Има ли родител-използвач?

  • 3 616
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
На най-добрата ми приятелка свкърва и бе такава.Но причината беше, че е зависима от хазарта.След като "изигра" апартамента на сина си,младото семейство се пренесе в жилището на младоженката.Последва непрекъснато мрънкане от "младите" за пари и се оказа,че така е затънала в дългове,че ипотекираха и апартамента на приятелката ми,за да запазят живота на свеки(кой отпуска заем на пенсионерка).Страста към хазарта продължи-свекървата измъкваше пари от всички познати с лъжи.Това да кажеш,че синът ти умира от инсулт в болницата е отвратително.Друг път бе инфаркт.
Приятелката ми не издържа и се разведе,защото съпругът и отказа да заеме нейната страна.Сега сама си изплаща кредита,но поне е спокойна.

# 31
  • София
  • Мнения: 932
Да има, в ситуацията която знам аз изнудването е за пари и най-вече се вменява чувство на вина, от страна на родителя към вече порасналото дете  , че виждаш ли родителят е сам и трябва да му се свалят звезди и да се правят за него много неща , дори изплащане на заем, без да се замисля, че детето му, вече има собствено семейство.

# 32
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
А бе , гадно е крава от теле да суче Tired

# 33
  • Мнения: 583
Познавах една майка преди 10 години/слава богу/,която беше хипохондричка и за всяка измислена нейна болест беше виновен сина й,т.к.  всичките и болежки са причинени от него по време на раждането/дори и главоболито й/,това не й пречеше да спи с кой и падне...но за пред сина си беше болна жена и той беше длъжен мъж на 25 год. да дава цялата си заплата  и да се съобразява с нея когато си купува чорапи,звънеше й по телефона да я пита може ли,защото живееха в различни градове.../Боже, ако това нещо ми беше станало свекърва #2gunfire #2gunfire #2gunfire/пу-пу-пу

# 34
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Има да, много често виждам такива.
Според мен са си виновни и двете страни. Манипулаторът спира веднага, щом спрат да му се връзват и остане без публика.

Общи условия

Активация на акаунт