Великденско математическо състезание - що е то?

  • 17 920
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
bib.bib интересно, защо само там, една година бяха сгафили с часа на започването и от инспектората ги бяха наказали да не са към общите награди, а тази година май си почнахте точно в 11 както би трябвало да бъде.

То наистина няма значение, това разкарване по награди на тази тъпкана София е много неприятно. На мои познати си ги награждавата и в училищата и в инспектората си ходят, в нашето няма такова награждаване май  newsm78 , не са ни казали още.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 952
Дороти, не знам подробности, тази година в училището на сина ми си спестиха провеждането на Кенгугу и просто ми се наложи да прибегна до СМГ. Което все пак ми е по-близо от люлинското училище, където утре ще се явява на Втори кръг на олимпиадата.
За мен важното е, че намериха място и в последния момент за сина ми. Тъй като миналата година в училището му имаше Кенгуру, аз реших, че и тази ще бъде така. В петък в последния момент се усетих какво се случва, не че е края на света, ама ми създаде петъчни проблеми със съботната логистика на децата  Grinning

# 62
  • София
  • Мнения: 11 778
Успех на състзателите утре!

# 63
  • Мнения: 184
Успех на състзателите утре!
Какво има утре?  Embarassed

# 64
  • Мнения: 2 577
днес беше втория кръг от олимпиадата по математика - областния кръг

моя син излезе разочарован от себе си, оплел се нещо каза newsm78 ама нямаше как подробно да го разпитам, че при баба си отиваше и там остана  Rolling Eyes утре ще разбера подробности

# 65
  • Мнения: 1 225
В 125-то раздават вече наградите и грамотите от Великденското състезание.  Peace

# 66
  • Мнения: 2 577
А кога ще излязат резултатите от втория кръг на Олимпиадата?
Пак в РИО-тата ли да ги търсим? /то нашето е едно.. - нямам думи/

# 67
Здравейте,
на 11.05. ще се проведе Преглед на математическите знания. Имате ли представа какви точно са задачите, защото предните години не сме се явявали. Има ли някой предни теми или подобни задачи за 4-ти клас?

# 68
  • Мнения: 1 225
А за първокласниците, има ли други състезания? Hug

# 69
На 11 и 18 май 2008г. ще се проведат съответно "Преглед на математическите знания" и "Преглед на знанията по информатика и информационни технологии" за ученици от I до XII клас.
Това е информация от сайта на МГ Варна. Но не зная дали се провеждат и другаде.

# 70
  • Мнения: 24 467
Дайте линк!!! Дайте линк!!! В кои градове? Записване кога и къде?
Мерси!

# 71
  • София
  • Мнения: 11 778
А кога ще излязат резултатите от втория кръг на Олимпиадата?
И аз имам същия въпрос,кога да очакваме резултатите,не че ще са кой знае какво...

# 72
  • Мнения: 1 225
Търсих за София, нещо за това състезание на 11 и 18 май и нищо не намерих  Thinking

# 73
# 74
  • Мнения: 1 100
"Преглед на знанията по информатика и информационни технологии"
Нашият като чу за това, много се зарадва.
НО... чудя се, какво би включвал долу горе един такъв тест за 2 клас, например.

Общи условия

Активация на акаунт