таткото иска бебе, но не иска да се потруди....

  • 10 725
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 309
Правенето на бебе не е най-лесната част...ако беше така,форума Проблемно забременяване нямаше да съществува!!!

# 46
  • Мнения: 7 723
Правенето на бебе не е най-лесната част...ако беше така,форума Проблемно забременяване нямаше да съществува!!!

"Дом и семейство"- също  Wink

# 47
  • Мнения: 620
Мила,мъжа ти и в Дядо Коледа ли вярва ooooh!
Аз също обичам да се захласвам на компа в игри или форуми,но всяко нещо си има граница.Дано не прозвуча грубо,но това,че е изстрадал с теб аборта не го прави отговорен човек.Аз не бих му гласувала доверие,че след като се сдобиете с детенце (дай Боже  bouquet),ще бъде достатъчно съпричастен в отглеждането му.Не мога да ти дам съвет да го зарежеш,защото ти сама трябва да избереш съдбата си.Успех

# 48
  • Мнения: 169
Абе не знам за теб ,но аз от такъв мъж дете не искам!  newsm78

# 49
  • Мнения: 164
мен ако питаш хубаво си помисли дали наистина искаш да живееш с такъв мъж дори да направите бебе Thinking Thinking Thinking

# 50
къпа,не ктрадай!Ставаме две! WinkМоят съпруг много ни обича с дъщеря ми,но за секса е труден.Спи му се,изморен е,пил е и т.н.Понякога дори с месеци не правим секс.Преди мислех,че има любовница,но се убедих,че не е така.Чувствам се зле,защото наистина има моменти,когато много ми се иска.Мислила съм за раздяла,но не мисля че,липсата на секс може да се обясни на детето като мотив за развод.Трудно е.Неискам да изневерявам,но вече сериозно се замислям newsm78

# 51
  • Мнения: 7 723
къпа,не ктрадай!Ставаме две! Wink...
Ще ме извините, но аз мисля, че вашите съпрузи имат нужда от медицинска помощ... Crazy

# 52
аз сериозно се замислям за компетентна помощ за мъжа ми,но той е категоричен.Има и др.проблем-той все пак е на 46год и може да е от възрастта.Преди 5-6години беше тигър... Laughing

# 53
Руске,да не си от Лозен? Grinning

# 54
  • Мнения: 7 723
Руске,да не си от Лозен? Grinning

Не съм от Лозен, от Лозенец съм  Wink

....а и мойто мило е почти набор на твойто, ама още си е тигър Wink

# 55
добре Русе!Радвам се да чуя,че има и по-сексуални мъже.Според много близки приятели,милото ми на младини не е пропускал възможност.Преди да се роди детето-също.Но от както вече е татко,нещо се промени.Сами отгледахме дъщеря ни,беше ни трудно.Но на него лежи издръжката на семейството.Нищо не ни липсва материално и финансово-почивки в чужбина,пътувания,по-приличен стандарт на живот.Той прие фикс-идеята,да ни осигури всичко необходимо и нищо да не ни липсва.Започна да работи много повече от преди и всяка възможна минута е с нас.Дори когато пътува,ни взима с него и се радва,че сме заедно.Може и в мен да е проблема,защото се усещам,че начина по който го предразполам,малко го претупвам.От страх да не би детето да се съуди и да влезе и ей такива неща.Даже немога да се отпусна като хората.Това също не е за пренебрегване.Незнам.Никога преди мъж не ми се е опъвал така.

# 56
  • Мнения: 361
значи не само аз имам такъв проблем...и моят мъж на по-млади години беше по-сексуален, ама напоследък хич не иска. може и от възрастта да е, знам ли. въпреки че е още на 37 може да си оказва някакво влияние.

# 57
  • Мнения: 2 309
Като го мързи,го заведи при лекар и да се изръси някой лев за инсе!

# 58
Момичета, не знам... Първият ми мъж и той така. Аз също много се чудех защо (бяхме по на 33 - 36 г., с 2 малки деца). После, скъпи дами, се оказа че човекът тъче на повече от 1 стан. Та така, след време се разведохме.
Аз намерих човек, който и над 50 е супер!! Когато един мъж е само с 1 жена, то си личи по всичко, но особено по секса.
Я, поразровете наоколо..., дали няма да изскочи отнякъде някое "пиленце", което му точи силицата.

# 59
Май трябва да го разкараш тоя.Той май те е взел за камериерка у дома а не за жена.Някой мъже разбират много криво това,че"си му жена."Той май те визира с майка си.Не е на добре тая работа,момиче!Задвижи нещата в твоя полза няма значение в коя посока.Но трябва да се разберете веднъж за винаги кой каква роля играе.

Общи условия

Активация на акаунт