Карти ТАРО

  • 109 999
  • 593
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 134
Ааа, ами объркала съм се значи.
Важното е, че сега ти е времето да си починеш и да се погледаш себе си: толкова малко ти остава. Стискаме ти всички палци.
Аз съм зодия рак и луната май много ми влияе на прищракването в главата, така че поне няма да е рак роден на пълнолуние Simple Smile

# 301
  • Мнения: 4 380
Аз мислех, че вече от няколко часа сме в Близнаци.  ooooh! Иначе пълнолунието е до 22ри, като в точната фаза влязохме тази сутрин около 5 часа.
Е как до 22 бе? newsm78  По 24 часа нали държи, защо 2 дни? newsm78 В календара който съм си разпечатила е указано 4.12 начало по българско време. newsm78 Тази сутрин демек. Ще продължи и тази нощ и до другата сутрин. На 22-ри вече ще е намаляваща луна. Всъщност, на намаляваща вече няма как да не тръгне бебето... Grinning

Близнаци нали от 22-ри почва? newsm78 Това е много гадно да си на границата между два знака... newsm78 Нито единия да отчиташ, нито другия... Sick А когато не трябва, и двата важат. Laughing


# 302
  • Мнения: 4 380
Ааа, ами объркала съм се значи.
Важното е, че сега ти е времето да си починеш и да се погледаш себе си: толкова малко ти остава. Стискаме ти всички палци.
Аз съм зодия рак и луната май много ми влияе на прищракването в главата, така че поне няма да е рак роден на пълнолуние Simple Smile

Какво? И щерка ми е рак. Laughing Laughing Ясни сте ми защо сте такива ревли.. Joy Определено ви липсва самочувствие и на двете. Хем някакви грозни ги избира моята дето не могат на малкия пръст да и стъпят, хем я зарязват после. ooooh!

# 303
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
В календара в който гледам пише че фазата продължава два дни преди и два дни след оказаното точно време. Като естествено се попроменя. Тоест най-пълна е била тази сутрин. А на 22ри вече е започнала да намалява.

Аз пък за Близнаците знам, че започват на 21ви някъде. Даже от 20ти.

# 304
  • Мнения: 793
И моите наблюдения върху жените раци показват изключителна емоционалност, силна привързаност. Позволяват на тези, които обичат да им се качат на главата. Изключително предани и верни на близките си. Готини са жените раци за разлика от мъжете  Peace

# 305
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не познавам ни мъже, ни жени Раци! Май това е единствената зодия над която нямам преки налблюдения.

# 306
  • Мнения: 4 380
В календара в който гледам пише че фазата продължава два дни преди и два дни след оказаното точно време. Като естествено се попроменя. Тоест най-пълна е била тази сутрин. А на 22ри вече е започнала да намалява.

Аз пък за Близнаците знам, че започват на 21ви някъде. Даже от 20ти.

Май доста си противоречат източниците... Влиянието на даден цикъл скоро ще го изкарат  половин седмица. Колкото да почне влиянието на следващия. Laughing Няма такова нещо- луната е пълна около едно денонощие. Вчера вечерта още не беше пълна. Сутринта може да е станала и другата сутрин ще почне да намалява. newsm78

Ти да не гледаш нещо свързано с лунната диета? Защото там е различно...

# 307
  • Мнения: 5 134
Ксения, ти си направо като майка ми Simple Smile
Малко те състарих повечко, понеже съм на 27 и не може да си ми майка, но по мъдрост - приеми го като комплимент. Пък и тя като теб има руско име Simple Smile

Я като гледам си на линия, виж какво мятане си направих, с въпрос "Какво ще произлезне от снощния емоционален ужас като действия от негова страна към мен?" и ПОГЛЕДНИ:
асо чаши (пак!), осмица жезли и деветка чаши.
Най-просто казано, по моя интерпретация: "Ще ми напише бързо едно любовно писмо, но аз вече ще съм си навирила носа и ще се държа много надменно, докато той гори от любов" Simple Smile Сега в кръга на майтапа, ама я кажи как ти се виждат на тебе тези карти на първо четене.

Да, ама и този е много грозен, да; а иначе ние раците сме едно много чувствителни душички. И много страдаме, и все от любов и от чувство, че не сме харесвани. Ако знаеш тепърва какво те чака с твойта дъшеричка, да ти е жива и здрава...

# 308
  • Мнения: 5 134
Неси, мерси за комплиментите за моята зодия - наистина сме много емоционални, което има ужасно страни, но от друга страна сме и много, много предани на хората, които обичаме Simple Smile

Ксения, късметлийка си с такова дете, ей!

Селин, абе да не вземеш да родиш едно форумско бебе както си заседнала тука  Party Сигурно ти е малко притеснено, милата.

# 309
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Май доста си противоречат източниците...
Ти да не гледаш нещо свързано с лунната диета? Защото там е различно...

Наистина си портиворечат. Сега тука гледам за зодията. На едно място - почва от 21, на друго от 22ри, на трето от 20ти!  #Crazy Но за сега пробладават тези за 21ви. Но не знам кой от всички източници е верен!  Tired

Селин, абе да не вземеш да родиш едно форумско бебе както си заседнала тука  Party Сигурно ти е малко притеснено, милата.
Joy hahaha Като нищо!
Ама вече ставам че ме почнаха пак контракциите и като седя или лежа, направо се побърквам. И за това снова из апартамента и се чекна в разни йогийски пози за облекчение.

# 310
  • Мнения: 4 380
Неси, мерси за комплиментите за моята зодия - наистина сме много емоционални, което има ужасно страни, но от друга страна сме и много, много предани на хората, които обичаме Simple Smile

Ксения, късметлийка си с такова дете, ей!

Селин, абе да не вземеш да родиш едно форумско бебе както си заседнала тука  Party Сигурно ти е малко притеснено, милата.


Ох...не знам кое му е късметлийското... newsm78 прекалено привързана, прекалено предана и прекалено емоционална. Нищо не е хубаво когато е прекалено. newsm78 Имам чувството че много ще страда в личен план както е тръгнало. Нали денят се вижда от сутринта? И тарото предсказва бъдещето на базата на минало. newsm78

Цитат
Ама вече ставам че ме почнаха пак контракциите и като седя или лежа, направо се побърквам.

Егати! Shocked Тя взе да ражда както е пред компютъра.... Joy Селин, засичай на колко време са контракциите! Дишай дълбоко, не бой се, ние сме тука. Laughing

# 311
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Споко бе, каки! Няма да се дам лесно! Осем месеца на спешъл йога ходих, понаучих това онова. Ако тръгна към болницата ще пиша!  hahaha

# 312
  • Мнения: 4 380
Споко бе, каки! Няма да се дам лесно! Осем месеца на спешъл йога ходих, понаучих това онова. Ако тръгна към болницата ще пиша!  hahaha

Аз вече не се съмнявам, че няма да спиш ти това пълнолуние... Laughing Колко е часа сега в България? Към 10 и половина? Е...някъде утре сутрин вече може да сте трима. Mr. Green

# 313
  • Мнения: 101
Здравейте момичета, отдавна не съм се включвала в темата, защото все нямх време да се позанимавам с картите, пък и някак си усещах, че не ме искат, но тази вечер ми дойде мерака и не знам как да го опиша, до сега не ми се е случвало, един особен трепет в ръцете и приятно радостно чувство като ги взех... Simple Smile
Иначе чета всичко което пишете и ми и много интересно!
И Селин, въпреки че не те познавам ти пожелавам леко и безпроблемно раждане, когато и да е   bouquet

и да се похваля каква колода си имам... не мога да и се нарадвам, много ми е сладка, отдавна я имам всъщност, но така и не съм я ползвала, защото нямам книжка за нея, но тая вечер точно тя ме "извика" и ми причини този приятен трепет Simple Smile
http://www.tarotpassages.com/fairydw.htm

тези дни ще почна по-често да се включвам в темата!

# 314
  • София
  • Мнения: 136
Стана ми интересна темата ви   bouquet
Преди години редях доста често и аз, но след един проблем скъсахме с картите.
Сега се замислих къде съм ги скрила, но те са стари, различни от тези които редите вие.
А поводът да пиша тук е да пожелая леко и безпроблемно раждане на Селин   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт