таткото иска бебе, но не иска да се потруди....

  • 10 735
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 197
Личен опит-секс веднъж месечно, слез време-никакъв....Следват още проблеми. Ама така не се живее, като не им се прави нека спят, има и други мъже. Иначе всеки иска да се прибере на топло, да му е сготвено, изчистено, като при маминка. Сексът е като яденето и разни други физиологични нужди (да не прозвучи брутално ако го напиша), не мога да си обясня що за мъж  и въобще що за човек няма да иска секс, просто ей така без причина newsm78

# 76
  • Мнения: 679
Как така го мързи да прави секс  newsm78 Нещо не ми се вмества в главата това понятие. Я му се пусни малко по-така необлечена ще го кажа /за да не го казвам по друг начин  Mr. Green/ пък да видим дали няма да му се прави секс. И как изобщо на мъж няма да му се прави секс...

# 77
  • Мнения: 418
Личен опит-секс веднъж месечно, слез време-никакъв....Следват още проблеми. Ама така не се живее, като не им се прави нека спят, има и други мъже. Иначе всеки иска да се прибере на топло, да му е сготвено, изчистено, като при маминка. Сексът е като яденето и разни други физиологични нужди (да не прозвучи брутално ако го напиша), не мога да си обясня що за мъж  и въобще що за човек няма да иска секс, просто ей така без причина newsm78


когато има този проблем...значи има и причина...въпроса е да се открие коя е тя  newsm78

# 78
  • Мнения: 411
Няма желание за секс?!?! #Crazy
Ей таквоз нещо за първи път срещам...Един съвет от мен - плюй си на петите и по-далеч от плужека!!!
той ще загуби,ти ще спечелиш.Можеш да имаш къде-къде по-свестен мъж от него!
С най-добри чувства....нещата от страни се виждат най-добре   bouquet иначе се обричаш

# 79
  • Мнения: 4 585
Не че се фукам, но от 82 г сме гаджета, нямам спомени
да съм отказвал такова нещо на Вълчицата. Недоумявам.

# 80
Един съвет от мен - плюй си на петите и по-далеч от плужека!!!
той ще загуби,ти ще спечелиш.bouquet иначе се обричаш
И аз натам съм се ориентирала. Само още малко смелост ми трябва Praynig

# 81
Как само е устроен светът само ! - на мен жена ми не иска повече от един път на месец, а не е пристрастена към компютрите...

# 82
  • Мнения: 418
Как само е устроен светът само ! - на мен жена ми не иска повече от един път на месец, а не е пристрастена към компютрите...


ми значи някой друг "върши работата" през останалото време  Joy

# 83
# 84
  • Мнения: 592
Абе от април до сега, тва бебе не го ли направихте, да приключваме темата. Колко урагани минаха, що народ измря, я се стегнете малко и да приключваме тука! Peace

# 85
  • Мнения: 418
Абе от април до сега, тва бебе не го ли направихте, да приключваме темата. Колко урагани минаха, що народ измря, я се стегнете малко и да приключваме тука! Peace


 Joy Joy Joy

# 86
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Старичка е темата, но аз все още недоумявам как може един мъж да отказва секс... Може би ми е малко опитът, та не съм попадала на подобни екземпляри  Thinking
 

Общи условия

Активация на акаунт