изкуствените мигли

  • 10 500
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами в смисъл какво точно искаш да споделя,правим си отвреме на време Конкурс за грим в темата "Обичате ли да се гримирате...." Ако не си влизала там заповядай,ще ти хареса.Та за този ковкурс,дето пуснах снимки с миглите,темата ни беше в стил попфолк да се гримираме.Та така.... Wink

# 61
  • Мнения: 2 388
КАРЧЕВА много ми харесват. Точно така искам и аз. Сега ще си взема на Фингърс за рожденния ми ден, дано се справя.
Само едно въпросче имам - при едните се виждат и твоите, няма ли начин изкуствените и естествените да се "залепят" някак си заедно, например с повечко спирала? Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 5 289
Виждат се щот не съм сложила спирала на тях,можеш да си сложиш спирала и да ги извиеш,за да не се виждат много много. Wink

# 63
  • Мнения: 2 388
Виждат се щот не съм сложила спирала на тях,можеш да си сложиш спирала и да ги извиеш,за да не се виждат много много. Wink
Точно това питах. Peace Мерси.  bouquet

# 64
  • Мнения: 395
Момичета, онзи ден си взех изкуствени мигли на снопчета, марка Donegal- 8лв.....ми нищо не става- цял час лепях, редях и накрая-два пъти мигнах и те паднаха Sad

# 65
  • София
  • Мнения: 5 289
Със снопчета не си е работа,поне не за мен,те се крепят на косъм и лесно падат,докато целите мигли са на една лента и дори в крайчеца на окото да се отлепи,не се забелязва и не ти падат.

# 66
  • Мнения: 23
Слагах си веднъж от тези.. по-дълготрайните.. бързо свикнах с тях, само като си чистих лицето гледах да не си търкам очите.. + гледах да не ползвам разни мазни консистенции, защото разтворителят с който се махат е мазен.. дори леко мазни сенки трябва да избягваш ако искаш да издържат по-дълго. Но ефекта е поразителен..  #Crazy бяха на снопчета (щото има и една по една дето ги слагат), естествен косъм, спирала въобще не слагах, не изглеждаха фрапантно и неестествено.. Абе смятам пак да си сложа  Peace

# 67
  • Мнения: 779
Слагах си веднъж от тези.. по-дълготрайните.. бързо свикнах с тях, само като си чистих лицето гледах да не си търкам очите.. + гледах да не ползвам разни мазни консистенции, защото разтворителят с който се махат е мазен.. дори леко мазни сенки трябва да избягваш ако искаш да издържат по-дълго. Но ефекта е поразителен..  #Crazy бяха на снопчета (щото има и една по една дето ги слагат), естествен косъм, спирала въобще не слагах, не изглеждаха фрапантно и неестествено.. Абе смятам пак да си сложа  Peace
къде си ги сложи,колко ти изкараха,и колко пари?

# 68
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 088
Приятелката на брат ми от две седмици е с изкуствени мигли. Не са мръднали. Дълги и гъсти са, но в първия момент помислих, че просто е с много спирала. В тукашен салон /Карлово/ 13 лв. са й взели. За баловете и аз мисля да си лепна, че сме канени на три Crazy

# 69
  • Мнения: 23
lanibarbi мисля че салона се казва Wella Exclusive Studio.. става въпрос за Бургас м/у другото - Александровска 94.. не знам ти от къде си.. Embarassed
Изкарах с тях около 15-20 дена, 1-2 снопчета ми се разместиха от едни сенки на мазна основа които ползвам, можеха само да ми ги поправят в салона.. ама реших направо да ми ги махнат. Ако не се лъжа цената беше около 40-45лв. Множко ми се видяха, ама де да знам..  newsm78
Свалят ги за 10лв после.

# 70
  • Мнения: 2 414
Някой пробва ли с миглите на Фингърс? newsm78

# 71
  • varna
  • Мнения: 676
Не съм си слагала,но мисля,че си личи отдалече,че са изкуствени.Някак си не ги възприемам.

# 72
  • Мнения: 182
А някой да знае къде продават такива миглички-единични ,а не на снопчета? http://www.youtube.com/watch?v=j-U4Y5CatDE&feature=related

# 73
  • Мнения: 2 414
А някой да знае къде продават такива миглички-единични ,а не на снопчета? http://www.youtube.com/watch?v=j-U4Y5CatDE&feature=related
Не съм виждала в магазините,по-добри иди и питай в някой салон.

# 74
Момичета не се занимавайте с тези акрилни боклуци! Истината са изкуствените мигли от естесвен косъм! Има ги вече и в БГ. Марката се казва Eylure, а ето и линка към официалния им сайт http://www.eylure.com/index.php  Аз лично съм ги ползвала и останах удивена. Не са за еднократна употреба и са супер естесвени. Да, в началото всеки първи опит може да ти скъса нервите, но това е защото не сте свикнали. Миглите също така могат да се подстригват ако са ви много дълго така че да се пригодят идеално за вашата форма  Grinning   Ако имате въпроси съм на разположение

Общи условия

Активация на акаунт