Обичате ли парфюми?-4

  • 129 174
  • 1 982
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Мнения: 212
някой може ли да каже две думи за obsession night

# 1 951
  • Мнения: 4 380
Ксения, моля те,кажи малко повече за Del Pozo in white  Simple Smile

"Бял" парфюм като усещане също като Пюр Пуазон, заради жасмина, орхидеята, фрезията... По многото жасмин в началото си приличат. Романтичен и нежен. Твърди се, че е по-траен от черния, но аз черния го нямам за сравнение. Обичам го за нежния ирис в базата.

Цитат
някой може ли да каже две думи за obsession night

Харесвам го. Интересен дървесно-ориентален парфюм, който много добре се развива и особено е хубав в базовите ноти. Добра трайност. Уютен парфюм, сложен като композиция. Въпреки дървесно-подправковата си ориенталност, има свежи цитрусови ноти, което го прави подходящ и за лятото, особено мисля че би подхождал за летни вечери. Бергамот, тамян придават малко мъжка горчива нотка и го правят по-интересен и таинствен. Много харесвам неговия лосион за тяло. Аз рядко харесвам лосионите към парфюмите, но този е просто разкошен луксозен крем с интензивен аромат. Бих го купила с удоволствие ако ми падне.

# 1 952
  • София
  • Мнения: 4 751
Ксения, мерси   bouquet

# 1 953
  • Мнения: 212
xenia, много благодаря за прекрасното описание на fbsession night , точно това ми трябваше за да наклоня везните Laughing, в полза на fragrancex Laughing

# 1 954
  • Мнения: 263
Бих го купила с удоволствие ако ми падне.
Ето
И аз съм си го заплюла.

# 1 955
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Обсешън найт по-добре го тествайте, намира се по магазините!
Доста се колебах за него, харесва ми базата - гардения и жасмин, но усещам и някаква синтетична съставка ,от която почва да ми се гади.
Странно, че го описвате като сложен . За мен в сравнение с Кристал ноар е плосък и скучен.

# 1 956
  • Мнения: 4 380
Обсешън найт по-добре го тествайте, намира се по магазините!
Доста се колебах за него, харесва ми базата - гардения и жасмин, но усещам и някаква синтетична съставка ,от която почва да ми се гади.
Странно, че го описвате като сложен . За мен в сравнение с Кристал ноар е плосък и скучен.

Сравнено с друго, и Кристал ноар може да изглежда плосък и скучен. Не правим сравнителна характеристика.

# 1 957
  • Мнения: 4 380
Някой пробвал ли е новия парфюм на Джуйси -"Вива ла Джуйси"?



Звучи интересно.

Viva La Juicy, an enticing scent of wild berries and mandarins, honeysuckle, gardenia, and jasmine. To round it out, amber, caramel, vanilla, sandalwood, and praline add just the right touch of sweetness.

# 1 958
  • София
  • Мнения: 3 328
Ха дано се харесаме наистина!  Mr. Green

Аз и на белия се точех, но като чух, че е 1:1 с Чистата отрова и реших, че няма смисъл - имам 50 мл. още от нея на склад  Simple Smile

Наистина приликата с Чистата отрова е голяма.

# 1 959
  • Шумен
  • Мнения: 156
момичета , дайте отзиви за това http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_B-am-pid_ … 1W__products.html по описание ми звучи добре , но... newsm78

# 1 960
  • Мнения: 215
Здравейте, може ли да ми препоръчате аромат от категориата Citrus Aromatic, нещо като Cerutti Image pour Femme?

# 1 961
  • Мнения: 87
Аз днес си поръчах на сляпо от Ягодка този парфюм http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=26281&goChar=C дано да не се разочаровам по описание добре звучеше.

# 1 962
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Аз днес си поръчах на сляпо от Ягодка този парфюм http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=26281&goChar=C дано да не се разочаровам по описание добре звучеше.
топъл, сладък и вкусен  Peace надявам се да ти хареса, във Фрагрансекс имаше тестер 100 мл. без капачка на същата цена, добре е първо да проверяваш там цените  Peace

# 1 963
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Здравейте, може ли да ми препоръчате аромат от категориата Citrus Aromatic, нещо като Cerutti Image pour Femme?
Не зная Черути-то, но скоро купих на съпруга си Cologne на Thierry Mugler , аромата е унисекс, сапунено цитрусов и не особено траен
Cologne Cologne by Thierry Mugler, The top notes are watery cucumber, bergamont,neroli and orange tree flowers. The middle notes are ylang ylang with a twist of bamboo leaf this brings out the unexpected fragrance. The bottom notes are sandalwood, cedar and patchouli providing a deep warmth. This fragrance is for men or women.
на мен никак не ми хареса, но аз нося друг тип парфюми, виж той много си го обикна  Blush

# 1 964
  • Варна
  • Мнения: 3 415
опа...сапунено цитрусов...краставица...ей тези думи ме заплениха...ga_aMa_He   bouquet ... ще се поръчва явно  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт