изкуствените мигли

  • 10 501
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 388
Странно, защото една клиентка си купува мигли на Фингърс, а ги лепи с лепило на Топ Чойс. newsm78
Честно казано незнам и аз, ще пробвам пак тези дни, имам малко останало лепило, но не ми се вярва да се получи.

# 31
  • Мнения: 1 111
 Гледай кожата на клепачите ти да е суха и без крем.

# 32
  • Мнения: 2 388
Гледай кожата на клепачите ти да е суха и без крем.
Така и направих. Peace Може би аз не мога нещо да се справя, а по принцип не съм с две леви, но знам ли.
Другият път ще напудря предварително, така кожата ще е максимално суха.

# 33
  • Мнения: 421
аз доколкото разбрах,слагат в козметичните салони и срувало 20лв.като миглите са от тях.що се мъчите да ги лепите сами Wink

# 34
  • Мнения: 2 448
аз доколкото разбрах,слагат в козметичните салони и срувало 20лв.като миглите са от тях.що се мъчите да ги лепите сами Wink
Точно тези са които издържат по 2-3 седмици, а другите за домашната употреба са само за някакъв повод и не са трайни. Лично аз не съм си слагала, но моя много близка приятелка няколко пъти си прави.Много хубаво до момента, когато трябва да се свалят, защото части от тях падат и малко и оредяха миглите първоначално след махането, но бързо се възстановяват. Но пък 20-тина дена е страхотно, те са боядисани и дори спирала не се налага да слагаш.

# 35
  • Мнения: 1 111
 Ти
аз доколкото разбрах,слагат в козметичните салони и срувало 20лв.като миглите са от тях.що се мъчите да ги лепите сами Wink
Ти май въобще не разбра за какво става въпрос. Wink

# 36
  • Мнения: 2 631
palavata_monahinq, както знаеш - за всеки човек си има различни продукти! Важното е, че не си се отчаяла от първия път и си готова да опиташ пак! Аз те подрепям за решението ти и се надявам следващия път да имаш по - голям успех! Може би наистина друго лепило би ти свършило повече работа! (Съдя по изкуствените нокти и лепилото, което обикновено се продава с тях... Никога не хваща и не издържа...  Confused)
  bouquet

# 37
  • Мнения: 238
Връщам темата,за да попитам и аз относно миглите.

Има ли салон,в които биха ми залепили мигли които аз съм си купила,с мое лепило? И колко би ми струвало това ?

Купих си едни,залепих ги,но лепилото е бяло и доста бързо съхне,получи се една бяла точица на клепача(моя грешка)сигурно се свиква,но май е по-добре аз да не се занимавам Simple Smile

# 38
  • Мнения: 566
Днес си купих някакви мигли на Максфактор, евтини ми се видахя 3.90, да питам и аз, отлепям ги от обложката слагам лепило в/у това силиконовото и лепя на очите, нали така

# 39
  • Мнения: 2 388
Днес си купих някакви мигли на Максфактор, евтини ми се видахя 3.90, да питам и аз, отлепям ги от обложката слагам лепило в/у това силиконовото и лепя на очите, нали така
Моите бяха 4,70 а пък по - смотана марка. Пишеше първият път да не се слага лепило, на твоите незнам какво пише.
Късмет и да се покажеш после. Peace

# 40
  • Мнения: 316
аз доколкото разбрах,слагат в козметичните салони и срувало 20лв.като миглите са от тях.що се мъчите да ги лепите сами Wink

Последният път, когато си правих изкуствени мигли платих 25 лв в салона на "Магама"; ефектът е стархотен, но не издържат повече от 10 дни и то полуразлепени (или ходиш да ти ги долепват)...

# 41
  • Мнения: 2 631
Аре, де...
Някой няма ли най - накрая да постави снимка тук...  wait atwork search

# 42
  • Мнения: 1 111
Аре, де...
Някой няма ли най - накрая да постави снимка тук...  wait atwork search
Ми аз ще снимам една мацка Laughing, но не знам днес дали ще мине.

# 43
  • Мнения: 2 388
Ми аз ще снимам една мацка Laughing, но не знам днес дали ще мине.
Сега се сетих да те питам, кажи откъде да си взема на Фингърс? Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 830
Имам два вида - на снопчета и на лентички
Лентичките съм ги слагала, но не се справих много добре, плюс това в ъглите на очите се разлепиха.  Laughing Иначе стояха много красиво и въобще не личаха, докато не се отлепиха де Simple Smile
На снопчета не съм слагала, струва ми се твърде пипкава и трудна работа Tired

Общи условия

Активация на акаунт