Отговори
# 60
  • Мнения: 1 447
 Моята дъщеря откакто ходи на градина примерно ми заявява:Това не е моятя мама ти не
се караш никога,искам друга мама.А аз и преди това съм и се карала,но не ми е говорела по такъв начин.
Не поздравявя учителките в градината,а в яслата сме нямали такива проблеми.Въприки,че беше по-малка без
проблем поздравяваше.

# 61
  • Мнения: 11 328
Случка от вчера. Спирам колата и докато си разкопчеят коланите, покрай колата минава едно наперено бабе. Сина ми обаче не е на същото мнение и се провиква - Ей, ти стара бабичко!, с обидна интонация.
В този момент щерката - Мамо, пък той нарече лелята стара бабичко!
Аз - Ами той има право - стара бабичка е. След което се обръщам към малкия и му казвам - тя може да е стара, но следващия път и го кажи по-нежно, а не с този груб тон.
Той - Бабенце, старичка си! и аз избухнах в смях.
Случката става при затворени прозорци на колата, при което се съмнявам, че бабето е чуло нещо.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 192
На мои приятели детето, като дойде у нас и ми вика "Ти си дебела", и на края "Ти си като Баба Яга". Родителите се почувстваха много неудобно, а и аз също. Но не се засегнах, стана ми забавно дори. Но ако родителите не му бяха направили забележка и не се бяха извинили сигурно щях да се обидя. На тяхната реакция, а не на детето.

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 22:11 от Lazy_Lady

# 63
  • София
  • Мнения: 553
Вчера дъщеричката ми, като са се разхождали с баба й и отишли в магазина е казала за продавачката на магазина, че е дебела и то пред нея. Като гледам това е масово явление за малчовците ... 

Общи условия

Активация на акаунт