БЕБЕТА ЮНИ 29

  • 11 530
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 743
Само да ви кажа, че вече го има днешния брой на Горчиво на сайта на БТВ и даже се гледа по-добре отколкото по телевизора, защото няма реклами Laughing

Офиоли, супер бяхте  bouquet.

Много сте напред с покупките, мамчета. Аз се надявам другия месец по това време да съм поприключила, макар че още не съм започнала  #Crazy

# 91
  • Мнения: 26
блазя ви мамчета ние още не сме почнали ремонта и не може да се отдам на волно пазаруване  smile3514 smile3516

# 92
Стефчето ето ти една темичка  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267029.0  дано те развесели  Laughing, аз много се смях. Споко и ние не сме почнали,щото нямаме парички,но сигурно ще се справим навреме.
Офиоли колко струва количката?
Отивам да гледам горчиво щом са го пуснали

# 93
  • Мнения: 24
Стефчеи аз като родих дъщеря си живеехме при свекървата,беше ад.постоянно се месеше за какво ли не,не можех да си къпя детето ,не можех да го храня ,н еможех да го приспивам....Стигнах до нервна криза.сега сме отделно и няма да позволя никой да ми се меси  Naughty

# 94
  • Мнения: 24
ЕЕЕ Офиоли браво,супер се забавлявах с вас Simple Smile Е това за тортата ме заинтригува,на кого искаш да я залепиш на лицето хахааххахаха

# 95
  • Разград
  • Мнения: 377
Браво, Офиоли, направо ги разбихте, ама сега ще има въпроси за относния роднина!  Laughing Много сте сладки и двамата със съпруга ти! Аз не си бях в къщи, но ей сега ви гледах на компютъра и беше по-добре, защото и реклами нямаше.  Айде засега изчезвам!  Hug

# 96
  • Мнения: 616
Става въпрос за неговата сестра....  Whistling
За съжаление (По-скоро за щастие) с всички останали роднини негови се разбирам направо чудесно, и сега всички ще се сетят за кого се говори, както каза той "С Абсолютна сигурност"... Ма нейсе. Тя все пак е достатъчно "пич", и няма да прави проблеми... надявам се. А свекито живее далеч, и не знае какви са ни отношенията, и сега се смее, понеже си мисли, че тортата е за свекървата, ей тъй, по подразбиране  Mr. Green

Вчера ме нарекоха ПИЧОНОСИТЕЛ  hahaha Много ми стана весело...
А ми прави впечатление, че разни там чужденци много по-различно от нас българите реагират на бременни жени... тук ние се гледаме тайно, чудим се, и някак си ни е неудобно да заговорим за това някоя жена, която изглежда бременна... Вие забелязали ли сте такова нещо? А примерно моите колеги, които не са българи, реагират съвсем различно - Онзи ден един испанец, (който работи на етажа, но когото не познавам изобщо) ме засича в кухнята; аз си хапвам, той се пресяга да си вземе чашата, и ме пита съвсем естествено дали съм бременна. Кимам (понеже устата ми е пълна), а той "Oh! That's beautiful"  и си замина. Много приятно ми стана.  Или една друга лелка португалка, ме засича в асансьора, и започва да ме разпитва как се чуствам, в кой месец съм, какво е бебето, но не по онзи начин, по който те питат разните стринки, а с едно възхищение, и една радост, то направо ти става кеф че си бременна и че си личи! Пък за французите, дето си ме познават да не говорим... то бяха едни радости... още като казах, и се хвърли единия младеж да ми гали корема, да му говори... сутрин се навежда да казва добро утро на бебето (бях в трети месец!)... Някак си съвсем различно се отнасят българските ми колеги; и те ми се радват, но все едно че ми е излязла брадавица между веждите... все си подбират думите, все едно да не ме обидят нещо... Ми аз не съм болна, че така да се стягат!
Вие имате ли подобни наблюдения? Или само на мен такла ми се струва?

# 97
  • Русе
  • Мнения: 618
offioly, БРАВО! Въпреки че си бях записала в графика да ви гледкам, съм забравила да си навия часовника (голям сън направих пак - от 14:20 до 18:00!!!), но гледах записчето по бтв  Wink   bouquet
Милото ми сега чисти остъклената тераса, после ще ходи да вземе нещо за вечеря от магазина, а аз само наблюдавам и викам Дай да ти помогна нещо (не горя от желание изобщо  Embarassed), а той Не!, щял да се оправи сам...  Hug
Днес да се похваля имам подаръчета от "училището": термометърче за ваничката (синя рибка) на малкия мъж, лъжичка, стикерче Бебе в колата!, лигавниче и рамчица за снимки! Много съм щастлива  smile3521 от преди пак от там имам мострено комплектче на Мустела и мострички на Хип и това са единствените ми нещица за него, толкова са сладурски! Вчера сестричката ми пак ми вика да не взема да пазарувам за бебо, щото имала от нейните двама малчугана чисто нови нещица и други обличани 1-2 пъти, ще ми дава и шкафче с 3 чекмеджета с вградена ваничка май ще го донесе пълно  Simple Smile, че и няма да стигне  Flutter
Айде, че писах много, а и милото се прибра с вечерята.
Хубава вечер на всички   bouquet

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
offioly , честита победа. Бяхте много сладки, ама аз още като се хвалеше с новата пералня/преди няколко седмици/ те разконспирирах, че сте спечелили.  Wink Браво, напьлно заслужено.  Peace
Количката е много готин цвят, ама ще чакаме и снимки наживо.
Лека вечер ви желая и приятни почивни дни.  Hug

# 99
  • Мнения: 176
оффиоли, страшни сте симпатяги - пу-пу!  smile3521

# 100
  • Мнения: 279
И аз да не остана по-назад..Офиоли голям си сладур Grinning  И бяхте супер забавни- браво за наградата  bouquet
Мери Лу , дано всичко е наред с малкия  Hug
Лека нощ,че аз съм нещо уморена, което е доста странно за мен... Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 33
Ех, мами, и аз проспах деня, после пък едно разстройство от една копривена супичка...

Но следя цял ден форума, та мамите с малчуганите, не се притеснявайте! Всичко ще е наред!

Стефчето, внимавай със свекърва си, както я свикнеш в началото, така ще си откара... Дано по-скоро се отделите! Но най-важно е да имаш подкрепата на мъжа си пред нея!  Hug

И аз гледах Оффиоли на запис, добре се посмях, мъжът ти е голям симпатяга!  Peace

А по въпроса за реакциите на хората, аз вече не ща да коментирам темата, защото всеки ден се изумявам от лошите погледи, особено на лелките... което съвсем ме изумява... Вече и мъжът ми забеляза и спря да ми вика, че си внушавам - каза, че наистина гледат както преди 100години по селата са гледали изоставени бременни жени... Ама както и да е, по-добре да не си развалям настроението!

# 102
  • Мнения: 12
    Здравейте, мамчета! Аз от 2 дни нямах компютър нещо се беше развалил и сега вече като го оправиха успях да прочета изпуснатото. През тия два дни явно нещо повече са ми дошли емоциите и ме болеше много глава, мерих си кръвното и показваше 130/70 или 140/80. Обадих се на доки и той ми изписа Допегид. Пих едно хапче и спрях, почнах с бабини рецепти чесън и канела. Канелата я слагам в мляко прясно или кисело. Днес кръвното ми е напълно нормално.
    Багажа за болницата още не съм приготвила, както и нищо за бебето. Смятам началото на май да почна вече с покупките.       
    Офиоли и аз те гледах и викам на мъжа ми: "ето това е едно майче от форума". Много ви се радвах.

# 103
  • Мнения: 212
да ви изтърве човек за един ден и айдееее 4.5 страници са отишли...

Мери Лу стискам палци за бързото възстановяване на детенце, дано няма нищо сериозно  Hug Hug Hug

offioly и аз ви гледах - много бяхте сладки и забавни  Heart Eyes Hug

# 104
  • Мнения: 15
Здравейте отново!
Ей...offioly   супер бяхте.И аз ви гледах!Големи сте пичове Peace
На мен нещо хич не ми се спи.До сега гледах Шоуто на Слави и сега мисля да се поровя и аз за колички из интернет,че не съм гледала подробно.Иска ми се да е триколка и да е с големи помпащи се гуми.
Айде лека нощ!Аз ще се навъртам из форума Hug

Общи условия

Активация на акаунт