еййй, Виви... нИдей тъй бре, жена... Embarassed Sick Mr. Green
Ша та каним на гости да ми додеш в Бевърли Хилс (Модерно предградие) Mr. Green. То другото му име (в личната ми карта) е кв. Връх Манчо... Приятелите ми ме питаха до колко върви лифта вечер  Mr. Green
Малко офф се получи, ама не се сдържах...
Иначе по темата няма какво да кажа, щото нямам шансове за първото място  newsm78 Laughing

# 376
  • Мнения: 5 468
смейте се вие  Embarassed Embarassed Embarassed, за муньо Полихрон, ама мойта фамилия е Полихронова  Whistling
Ако и кажеш, че си Таня Полихронова и ще вземе да се окаже, че се познаваме, даже бяхме големи приятелки в 1 клас Mr. Green.

# 377
  • Мнения: 5 468
Случката става в Чехия, в Бърно, и двамата актьори са чехи. Свалил си моя задочен познат една мадама и я завежда на хотел. Правят кекс, после тя отива в банята да се измие, а той я чака на леглото. Както я чакал, усетил, че му се допърдяло и поотпуснал задница да си пръдне, докато мацката още е в банята. Да, ама като се обърнал да погледне, видял, че е пръднал със съдържание - т.е. напръскал с лайно чаршафа! Ами сега! Как да се измъкне по-елегантно от таз неудобна ситуация? Облекъл се набързо и избягал през прозореца! А за мацката оставил на чаршафчето "изненада".
АААААААААААААААААААААА ще пукна от смях тука вече!!!!!
Този изпревари Ванката, на мен ми харесва повече от Ваню! Joy Joy Joy Joy

# 378
смейте се вие  Embarassed Embarassed Embarassed, за муньо Полихрон, ама мойта фамилия е Полихронова  Whistling
Ако и кажеш, че си Таня Полихронова и ще вземе да се окаже, че се познаваме, даже бяхме големи приятелки в 1 клас Mr. Green.

тц, не съм Таня  Naughty  Laughing

# 379
  • Sofia
  • Мнения: 271
Е, НЕ Е ИСТИНА НАПРАВО...
 
ША МА УВОЛНЯТ, АМА НЕ МОГА ДА СЕ ОТКЪСНА ОТ ТЕМАТА...
ЕДВАМ СЕ ВЪЗДЪРЖАМ ДА НЕ ИЗБУХНА В СМЯХ, ЧЕ КОЛЕГИТЕ ЩЕ МЕ КЛАСИФИЦИРАТ....


Радвам се, че съм нямала муньо, но щеше да падне смях сега....

# 380
  • Мнения: 2 195
Кога ще се сложи край на гласуването?То е ясно кой де... WinkА наградка ще има ли? Laughing

Гласуването приключва: Четвъртък, 21 Февруари 2008, 00:12  smile3503
Ми,ще 4акаме Grinning

# 381
  • Мнения: 3 394
Замъкнах го в нас, трябваше да спи в нас, в моята стая... Слага ми харда, .........Та вечерта ще си лягаме.

Заради един хард диск да легнеш в едно легло с непознат от кю-то #CrazyМеко казано тъпо!

# 382
  • Мнения: 2 784
Да взема да приключа анкетката утре,а?Що да чакаме?Ама според мен победителя е ясен Mr. Green

# 383
  • UK
  • Мнения: 3 959
Замъкнах го в нас, трябваше да спи в нас, в моята стая... Слага ми харда, .........Та вечерта ще си лягаме.
Заради един хард диск да легнеш в едно легло с непознат от кю-то #CrazyМеко казано тъпо!
Дъъ, как в едно легло бе, чак толкова зле не съм. На леглото на сестра ми беше, като легнах се домъкна "да ме гледал как спя" брр, ама го изгоних, нали това казвам...

# 384
  • Мнения: 5 468
Да взема да приключа анкетката утре,а?Що да чакаме?Ама според мен победителя е ясен Mr. Green
И сега квоооооо? Ще ме срещате с Ванката ли? Еми не искам пък Crossing Arms

# 385
  • Мнения: 2 784
Да взема да приключа анкетката утре,а?Що да чакаме?Ама според мен победителя е ясен Mr. Green
И сега квоооооо? Ще ме срещате с Ванката ли? Еми не искам пък Crossing Arms
Не бе,Ню,не си разбрала нещо.Победител е Ванката,ти просто си го номинирала.Момчето печели пакет памперси за възрастни,гърне с формата на гола мадама и книга "Пътеводител в секса" Mr. Green

# 386
  • Мнения: 4 187
Да взема да приключа анкетката утре,а?Що да чакаме?Ама според мен победителя е ясен Mr. Green
И сега квоооооо? Ще ме срещате с Ванката ли? Еми не искам пък Crossing Arms
Не бе,Ню,не си разбрала нещо.Победител е Ванката,ти просто си го номинирала.Момчето печели пакет памперси за възрастни,гърне с формата на гола мадама и книга "Пътеводител в секса" Mr. Green

А награди за подгласниците има ли???  Mr. Green

# 387
  • Мнения: 3 562
...А награди за подгласниците има ли???  Mr. Green
За твоя "сладур" едно е сигурно - няма да му купуваме ножици  perko

Ама си мислих, че е хубаво една виртуална награда за Ню newsm78 да измислим - толкова много се смяхме Party

# 388
  • Мнения: 35 962
а поощрителни за всички останали?
все пак, как ще се смеем, ако муньовците изчезнат като вид?
... има ли такава опасност?
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 389
Нима това е финала на тази "изключителна тема"? Моля Ви полмислете, все някой може да се сети за нещо ново-старо!!! Thinking newsm78

Общи условия

Активация на акаунт