лек за душата

  • 45 887
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 282
Препоръчвам хомеопатичните  Peace

# 31
  • Мнения: 801
Струва ми се, че търсиш не решение на проблемите, които те депресират, а бягство от тях. Проблема трябва да го решиш и то веднага, останалото е загуба на време и нерви.
Опитала ли си се да отидеш на психиатър, на мен ми помогна преди 20 години. Оказа се, че първо съм се родила тежко, т.е. имало е рискови моменти, което е истина. Тогава бях на 17г. и с навлизането във възрастта на лична репродукция, започнах да сънувам кошмари за давене, минаване през тунели, които се стесняват, развих страх от плуване в много дълбоки води (повече от 100 м от брега не се отделях сама). Другите проблеми се оказаха липса на реализация (бях безработна) и липса на секс (сексуално удовлетворение).
В момента правя всеки ден 5 до 10 минути аутогенен тренинг и пътувания във фантазията (представи си нещо, че си птица и летиш, че си семка и се развиваш до красиво цвете, че ходиш по топъл пясък, ах каквото ти е приятно да си мислиш). Има една програма, която може да я свалиш от нета Atmosphere Lite, може да ти помогне при избора на фантазия. Аз така разтоварвам стреса и подобрявам функциите на организма си. Тялото ми се отпуска така, че дори слъзните ми канали се отварят и ми сълзят очите, това е един от страничните ефекти на пълната релаксация.
Другото лекарство което ползвам е спорт. Дано да съм ти помогнала.

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 18:40 от rila11

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Опитай с хубава музика и приятна атмосфера около теб.Разходка с любим човек или разговор с приятелка.Към медикаменти прибягвай само в краен случай.Може би нещо на билкова основа. newsm10
   Peace

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Тарталета, има ли потенция някаква или така се купува?
Благодаря.  bouquet

Няма потенция. Хапчета са, не от другите гранулки( топченца). Продава се на блистери.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти  bouquet

# 35
Благодаря за отговорите за ремотив.  bouquetПоне няма да си давам парите.Ще пробвам препоръките на Рила11.

# 36
  • Мнения: 502
   Има ли хапче,което помага при ужасно,продължително,хронично,изтощително недоспиване!Да го пийна,и все едно съм поспала час -два!Моя бебок ще ме умори! Embarassed ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 969
   Има ли хапче,което помага при ужасно,продължително,хронично,изтощително недоспиване!Да го пийна,и все едно съм поспала час -два!Моя бебок ще ме умори! Embarassed ooooh!

хаха  Joy да, нарича се "баба"   Mr. Green
викаш някоя баба и лягаш да спиш....

иначе сериозно - не е измислено такова още, в противен случай нямаше да е толкова трудно гледането на деца и щяхме да си раждаме по 3-4 минимум  Hug

# 38
  • Варна
  • Мнения: 691
а Седатив може ли да се взема при кърмене

# 39
  • Мнения: 491
Изпробвай първо нещо по-безобидно, като например шоколад и любим спорт/танци, тъкмо ще изразходиш и калориите от шоколада, а ще ти бъде и приятно Hug

Общи условия

Активация на акаунт