Обичате ли парфюми?-4

  • 129 236
  • 1 982
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 129
densi, нямам най-любим. Въпрос на настроение. От изброените харесвам еднакво и трите. Сега лятото използвам Градините, като чисто мое предпочитание е да се пръскам с Нилските в делнични дни, а Средиземноморските, когато съм си в къщи и през уикенда. А Кели ми е от любимите за пролетта и по-хладно време. В него усещам рози, които си мислех че не понасям в парфюми, но се оказа, че не е точно така. Харесвам ги и в него и в Булгари Икстрийм (зеленият чай).
Но ако съда от отзивите на другите момичета, най-малка вероятност за грешка имаш с Нилските градини. За другите два парфюма съм срешала и доста отрицателни отзиви.
Не съм от София, но мога да ти изпратя напоено памуче в писмо с някой от тях.

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 17:25 от CR

# 1 921
  • Мнения: 2 768
Е не може пък на всички да ни харесват тези Шанели!

O, аз съвсем не съм им голям почитател! Май от цялата им парфюмерия (която съм душила) харесвам 1-2. Бих си купила единствено Coco.

Вече е време за есенно-зимни аромати май, а? Аз като че ли се отказах да поръчвам Juicy Coture. Може би следващият ми ще бъде Cinema на YSL.

# 1 922
  • Мнения: 8 468
Eta, защо се отказа от Джуйсито, насити ли се на пудрата?
Аз тъкмо реших да поръчвам.

# 1 923
  • Мнения: 2 768
Не съм й се наситила  Crazy
Възприемам го като летен аромата на JC, а до като пристигне, лятото ще е към края си. Това е причината.

# 1 924
  • Мнения: 8 468
Мен ме изкушава и не ми се видя съвсем летен, но и да съм се объркала , пак смятам да го поръчам, харесва ми. Hug

# 1 925
  • Мнения: 372
Моля за съвет кой от двата мъжки аромата да поръчам: Kouros Tatoo или Kouros Summer. Почитателка съм на класическият аромат и сега искам да направя подарък за съпруга си, чийто любим парфюм е също класическия Kouros.

# 1 926
  • Мнения: 504
Здравейте, имам една молба една приятелка има рожден ден и постоянно ми говори за парфюм на Lolita Lempicka - Little Lula .. Искам да и го подаря, но не го намирам никъде  ooooh! , ако сте го виждали ще може ли да ми помогнете  Praynig , че големия ден наближава и аз наистина искам да я изненадам.

# 1 927
  • Мнения: 1 303
И аз се чудя за Juicy Coture,като захладнее ще реша,на мен ми идва малко тежъчък и понякога ме удря в главата..Дразни ме малко,че ми мирише на пъпеш(въпреки,че пише диня-динята за мен има друга миризма с водниста нотка)Все още имам от мостричката и с времето ще реша
CR-как намираш последните градини на Ермес-най-новия??Аз май не се спогодих със Средиземноморксите,горчивото в началото не ми харесва,прекалено горчиво е,а след " dry down" Simple Smile започва да ми прилича на Нилските.
Ще взема и аз да тествам това Коко Sunglasses
Здравейте, имам една молба една приятелка има рожден ден и постоянно ми говори за парфюм на Lolita Lempicka - Little Lula .. Искам да и го подаря, но не го намирам никъде  ooooh! , ако сте го виждали ще може ли да ми помогнете  Praynig , че големия ден наближава и аз наистина искам да я изненадам.

Такъв парфюм няма,поне не намирам в интернет Peace

# 1 928
  • Мнения: 4 380
Здравейте, имам една молба една приятелка има рожден ден и постоянно ми говори за парфюм на Lolita Lempicka - Little Lula .. Искам да и го подаря, но не го намирам никъде  ooooh! , ако сте го виждали ще може ли да ми помогнете  Praynig , че големия ден наближава и аз наистина искам да я изненадам.

Това са парфюмите на Лолита Лемпика. За други не съм чувала.

http://www.osmoz.com/services/searchPerfume?typeFormSearchPerfum … &more_gender=

# 1 929
  • Мнения: 129
И аз се чудя за Juicy Coture,като захладнее ще реша,на мен ми идва малко тежъчък и понякога ме удря в главата..Дразни ме малко,че ми мирише на пъпеш(въпреки,че пише диня-динята за мен има друга миризма с водниста нотка)Все още имам от мостричката и с времето ще реша
CR-как намираш последните градини на Ермес-най-новия??Аз май не се спогодих със Средиземноморксите,горчивото в началото не ми харесва,прекалено горчиво е,а след " dry down" Simple Smile започва да ми прилича на Нилските.
Ами той по-малко си прилича с другите две градини. В него има диня и я има точно тази водниста нотка, за която говориш, а също и подправки. На мен ми харесва, понася ми много добре.  Grinning

# 1 930
  • Мнения: 31 277
CR, как хубаво описваш парфюмите. Възхищавам се на няколко момичета тук, освен че са големи специалистки и познават парфюмите отблизо, но и ги описват като художници. Аз лично ги виждам. Не съм била запалена, но от тук вече парфюмите са ми страст, защото се опитвам да ги разбирам.

# 1 931
  • Sofia
  • Мнения: 6 998
Да питам за  Дел Позо ин блек - чета , че прилича на Делис на Картие - а в каква посока е раликата?
По-остър, по-горчив?

# 1 932
  • Мнения: 8 468
ПРобвах Коко.
В началото ми се стори мек и топъл,но после на моята кожа така се промени и превърна в нещо не съвсем приятно за моя нос, че май се отказвам засега.
За това пък все повече почва да ми харесва Шалимар, та ще видим.

# 1 933
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
ПРобвах Коко.
В началото ми се стори мек и топъл,но после на моята кожа така се промени и превърна в нещо не съвсем приятно за моя нос, че май се отказвам засега.
За това пък все повече почва да ми харесва Шалимар, та ще видим.
оооо шалимар  Heart Eyesмоята страст,одеве пак си пръснах,обичам да си пръскам на китката и да си го душа от време на време,обичам този парфюм Heart Eyes

# 1 934
  • Мнения: 1 303
Коко не е за мен определно,тежка артилерия Thinking

Общи условия

Активация на акаунт