Ноемврийчета 2005 - 13

  • 14 709
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 752
nikiki , дано скоро се похвалиш! моля се детенце да се оправи бързо!

# 271
  • София
  • Мнения: 830
Честит Великден на всички!
Здраве, щастие, мир и благоденствие за цялото ви семейство и най-близките ви хора.

Ние имахме два празника вчера, Боянката стана на 6 години. Когато той се раждаше беше обаче Лазаров ден.
Също така му падна и първия зъб - много емоции, по едно време не можехме да го удържаме.
Прилагам снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241157

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 09:57 от Elspet

# 272
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Елспет, на патерица, честит ти рожденик! И поздравления за зъбчето!

# 273
  • Мнения: 506
Elspet Големи сладури сте на снимките, а рожденика......пожелавам му да стане най-смелия пират !!!   bouquet

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 11:31 от nikiki

# 274
  • Мнения: 1 253
Макар и на патерица Христос Воскресе!
Честит рожден ден на Камен! Да е жив и здрав! Честито протичване!
Честит рожден ден на Боян! Много здраве и весели игри! Честито падане и на първото зъбче!
Елспет много са сладки хлапетата! Калина е голяма чаровница  Heart Eyes
Тортата ти ли я прави? Преди време ми събра очите с онази торта, която беше правила "между другото". Поздравления за майсторката!
Празници и ние бяхме в Сливен, но с това лошо време прекарахме доста време в къщи, което ми дойде леко в повече  Crossing Arms не мога да издържам толкова време постоянно някой да ми се вре в ръцете пък било и за да ми помага, но нека не повдигам темата за свекърви и скекъри, 'щото нищо ново няма да кажа  Mr. Green Само ще отбележа, че толкова се бях изнервила, че не издържах на шофирането на мъжа ми и го помолих малко след Сливен аз да карам и си карах до София. Нещо, което не бях правила от години, когато сме 2-та в колата Simple Smile

# 275
  • Мнения: 1 541
Елспет, честит рожден ден на батко Боян   bouquet  (пак на патерици, ама по- добре късно, от колкото никога  Embarassed )

И двамата са много сладки и празненството изглежда много весело, но мои фаворити са снимките ви с Калинка гушнати! Там сте страшно сладки  Heart Eyes

Еххо, нервачка си ти, като мен, виждам  Mr. Green И аз хич не обичам да ми се мота някой- изгоних всичко живо от къщи в събота и сама и козунаците си правих и яйцата си боядисах и масата сложих....Определено времето направи малко скучни празниците, ама....

Яна от неделя е болна- сополива и крива. Нямам сили вече с тия болести- от къде се разболя просто не разбирам   Crossing Arms

# 276
  • Мнения: 9 903
Милейди, и Деян снощи изведнъж вдигна 39,5 и днес вече е с ангина. И аз не разбирам къде ги лепи тази пролет, но знаеш въздушно-капковите вируси как се лепят.

Ти кажи как върви подготовката за сватбата - със Сердика ставате все по-пестеливи на думи Simple Smile

дали Симка е в Англия? Доминика, какво всъщност стана с вас? А какво беше казала олгарита, в Измир ли са или нещо друго беше?

# 277
  • Мнения: 811
Здравейте, мамчета!

тити, благодаря ти, че попита  Hug Ние много бързо се завърнахме от Полша, защото Ади и аз се разболяхме. Аз още на втория ден вдигнах температура и ме държа някаква треска 4-5 дена. Ади точно на тръгване от България се събуди с кашлица, която не ми се видя сериозна и тръгнахме. Давах и цяла седмица Осцилококцинум, вит. Ц и Мукосолван + чай от лайка с мед, обаче кашлицата изобщо не се повлия. И досега си кашля, утре сутринта сме при педиатърката, защото никак не ми харесва Адито. Никакъв апетит няма, сополива и кашляща е ... И на мен вече ми писна от гадните вируси, дето ни мъчиха цяла зима, че и сега още вилнеят  Twisted Evil Тити, на Дидко какво му изписаха за ангината? Ади също беше с ангина през зимата, но не се сещам какви лекарства и изписаха тогава  Blush

Милейди, дано се разминете само със сополи  Praynig Давай Осцилококцинум - на Ади много и помага, когато е в начален етап настинката!

Елспет, на патерица и от мен най-добри пожелания за рождения ден на Боян! Да е здрав, здрав, здрав! Снимките са много весели, а Калина има страхотна чаровна усмивка! Много много е сладка, като малка принцеса е!

никики, прочетох в началото на темата за ужасното ви преживяване с малката! Разбирам как сте се чувствали и съчувствам за преживяното! Дано на никого не се случи подобно нещо  Praynig Praynig Praynig

А тази година нямах нито козунак, нито боядисани от мен яйца  Sad Но се върнахме точно за празника и просто нямаше как да се подготвя. Надявам се другата година да изкараме празника по-хубаво и с Ади да боядисваме заедно яйцата, а козунак всъщност никога не съм се опитвала да меся - вижда ми се ужасно трудно за изпълнение, пък нали в магазина има голямо разнообразие  Crazy Но пък знам, че някой ден ще запретна ръкави за домашен козунак  Crossing Arms  Grinning

# 278
  • Мнения: 506
                           Аз имам добра новина за Християнка - изписали са ги! Laughing

*MILADY* и на мен ми писна от тъпите болести и вируси (днес ни е последния прием на АБ) , утре сме на преглед и ще видим!Но сигурното при нас е , че всичките проблеми на Крис са от третата сливица, на последния ни преглед стана вече ясно и до края на октомври трябва да я махнат!
И малко около новия екшън при нас  : както си играли с баща си(аз докато съм на магазина) и незнам, скочила ли е или се е прематнала, но Крис пада с цялата си тежест на ръката си и  пак бяхме до спешното  Tired  да я снимат да не е счупена, но не е , боли я адски и не спира да плаче Cry , да се надяваме скоро да й мине! Praynig
Трябва ми найстина много сила, стискам зъби и....миличката ми дано да й мине скоро, че е кошмарно положението! Cry

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 19:33 от nikiki

# 279
  • Мнения: 752
nikiki , страхотна новина за Христинка, но пък твоята фурия пак те е изправила на нокти. добре, че се е разминало счупването. Но някои деца така растат. Радвай се, че е живак дете. Дано вече се прекъснат при вас серията от стряскащи ситуации.
тити, дано бързо се оправи Деян!
*MILADY*, наистина нищо не казваш за сватбата, и аз очаквам повече разкази около подготовката.
Дългоочакваната варицера ни сполетя. Но обратно на моите очаквания първа се разболя не Кари, а кака й. Засега сравнително леко я кара - без Т и май несърбящи пъпки. Но... са навсякъде - има на клепача в миглите, в ушите, подмишницата и къде ли още не. А в нейната група има само едно болно дете, при Кари - 7 се разболяха. да видим, очаквам скоро и малката да се опъпи. Тъпото е, че и аз не съм я карала, а на дърти години се карала по-тежко. Но .. ще видим.
Иначе празниците ги изкарахме страхотно - от маса на маса. Децата много се радваха на яйцата и така.
Весело изкарване на всички на останалите празници!

# 280
  • Мнения: 1 541
Тази година наистина вече е дотежала на всички с тези студове и вируси. Дано скоро вече се стопли трайно и да се разказваме за хубави разходки и оцапани от трева и сладолед дрешки, а не за температури и тн. Не знам на кого първо да пожелая по- скоро да се оправя!!!
тити , ангина?!? Дано бързо се оправи! На АБ ли е?

Dominika , и при вас много неприятна ситуация. Ще кажеш утре какво е казала докторката  Hug
 А иначе за сега я тъпча с Осцилококцинум, вит.С и капките с адреналин. Ще видим на къде ще отидат нещата. Тази сутрин без причина повърна още като стана- не мога преценя дали от многото вода, която изпи през нощта или нещо друго...Надявам се да е от водата все пак  Thinking

nikiki , повече от чудесна новина за Хриси! Много се радвам!!! А при вас за пореден път е патиланско царство  Confused Стискам палци да мине бързичко- толкова са щури, а толкова крехки....А на теб повече сили и не знам....освен едно малко след като заспи Крис  Wink  Hug

karrita , дано ти се разминеш с шарката, а децата- гадно е и е много мъчителен период, но по- добре сега да я карат, че по- възрастни може да бъде много неприятно  Confused Във форума има много информация как да облекчиш симптомите и искрено ти пожелавам да го изкарат много, много леко  Hug

# 281
  • Мнения: 9 903
витамин С как го давате сега, като няма ампули?
изписан ни е антибиотик, но имам разрешение да преценя до утре как се чувства младежът.
Така както някои деца ги удря в ушите, а други правят чести пневмонии, нашето страда от гърло.

Доминика, а за кашлица не даваш ли Хустагил? Струва ми се доста ефективно и безвредно сиропче.

# 282
  • Мнения: 911
Леле, хора, пак ли болни децата бе Rolling Eyes Бърzо, бърzо, бърzо оzдравяване на всички!
Я да раzведрим малко обстановката. Днес видях Никси с новия младеж, който спеше сладко и много прилича на батко си Гого. Тя ми иzглеждаше добре, макар и поуморена, но zа съжаление Малик не ни остави да си поприкаzваме.
Публично похвалвам коzунака на Милейди, която zа пореден път ме zасрами с прекрасните си печива и яйца (ама как zвучи, а  Laughing). Тити, zа сватбата се срещаме всяка седмица да обсъждаме, наяждаме се, напиваме се и zабравяме да обсъдим сериоzно Embarassed Но ще я направим велика, раzбира се. Тоzи уикенд отиваме да тренираме на караоке.

# 283
  • Мнения: 811
Ами не издържахме до утре сутринта и още днес следобед отидохме при педиатърката. Освен кашлицата Ади е и с червено гърло, така че ни изписаха възможно най-лекия антибиотик - Standacillin се казва.

тити, поради липсата на ампули с вит. Ц пробвах Ади с хапченца. Гълта си ги без проблем с малко чайче или вода. Слагам захар, защото са кисели. Значи аз давах досега 2 х 1 хапченце, а днес докторката каза да давам 3х1. За Хустагил дори не съм чувала  Rolling Eyes

karrita, дано леко премине шарката при децата, а теб изобщо да не засегне! Наистина е опасно за възрастен човек, пази се  Hug

nikiki, добре, че не е счупена ръчичката, пак късмет е извадила малката. Milady хубаво го е казала - патиланско царство е при вас  Hug За Християнка не съм запозната, защото не успях да изчета всичко, но новината е чудесна, щом изписват болен   bouquet

От мен приятна вечер  Wink

# 284
  • Мнения: 506
тити Витамин C, аз имам много хубав немски на прах(разтваря се в течности) имам брушурка някъде тук , ако я намеря ще ти пиша!
Е да се "похваля" -  честит ни първи гипс! Confused
След 3 часа рев(без секунда почивка)  от страна на Криста, хайде пак до спешното..направо съм бясна, а можеха да я гипсират още първия път , нали?!? ooooh! Забелязахме, че я боли най-вече в дланта и им казах, но без резултат отказаха ми да я снимат и там  Shocked , никой не я прегледа, да й пипне ръката или нещо каквото и да е , а разчитаха само на снимките от 17ч., където дланта я няма, но решиха, че трябва да й направят лек отворен гипс и така, тя малко се поуспокои, но факта, че продължава да не си мърда пръстчетата на нея ръчичка  и посиняването им ни притеснява...дано да няма други последици, че... Sick #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт