таткото иска бебе, но не иска да се потруди....

  • 10 727
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
Вчрно е че не е единствения , но  подходящ мъж лесно не се намира. Щом си се спряла на него значи си имала нещо впредвид. Най лесно е да го зарежеш и си длъжна да го направиш,  но първо се побори малко за него Simple Smile

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 179
Може би човекът трудно е преживял аборта ти и сега просто го е страх да не се повтори..

# 17
  • Мнения: 2 131
Мъжете са доста елемнтари и много лесно може
да бъдат накарани да правят неща за които даже не са и подозирали че са способни -  особено ако са под женско внимание...  Но в края на краищата не бих играл която и да е игра ако става въпрос за секс с красива жена. Така че съвета ми е , напипай му бутончетата на този мъж особено щом си го обичаш и продължавайте напред. 
Е, не бих нарекла мъжете чак елементарни  Peace. Но иначе казаното в цитирания от мен пост е вярно, определено.

# 18
  • Мнения: 2
ти как си го описалааа, нямам думи просто  Mr. Green

играе игри през цялото време като сте заедно
и се любите по заповед на доктора заради желанието за бебе
 Mr. Green

# 19
  • Мнения: 592
Кабела на компютъра знаеш ли къде е? Сигурно и ножици имаш? Ако нямаш - вземи чук от комшията! Ако и това не даде резултат - тука май имаше една оферта вече! Успех!

# 20
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Може би човекът трудно е преживял аборта ти и сега просто го е страх да не се повтори..
И според мен е така.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 426
Кабела на компютъра знаеш ли къде е? Сигурно и ножици имаш? Ако нямаш - вземи чук от комшията! Ако и това не даде резултат - тука май имаше една оферта вече! Успех!
и аз така бих постъпила...  Peace

# 22
  • Мнения: 46 515
То за бебето и 1 път стига  Mr. Green

Друг е въпросът дали си пасвате с този човек, помисли си, преди да забрменееш Peace

... ако става въпрос за секс с красива жена ...

Това беше доста грубо  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 523
СЕКС един път на месец ????????????? Това е просто недопустимо за младо семейство. Та ако сега правите секс един път на месец и то само заради бебето , когато то стане ( ДАЙ БОЖЕ ) ТОГАВА КАКВО - ще спрете даправите секс и един път ли на месеца ????
Какъв е тоя мъж ,който освен всичко няма да забележи твоето отсъствие , ако ежентуално се разделите ?
По - добре е да си намериш подходящ мъж+татко+съпруг+приятел .

# 24
  • Мнения: 1 187
Скъпа, ако проблемът ти е от скоро, не се притеснявай и на мен ми се е случвало, но после се оправи, всеки човек минава през различни периоди през живота си, хормоните не са константна величина. Купи си готино бельо, с жартиери и давай. Друг път го изненадай с нещо друго, най-много убива скуката, секс трябва да се прави навсякъде и по всяко време

# 25
  • Мнения: 134
Абе я го питай направо дали не те мисли за дева Мария, пък може и да е набожен човека може да трябва да го светнеш за някой неща като пчеличките и цветенцата. Моя и той иска второ ама го мързи, а и пък мен, но не се чувствам пренебрегната просто знам че не е момента. Карай го по спокойно, ако иска дете дай му да се потруди, че ние да не сме овце за разплод. Да си държи семето скъпоценно в себе си а ти си свиркай Party

# 26
  • Мнения: 69
миличка,аз съм на 19 години и баща ми е същия като твоя мъж,не знам но обаче си е свърщил работата защото имам и брат,честно да ти кажа сега като го гледам е като някой малко бебе,а и тоя лаптоп му е като любовница,съветвам те да опитате двамата някой игра на компа,все пак може и да ти хареса някой негова игра,дано се усети и после да поиграе твоята игра,а и до сега не съм чувала това-хем да иска бебе,хем да не му се прави,е явно не обича секса кой знае колко,все пак знаеш че има хора които не обичат и деца,но щом и двамата искате бебче,то намери подходящите думи за да го примамиш в твоята мрежа-леглото.създадете си семейство и тогава вашите деца ще играят на игрите с татко като пораснат,мисля че това може да стимулира твоето мъжле да ти направи някой бебче,все пак и той ще има полза след време.

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Гаджето на една позната е същия в отношението си към игрите.  А този и не работи с работно време,та по цял ден и нощ висеше по клубовете,а сега вкъщи. Не го разбирам това. Моят съвет е сериозно да се замислиш дали този човек е за теб. Не мога да си представя,че ще съм се пребила цял ден да гледам детето,а той вместо помощ или внимание цяла вечер ще си играе на компютъра. Не че не съм в подобна ситуация,но от много работа и то в по-лек вариант.

# 28
  • Мнения: 3 042
.........но щом и двамата искате бебче,то намери подходящите думи за да го примамиш в твоята мрежа-леглото.

В случаят явно думите не помагат.

benissima, учудвам се, че не пишеш, че ти липсва секса, а само, че заради липсата му не може да забременееш.
Незнам как се живее с такъв мъж, но мисля, че това е сериозен повод за размисъл - Искаш ли  да си с този мъж, който сега не ти обръща никакво внимание и сякаш не забелязва, че си до него.


# 29
  • Мнения: 69
честно да ти кажа и аз не бих издържала такъв мъж до себе си,все пак мъжа и жената са заедно за да се разбират и помагат,ако моя приятел беше такъв,щеше да е с мен мн за кратко,защото бих го оставила,но да сте заедно само за да го гледаш??няма да стане,и ние мн искаме да си имаме бебче,но при нас е малко сложно защото все пак сам само на 19 и мисля че ми е малко рано,но помисли сериозно по темата: "Да остана ли с такъв човек?" за да не съжеляваш след време,но пък има и друго,всички знаем че децата ни променят коренно,говори с него за тея татковци които искат бебе,правят опити и все пак не успяват,кажи му че държи ключ в себе,който някои мъже нямат,дано тогава се замисли сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт