За спането зедно?

  • 2 300
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 296
И аз се бях поизплашила,че малкия ще спи при мен до абитуриентския си бал,
той си заспива в кошарата,и към5-6ч.става и протяга ръце,ако не го взема-рев страшен.
Докато не получи цица-не мирясва,то е въртене,бута се,мрънка.
Вече съм се примирила,а кака му почти никога не е спала при нас,дори и болна.

# 16
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Спиме си тримата на 1 легло и хич не се притеснявам за по - нататъка, аз не съм виждала голям човек да спи при майка си, така че евентуално ако има такъв проблем то той все някога ще се откаже.

 newsm10

Нямам сили да ставам за кърмене или успокояване ( пада се през час  Crazy )

# 17
  • Мнения: 1 440
Каката спеше 2 месеца само при мен,таткото беше изгонен в другата стая.Постепенно я научих да спи в леглото си,като към 4-5 ч. я взимах при нас,че тогава сучеше.Бебката от самото начало си е в леглото,но когато и да се събуди за папане 2,3 или 4 ч.,я взимам при нас.Има време да се превъзпитаваме!
Сега каката като си направи устата да дойде в нашето легло,защото се случва,внимателно и обяснявам,че тук спят мама и тати,а тя и  Ивето-всеки в леглото си.
Вярно е,че познавам такива семейства,чийто деца спят до доста голяма възраст заедно с родителите си,но това си е техен избор!
За мен лично винаги има начин за промяна!

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Моят дечко е на 2 месеца и половина. Вечер след баня и хранене го слагам в неговото си легло, което е близо до нашето. При първото кърмене за нощта го вземам при нас и така до сутринта. Дори сега като се замисля и през деня спи на нашето легло. Но честно казано не ми се иска това да продължава много дълго. Надявам се само докато се кърмим през нощта. Сега го правя за мое удобство, но не го смятам за много правилно.

# 19
  • Мнения: 94
ние сме на 6.5м и спим както дойде, но като е при нас не спи по-добре

# 20
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
До една годинка си спеше в кошарата и я взимах само за кърмене, след това пак в кошарата.След това заминахме  за три месеца в провинцията и там се наложи да спим двете заедно, от тогава досега си спим тримата.За да не ни е тясно сме долепили едно ъглово легло до нашата спалня и тя си спи в него/от едната и страна съм аз, от другата е таблата на леглото/, като по някое време се до търкулва при мен за "ням-ням" и после пак отнася.Докога ще сме така нямам идея, но поне засега не ми пречи, а и мъжо също не се оплаква.

# 21
  • Мнения: 1 428
Дъщеря ми съм я вземала да спи при нас около 10 пъти не повече.

# 22
  • Мнения: 773
Ние си спим тримата заедно, малкия между мен и баща му.
Все още се събужда да яде през нощта  и така ми е много по-удобно.
Все си повтарям, че е време да го слагам да спи в неговото си легло, ама не ми се
иска и все го отлагам

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 31
Дъщеря ми започна да спи при мен и татко й от 8-9мес.До тогава спеше сама,но нещо се обърка и така докато стана на 6год.2год.спеше в нашата стая и чак като стана на 8 по собствено(уж)желание започна да спи в друга стая.Сега с малкия историята се повтаря.Понеже нощем още се цицоним това е по-добрият вариант и за двама ни.Но чесно казано като гледам на къде отиват нещата това със спанито отделно ще е една доста тежка битка

# 24
  • Мнения: 4 242
И сина и голямата ми дъщеря спяха с по взаимно желание с мен до към 2г възраст, тогава им дойде музата да спят в "собствено" легло и бяха щастливи от факта. При това без аз да предлагам, кошарата си стои оправена и долепена до спалнята макар да не я ползваме по 2 години, идва и времето.
Сега вече баткото (старо куче  Mr. Green) в неговата стая, каката в креват до спалнята, бебето до мен на спалнята, а кошарата долепена от долната страна, на изчакване.  Grinning

# 25
  • Мнения: 3 423
От 9 месеца до 9 години периодът е дълъг.
Не се затормозявай, все ще го разкараш от
семейното ви ложе това нахално дете.

# 26
  • Мнения: 391
Аз пък обратно-опитвала съм да го сложа при нас, ама не ще-много се върти, играе си, закача се. Спи си сам в стаята откакто се е родил. Дано така и да остане за напред, мен ме устройва.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
До 9 месеца спеше при нас. С първото слагане в неговото креватче си заспа и спа без грижи, та до ден днешен. До дете си е.

# 28
  • Мнения: 247
И ние си спим тримката Simple Smile
Нашия татко не е особено доволен понеже спалнята е кръгла и доста често му виси я глава я крака......но иначе няма нищо против ,а аз пък хич! Така си поспивам повече. Когато се разхленчи, както си лежим и подавам цицето и двете сме щастливи Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 604
не ми е комфортно като е при нас-тясно е(леглото ни е персон и половина), и малкия се върти, удря се в нас. Взимали сме го само ако нищо друго не помага, но определено съм за това-детето да си спи в кошарата от самото начало

Общи условия

Активация на акаунт