Обичате ли парфюми?-4

  • 129 187
  • 1 982
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 303
Каква Фема,какви 5 лв,за тази тема става въпрос Thinking,само 4 страници-не са много Peace

# 76
  • Мнения: 72
Момичета, кажете неЩо 3а Cerruti Lumières dètè и Cerruti 1881 Eau d Etè Praynig
3нам, че и двата са лимитки Rolling Eyes
Отдавна им се чудя newsm78

# 77
  • Мнения: 389
Г-жо Бубанка, това което казвате е безсмислено, да преписваме мнение, изразено в друг форум, с др. таргетна група и т.н. Смисълът е да изразим наше мнение, не цитати.
Аудиторията тук е доста различаваща се от тази в др. сайтове. Аз съм искала мнение на нашата аудитория.
Дали ме мързи да търся най- напред и едва тогава да питам, си е моя работа.

Жено, в предишните 4 страници на тази тема е писано за този парфюм. Вместо да се правиш на интересна, върни се да прочетеш, защото никой няма да си копира мнението наново тук, само защото теб те мързи.

# 78
  • Мнения: 372
Кори–ан, може би ще се чувствате по- комфортно ако сте си само вие с приятелката ти във форума. Не съм първата или последната, която не е чела предварително цялата тема, и има наглостта (според вас ) да пита.

Не ви наричам ,, Жено" както Вие мен, претендирам за друго възпитание.

Желая ви да сте по-малко изнервена.

# 79
  • Мнения: 1 303
Момичета ти препоръчаха да прочетеш 4 страници само,темите обикновено достигат мноого повече на брой страници.Специално този парфюм се коментира точно в тези 4 страници,какъв ти е проблема да ги прочетеш newsm78

# 80
  • Мнения: 23
     Искам да Ви питам за парфюмите на КРИЦИЯ  -  пирамидката,  My Africa и една синя Криция. Не ги познавам, според Вас кой е най - сполучлив и подходящ да си взема за лятото. Не се сещам кой по-добре от Вас би могъл да знае.
 Ако темата е коментирана се извинявам предварително, но никъде не намерих нищо. Мерси.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 481
     Искам да Ви питам за парфюмите на КРИЦИЯ  -  пирамидката,  My Africa и една синя Криция. Не ги познавам, според Вас кой е най - сполучлив и подходящ да си взема за лятото. Не се сещам кой по-добре от Вас би могъл да знае.
 Ако темата е коментирана се извинявам предварително, но никъде не намерих нищо. Мерси.
Аз много харесвам My Afrika, миналото лято го ползвах с удоволствие. Интересен аромат е, доста траен и силен, но става за горещини. Синята Криция е много нетрайна.

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 22:15 от Bettie Page

# 82
  • Мнения: 35 968
Г-жо Бубанка, това което казвате е безсмислено, да преписваме мнение, изразено в друг форум, с др. таргетна група и т.н. Смисълът е да изразим наше мнение, не цитати.
Аудиторията тук е доста различаваща се от тази в др. сайтове. Аз съм искала мнение на нашата аудитория.
Дали ме мързи да търся най- напред и едва тогава да питам, си е моя работа.

в голяма заблуда си относно аудиторията  Grinning
повече от 1/2 от момичетата, който пишат в Козметичния клуб, към който е линка, пишат и четат тук, включително и в тази тема /не всички с един и същи ник на двете места/
предполагам, че и от споменатата фема, която не е ясно как се вмъкна тук  Shocked, много от момичетата четат и пишат тук
с две думи - обиждайки 'таргетната група' и в Козметичния клуб, и във Фема, обиждаш част от момичетата, които пишат тук, т. е. 'нашата аудитория'  Tired
като добавиш и това, че занимаваш всички с мързела си, който уж си е твоя работа, не очаквай други отговори на въпроса си  Grinning

айде, със здраве, няма да се занимавам повече с теб  Stop

# 83
  • Мнения: 372
Г-жо Компетентна Бубанка , благодаря. Не очаквам и не желая отговори от вас. Забавлявайте се във формума и се заблуждавайте че сте ненадмината. Надявам се външният ви вид да отговаря на представата, която налагате за себе си.
Дай боже всеки да има вашето самочувствие.

# 84
  • Мнения: 35 968
     Искам да Ви питам за парфюмите на КРИЦИЯ  -  пирамидката,  My Africa и една синя Криция. Не ги познавам, според Вас кой е най - сполучлив и подходящ да си взема за лятото. Не се сещам кой по-добре от Вас би могъл да знае.
 Ако темата е коментирана се извинявам предварително, но никъде не намерих нищо. Мерси.
Аз много харесвам My Afrika, миналото лято го ползвах с удоволствие. Интересен аромат е, доста траен и силен, но става за горещини. Синята Криция е много нетрайна.

аз също харесвам много Май Африка - чудесен летен парфюм

# 85
  • Мнения: 13 512
Аз много харесвам My Afrika, миналото лято го ползвах с удоволствие. Интересен аромат е, доста траен и силен, но става за горещини. Синята Криция е много нетрайна.

аз също харесвам много Май Африка - чудесен летен парфюм
и аз съм от харесващите я за лятото.

# 86
  • Мнения: 1 303
Хубав ли е Emerald Dream?

# 87
  • Мнения: 8 463
Пръсках го онзи ден.
Хареса ми,но не чак дотолкова,че да си го купя.
Летен, мирише на плаж.
Не ме бива по описанията,сори!

# 88
  • Мнения: 87
Какво ще кажете за Serpentine на R.Cavalli аз следя темата и мисля ,че не е писано за него,но четох в parfumi.net че миришел на лято и море.Аз имам едно тестерче на ORO той е доста серт парфюм.

# 89
  • Мнения: 129
Какво ще кажете за Serpentine на R.Cavalli аз следя темата и мисля ,че не е писано за него,но четох в parfumi.net че миришел на лято и море.Аз имам едно тестерче на ORO той е доста серт парфюм.
За мен това е от парфюмите, които са изключително сладникави. Не бих го сложила и през зимата, да не говорим за лятото. Дори като го помириша на друг ми е неприятно. Но това е мое мнение, струва ми се, че иначе има много почитателки. "Лято и море" - не и за мен.

Общи условия

Активация на акаунт