Обичате ли парфюми?-4

  • 129 171
  • 1 982
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Мнения: 8 462
Коко не е за мен определно,тежка артилерия Thinking
и за мен не е ,но не защото ми е тежък,просто става непоносим

# 1 936
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Да питам за  Дел Позо ин блек - чета , че прилича на Делис на Картие - а в каква посока е раликата?
По-остър, по-горчив?

На мен специално Дел Позо ми е по-сериозен, а и лично аз не правя особена асоциация с Делис. Дел Позо е по-наситен, по- хард, усещам хубав горещ шоколад и може би ром. Делис ми е доста компотен и откровено тийн. Да, имат определена прилика двата като се замисля. Това, което ми харева най-много в Дел Позо е една особена и скъпа пудра, която остава накрая.

# 1 937
  • Мнения: 1 303
А за Del pozo White какво може да се каже??

# 1 938
  • Мнения: 35 968
Да питам за  Дел Позо ин блек - чета , че прилича на Делис на Картие - а в каква посока е раликата?
По-остър, по-горчив?

Картието е по-дървесно според мен

# 1 939
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Pure Poison Dior, Веселка!  Grinning

# 1 940
  • Мнения: 31 197
Аз пак се пръснах с Коко.Изпитах наслада. Определено се развива добре при мен. Моят парфюм е. Пробвах новата Ескада, но не на кожа, не ми допадна. Много ми е слаб. А за Долче вита да не говорим, въобще не ми хареса. Казаха ми, че вече се изтегля Kingdom на Маккуин. Няма да се продава, затова му пада цената. Минавали към друг бранд и не се знае дали ще се представят в България и от кого.

# 1 941
  • Мнения: 1 303
Pure Poison Dior, Веселка!  Grinning

Ауу верно ли?Тъкмо му се бях наканила..Не ги понасям тези отрови и това е,заболява ме главата SadСпециално pure poison в началото ми харесва,но скоро след това започва да ме боли глава.Пфу Tired

# 1 942
  • Мнения: 389
Поръчала съм J. del Pozo - In Black, като дойде ще кажа какво представлява. Очаквам нещо доста тежичко, плътно и особено. Притеснява ме liquorice в основата, но цената беше толкова добра, че ....  Embarassed

http://www.basenotes.net/ID26124859.html (с малко отзиви)

Връхни нотки: черна череша, розов грейпфрут, роза
Средни нотки: черен египетски жасмин, праскова, виолетка, лилия
Основа: женско биле, муск, пачули, кедър и ванилия

# 1 943
  • Мнения: 2 241
Поръчала съм J. del Pozo - In Black, като дойде ще кажа какво представлява. Очаквам нещо доста тежичко, плътно и особено. Притеснява ме liquorice в основата, но цената беше толкова добра, че ....  Embarassed

http://www.basenotes.net/ID26124859.html (с малко отзиви)

Връхни нотки: черна череша, розов грейпфрут, роза
Средни нотки: черен египетски жасмин, праскова, виолетка, лилия
Основа: женско биле, муск, пачули, кедър и ванилия



Страхотен е, определено запомнящ се, не мисля, че ще съжаляваш Peace. Мен ме е яд, че миналата година си купих само 30 мл. и сега си го къткам, но пък се намира на прилична цена, така че като нищо пак да си го купя.

# 1 944
  • Мнения: 271
Поръчала съм J. del Pozo - In Black, като дойде ще кажа какво представлява. Очаквам нещо доста тежичко, плътно и особено. Притеснява ме liquorice в основата, но цената беше толкова добра, че ....  Embarassed

http://www.basenotes.net/ID26124859.html (с малко отзиви)

Връхни нотки: черна череша, розов грейпфрут, роза
Средни нотки: черен египетски жасмин, праскова, виолетка, лилия
Основа: женско биле, муск, пачули, кедър и ванилия




Парфюмчето е много нежно и приятно.Лесно се харесва и едва ли ще съжаляваш.Но дали от големите жеги,не мога да го похваля с много голяма трайност върху моята кожа.

# 1 945
  • Мнения: 389
Ха дано се харесаме наистина!  Mr. Green

Аз и на белия се точех, но като чух, че е 1:1 с Чистата отрова и реших, че няма смисъл - имам 50 мл. още от нея на склад  Simple Smile

# 1 946
  • Мнения: 3 372
Момичета, някакви отзиви за това

# 1 947
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Del Pozo in Black не е тежък, но не мога да го определя и като нежничък, просто е характерен. Според мен чак шедьовър не е, но с кеф да изпръска човек една петдесетица - да Peace

# 1 948
  • Мнения: 4 380
Ха дано се харесаме наистина!  Mr. Green

Аз и на белия се точех, но като чух, че е 1:1 с Чистата отрова и реших, че няма смисъл - имам 50 мл. още от нея на склад  Simple Smile


Глупости, това не е вярно. Два различни парфюма.

# 1 949
  • София
  • Мнения: 4 751
Ксения, моля те,кажи малко повече за Del Pozo in white  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт