Стамболийски с нова тема, bg-mamma ще превзема!

  • 11 804
  • 287
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 451
Аз пък бях три дни без нет и щях да умра! Crossing Arms
Днес видях bremelinka, която караше колело! Shocked Изглеждаше чудесно!
А къде е Жабче? Thinking Пихме с нея по кафенце тук около празниците първомайски и от тогава ни вест, ни кост. Tired

# 151
  • Мнения: 168
Днес, докато карах колело (вместо да пиша във форума:)) видях Марианка и Мими, които също изглждаха чудесно  Joy Само дето Марианка реши, че нямам корем. Ще се пробвам да кача снимка и ще види тя има ли  preggo , няма ли  preggo  smile3533 .

# 152
  • Мнения: 168
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246492
Явно няма да се справя по друг начин със снимката. Ще трябва да мина курс обучение. Дори преди ми беше предложила, ако още важи ще се възползвам от помощта!

# 153
  • София
  • Мнения: 676
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246492
Явно няма да се справя по друг начин със снимката. Ще трябва да мина курс обучение. Дори преди ми беше предложила, ако още важи ще се възползвам от помощта!

 Аз още тогава ти изпратих обяснения (преди около 2 месеца), но се чудех защо нищо не каза. Явно се е затрило някъде  newsm78. Преди малко ти писах на лични.

Относно коремчето, вижда си се ясно  Laughing.

# 154
  • Мнения: 168
Тогава не ми достигна възпитание да ти благодаря  Embarassed Кажи как вмъквате тортите и кафетата.

# 155
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
bremenlinka хубаво коремче   bouquet

Тортите и кафетата с бутона с картинката, под болд Simple Smile

# 156
  • София
  • Мнения: 676
Тогава не ми достигна възпитание да ти благодаря  Embarassed Кажи как вмъквате тортите и кафетата.

 Значи си го получила  Laughing. Писах ти как се качват картинките за кафета, мафета и т.н. Питай, ако нещо е неясно.

# 157
  • Мнения: 168
Много ме е срам, затова започвам да си мълча.  Tired

# 158
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
А такива да ги нямаме  Naughty

# 159
  • София
  • Мнения: 676
Много ме е срам, затова започвам да си мълча.  Tired
 Спокойно. То време е за сън, тъй че е нормално  Peace.

# 160
  • София
  • Мнения: 676
Хубаво ми е да си чатим, ама отивам да се хоризонтирам, че работа ме чака утре  Laughing.

# 161
  • Мнения: 4 451
bremelinkaHug

# 162
  • Мнения: 378
Днес бремелинка искаше да ме повози на колелото  Joy

# 163
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
 Mr. Green

# 164
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ех, че еуфория настанало тук. Бремелинка много добре си заформила коремчето. Като за четвърти месец /ако не греша де/ направо си е доста голямо.
В неделя правихме прощъпулник. Габи си хвана еврото и боичките. Питата ми стана просто върха.   chef Направо на себе си се учудих. Ама голямо месене падна де.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт