Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 676
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 690
  • центарлна северна България
  • Мнения: 30
Имам нужда от вашата помощ. Искам да взема на детето колело без педали и харесах :
http://www.mytoys.de/Hudora-Laufrad-joey-Cruiser-orange/Laufr%C3 … r01.10.06/1866981
и
http://www.mytoys.de/Kettler-KETTLER-Laufrad-Speedy-10-Zoll-rot/ … a02.07.07/1412747
Бих се радвала, ако имате лични впечатления да ме посъветвате. Необходимо ни е седалката в мин. положение да е под 40 см. Ние имаме такова, но ни е голямо, а детето има страшно желание и го влачим на всякъде където излизаме, без да можем да го ползваме, а само го бутаме или съответно аз да го нося. Благодаря предварително.
Отворена съм и за други предложения разбира се.

# 691
  • София
  • Мнения: 324
Кетлерът е чудесен вариант. Имахме същата Худора, но я върнахме на сайта, заради технически дефект, който се получи след 6-тия месец. Нямам спомен колко беше седалката в най-ниско положение.  Thinking Със сигурност е по-тежка от Кетлера.
В момента дъщеря ми кара следващия Кетлер 12" наследство от баткото ни. Колелцето е супер. Седалката е наистина в най-ниско положение 35см (както я дават по описание). Бихте могли да прескочите 10".

Последна редакция: нд, 15 юли 2012, 21:40 от maminko

# 692
  • центарлна северна България
  • Мнения: 30
Огромни благодарности за препоръките

# 693
  • Мнения: 7
Здравейте!Някой може ли да ми каже каква е дължината на Drag Rush 16" и на Дино 16"?

# 694
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.....
Вижте в Продавалник, някоя магазини също предлагат употребявани велосипеди. На ст.Васил Левски в София също има не лош предлагане, за останалите граодве няамм инфо. На нас реалон това колело ни е първа покупка, до сега ползваше от братовчедите си, но след време когато го сменяме най-вероятно ще продадем старото.
Къде ще го продадете?
Количката, бебефона, столчето за кола, както и столчето за хранене "продадох" чрез Продавалника за по 10 лева бройката.... Колелетата, когато им умалеят ще имат същата съдба - понеже все пак са ми качествени и емоционално "скъпи" почти ги подарявам....

# 695
  • София
  • Мнения: 4 397
Сега съм в търсене на друго, по-голямо и по-читаво колело - за нея и едно за мен.

Кажете какво правите със старите велосипеди?

Леки и хубави колела да на RAM, но вече зависи колко пари сте склони да отделите за колело.
Синът ми е с Драг и сме доволни, макар, че е тежко за разлика от това на мъж ми което е RAM и е леко като перо, сега чакам и мен да ме огрее с едно такова ама да видим  Tired

# 696
  • Мнения: 1 842
Кетлерът е чудесен вариант. Имахме същата Худора, но я върнахме на сайта, заради технически дефект, който се получи след 6-тия месец. Нямам спомен колко беше седалката в най-ниско положение.  Thinking Със сигурност е по-тежка от Кетлера.
В момента дъщеря ми кара следващия Кетлер 12" наследство от баткото ни. Колелцето е супер. Седалката е наистина в най-ниско положение 35см (както я дават по описание). Бихте могли да прескочите 10".
Извинете за въпроса, но за какво служи колело без педали?! Rolling Eyes

# 697
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Кетлерът е чудесен вариант. Имахме същата Худора, но я върнахме на сайта, заради технически дефект, който се получи след 6-тия месец. Нямам спомен колко беше седалката в най-ниско положение.  Thinking Със сигурност е по-тежка от Кетлера.
В момента дъщеря ми кара следващия Кетлер 12" наследство от баткото ни. Колелцето е супер. Седалката е наистина в най-ниско положение 35см (както я дават по описание). Бихте могли да прескочите 10".
Извинете за въпроса, но за какво служи колело без педали?! Rolling Eyes


С колело без педали децата се научават да пазят равновесие по-лесно.

# 698
  • Мнения: 1 842
Кетлерът е чудесен вариант. Имахме същата Худора, но я върнахме на сайта, заради технически дефект, който се получи след 6-тия месец. Нямам спомен колко беше седалката в най-ниско положение.  Thinking Със сигурност е по-тежка от Кетлера.
В момента дъщеря ми кара следващия Кетлер 12" наследство от баткото ни. Колелцето е супер. Седалката е наистина в най-ниско положение 35см (както я дават по описание). Бихте могли да прескочите 10".
Извинете за въпроса, но за какво служи колело без педали?! Rolling Eyes


С колело без педали децата се научават да пазят равновесие по-лесно.
Благодаря за клипчето, явно помага. Peace

# 699
  • София
  • Мнения: 324
Е, тигър много си лаконичен Simple Smile бих добавила толкова много предимства (които преди 3 години научих от форума  Laughing), а и личен опит с децата ми в последствие - усещане за сигурност, развитие на мускулатурата на цялото тяло, не само крачетата, бързи реакции, перфектна координация и най-важното много се забавляват  Peace



То, хората добре са го описали
Скрит текст:
примерно тук   Wink

# 700
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Е, тигър много си лаконичен Simple Smile бих добавила толкова много предимства (които преди 3 години научих от форума  Laughing), а и личен опит с децата ми в последствие - усещане за сигурност, развитие на мускулатурата на цялото тяло, не само крачетата, бързи реакции, перфектна координация и най-важното много се забавляват  Peace



То, хората добре са го описали
Скрит текст:
примерно тук   Wink


Е, както казват - "A picture is worth a thousand words"  Laughing За видеото не са казали нищо, но трябва да е още по-ценно...  Laughing
Да, имат наистина още много предимства, но който търси намира - а и днес е още по-лесно, когато има и Google! И моето мнение е такова - тези колела им дават СВОБОДА!  Grinning

# 701
  • Мнения: 8 228
Относно колелетата без педали... Моите хлапета вече отдвана си карат нормални колелета, но тия дни си спомниха за пуки-то и се наложи да го смъкнем от тавана и да влезе в действие отново. Цялата история започна с това, че имаме едно съвсем малко колелце без педали, което преди няколко дни дадохме на познато детенце да си го кара. Обаче моят малкият като го видя, си спомни за "мотора" (това е кодовото партизанско име на нашето пуки) и си го поиска. Съответно го свалихме от тавана. При видът му, големият веднага си заряза колелото и искаше също "мотора". Тези дни вечер на площадката е голяма борба. Всички искат да карат "мотора", а не големите си колелета. Започват се едни уговорки кой кога ще го кара, колко обиколки ще направи преди да го предаде на следващия. Големият твърди, че "моторът" е негов, защото реално е бил купен за него, малкият го контрира, че е бил последният му ползвател и значи той е истинският собственик. Аз се опитвам да ги успокоявам, че е на двамата. Дребосът на когото подарихме мъничкото "моторче" също напира към пукито, защото се оказа, че му пасва като размер.
Чакам сега да видя колко дни ще продължи истерията и ще се кротнат.

# 702
  • Мнения: 86
Здравейте, и аз съм в мислене какво колело да вземем на дъщеря ни. Кара триколка без родителски контрол, но пък вече има нужда от нещо за "големи".  Почти на 3 г. и 6 месеща е, около 15 кг., 110 см. Дали е надраснала колелото за баланс?  А с педали какво и къде можем да пробваме за Варна- тойтаун и тук видях от постовете на варненки.
Мерси   bouquet

# 703
  • Велико Търново
  • Мнения: 167
Здравейте,имам нужда от помощ!Синът ми е почти на 5,ще му купуваме колело,не е карал до сега,висок е 113 и 22 кг-въпросът ми е колко цола трябва да е,аз си мислех за 16,но незнам,мъжът ми казва 20-мисля,че ще му е голямо.Ако може някой с повече опит да помага!Благодаря!

# 704
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте, и аз съм в мислене какво колело да вземем на дъщеря ни. Кара триколка без родителски контрол, но пък вече има нужда от нещо за "големи".  Почти на 3 г. и 6 месеща е, около 15 кг., 110 см. Дали е надраснала колелото за баланс?  А с педали какво и къде можем да пробваме за Варна- тойтаун и тук видях от постовете на варненки.
Мерси   bouquet
В СпортДепо също. За моето дете взехме велосипед от Джиро - доколкото помня има възможност като му омалее да се върне и да се вземе ново на по-ниска цена(това обаче е добре да се пита на място, че спомена ми е много блед Wink).

Общи условия

Активация на акаунт