Стамболийски с нова тема, bg-mamma ще превзема!

  • 11 803
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 676
Обещаните снимки, които са от рождения ден на Алекс в яслата: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=251720&photo=1

# 241
  • Мнения: 23
Дори снимките са супер,да ви е жив и здрав Алекс. Hug  bouquetЧестит празник(на патерички)на съпруга ти.
Така и да разправям аз за рожденният ден.Беше в домашна обстановка,имаше деца от 2 до 6 годинки.Имаше игри,но пък повечето бяха викове и крясъци.Затишието беше когато посядваха да хапнат. LaughingНай-накрая рожденничката реши,че се сърди на всичките деца и се затвори в спалнята. #Crazy JoyДоста пъти правиха опити децата да я викат,но безуспешно.И така докато не стана 8,30 и не почнаха рейнджърите.Тогава вече настана голяма тишина,даже имаше и позадрямали дечица. Mr. Green

# 242
  • Мнения: 4 451
Dori, голям сладур този твой Алекс! Heart Eyes И в яслите изглежда много приятно. От кога тръгва на градинка? На есен ли?
Аз започнах да си прибирам Мими на обяд от ДГ за през лятото. Правим си разходка с Веси, после минаваме да заберем кака. Когато малката заспи, ние с Мими започваме да учим, че нали си имаме за наваксване... Confused Не ми е лесно, и домакинската работа мен чака, ама няма да се оплаквам, че да не ви досадя.
stanka, хубав рожден ден е бил. Поне се налудуваха юнаците. Laughing А за рожденничката..., ами деца! Не знаеш в кой момент как ще реагират и за какво ще се разсърдят. Ние на Цветница бяхме на един детски имен ден. Именничката се скара с едно от гостенчетата и започна да го гони от партито си. Laughing

# 243
  • София
  • Мнения: 676
Станка, голямо шоу е било  Joy. Ще повторя Марианка - деца.
Мерси за милите думи  Hug.
Марианка, мерси и на теб за Алексчо  Hug. Той тръгва през септември на градина, която е близичко до нас. Тогава сформират новите групи, че август са ваканция всички.
Ама и на теб не ти е лесно, но това е титлата "мама". Хубаво е, че си борбена и не се предаваш  Peace.
Относно оплакването, нали затова сме тук да споделяме. Така, че не досаждаш Peace.

# 244
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
А бее тия детски градини лятото във ваканция ли са?  newsm78 Ами като родителите не са лятото във ваканция кой гледа дечицата?  newsm78
Докато не се е събудила моята калпазанка да ви почерпя.
Днес моята принцеса става на 1 годинка.
Ето тази торта поръчахме от "Неделя" за празника:

Освен тортичка да ви почерпя и някои други нещица Simple Smile

Лек ден от мен, че бързам да се приготвям за бебешкия рожден ден, който е също днес.  Hug
Забравих да кажа, че ужасно много се вълнувам.  newsm03

# 245
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Честит 1-ви рожден ден на Габи и на мама!
 Много радост и забавления на двете!
 Вълнението е оправдано, да се наснимате здравата, че и ние да видим!
 Благодаря за изкушенията, дето си ни почерпила!   bouquet

# 246
  • Мнения: 891
Честит рожден ден на малката кукла на zwetellina !
Пожелавам и безгрижно и щастливо детство !


Момичета, първо да се извиня, че не съм писала много отдавна.
Само ви чета от време на време.  Blush

И аз да се похваля. Вече запланувахме лятната почивка.
На 20 юни заминаваме за Гърция. newsm44
Вече нямам търпение... Така ми се почива.

Тази година и на нас ни се наложи да вадим нов задграничен паспорт на Рени,
понеже стария и беше изтекъл.
Беше точно на 1 год., когато за първи път пътувахме в чужбина и понеже
валидността на паспорта е 5 год., сега изтече.
Забелязах, че при вадене на 1-ви паспорт на дете - цените са едни,
а при повторно вадене  /при изтекъл/ - са други. Почти 2 пъти по-скъпо е  ooooh!

# 247
  • Мнения: 2 483
Честит 1ви рожден ден на малката принцеса!да расте здрава и будна,да има безгрижно и щастливо детство!

Като си представя какво е вълнение и то 1вият рожден ден!

Ние вече чакаме 2ри Flutter

# 248
  • София
  • Мнения: 676
       Честит 1-ви Рожден Ден, Габи!

 Бъди здрава, лъчезарна, мама и тати да ти осигурят безгрижно детство, а ти в замяна с радост ги даряваш!
  


Цвети, мерси за вкусната почерпка. Щур купон да сътворите.
Това е за теб

# 249
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Цвети, да ти е жива и здрава малката принцеска! Пожелавам й едно безгрижно детство и да те слушка много!


И ние си чакаме 2-я рожден ден Simple Smile
Дими ,ех,с тея гръцки почивки всяка година  Mr. Green, е тва е да имаш свекърва в Гърция  Mr. Green
Ние заминаваме на 21.06 в Евксиноград  Sunglasses

 Честито и на всички, които са имали поводи за празнуване тея дни, че малко не пиша аз нещо  Simple Smile

Марианка , а ти къде се загуби, никаква те няма по града, или аз не мога да те засека  Wink

Айде лек ден!

# 250
  • Мнения: 891
Дими ,ех,с тея гръцки почивки всяка година  Mr. Green, е тва е да имаш свекърва в Гърция  Mr. Green

Готино е ! Нали ?  Mr. Green

Свекърва на морето и баба на балкана /на Цигов Чарк/ Mr. Green
Така сме ние. Laughing

# 251
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Блазе ви  Grinning

# 252
  • Мнения: 23
Честит Рожден Ден Габи!
Цвети, да ти е честита рожденичката!
Нека расте здрава и весела!
Много да ви радва, слуша и обича!
Весел празник на цялото семейство пожелавам от сърце!
Дими весело изкарване на почивката. Hug

# 253
  • Мнения: 168
Цвети, честита рожденичка! Макар и със закъснение ви пожелавам първо да е жива и здрава, после всичко, съпътстващо едно хубаво детство да и се случва! На вас много радости!

# 254
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Благодаря за поздравите, момичета!!!  Hug
Бебешкият рожден ден вчера мина просто супер. Crazy
Днес ще празнуваме с роднините.
Хайде до скоро, че ще се глася. Нали съм мамата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт