Какво трябва да има в коплекта за изписване на бебо?

  • 2 251
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Чорапки, боди, ританки, блузка, нещо връхно, шапчица и одеалце.

# 16
  • Мнения: 11 004
Комплектът на дъщеря ми се състоеше от боди, гащеризонче, шапка, пелена и лигавник. Имаше и подарък - малко бяло мече. Лигавникът и досега влиза в употреба, а мечето е една от любимите й играчки.

# 17
  • Мнения: 1 931
боди, блузка иританки или вместо тях цяло гащеризонче, шапчица, може и палтенце и одеалце. Тези гащи дето ги продават в тях са толкова излишни.

# 18
  • Мнения: 514
Чорапки, боди, ританки, блузка, нещо връхно, шапчица и одеалце.
В нашия комплект имаше и една малка възглавничка която сега си ползвам!А имаше още и ръкавички за ръцете!

# 19
  • Мнения: 1 691
Боди, ританки и блузка или пък цял гащиризон и одеялце. Евентуално шапка, ако е по-хладно. Аз лично не разбирам защо са му на новородено чорапки, след като има ританки. И това е всичко - все пак комплектът за изписване е предназначен да се прибере бебето от болницата, за едно придвижване от точка до точка нищо друго не е необходимо.

# 20
  • Мнения: 2 132
От нашият комплект използваха- бодито с дълъг ръкав, ританки и камизолка, шапка, ръкавички, чорапки и одеалото. Останалото казаха , че не им трябва.

# 21
  • Мнения: 135
Боди,ританки и блузка или гащеризон(което за мен е по-добрия вариант),
шапка,(ръкавички),пелена или одеялце.
Всичко друго според мен е излишно. Peace
Peace Peace PeaceБебчо беше с боди,ританки и блузка на изписването.Отгоре беше завит с одеялце

# 22
  • Мнения: 4 753
Бебчо беше с боди,ританки и блузка на изписването.Отгоре беше завит с одеялце

 Peace Ние сложихме и шапка, а одеялцата ни бяха две, защото беше януари в най-големия студ...

# 23
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Чорапки, боди, ританки, блузка, нещо връхно, шапчица и одеалце.

и гащеризонче, пеленка, лигавник .  Mr. Green

# 24
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Боди,ританки и блузка,шапка,ръкавички,пеленка или одеало,чорапки,терлички и аз към моя комплект имам възглавничка,но не съм я използвала,много е тумбеста.Общо взето е това,всичко друго вече е излишно,а и времето вече не е зимно,няма нужда от други работи.
Peace
Аз възглавничката към комплекта засега я ползвах за да го подпирам отстрани,вместо ританки може гащеризонче

# 25
  • Мнения: 266
Наистина възглавничката може и после да си я ползваш за подпиране.На изписването му я бяха сложили,за да му придържам главичката,а по късно се облягаше на нея.Но ти си прецени. newsm78

# 26
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Одеяло и няколко  дрешки за обличането на бебето според сезона.

# 27
  • Мнения: 1 008
В моят комплект имаше много неща. Изписаха ме в един от най-горещите дни на лятото и  на бебето сложиха боди, ританки, жилетка и шапка. И пелена.
Не бих казала, че частите от комплекта са ми били излишни- обличала съм и всичко, не съм слагала само ръкавичките.

# 28
  • Мнения: 681
Боди,ританки,комплект дреки и одеалце,ако е за сеага,зависи от сезона. Peace

# 29
  • Мнения: 29
От личен опит и при двете изписвания на моите бебчовци-боди,гащеризонче,терлички/има ги във всеки комплект/,одеалце или пелена/ако е лято/ ,шапка и лигавник /ако повърне бебо/.

Общи условия

Активация на акаунт