Най-добрият ми приятел

  • 3 228
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Много хубаво,вижда се,че любовта ви е взаимна и май не само ти си влюбена Wink

Жалко,че ви дели такова разтояние,но все пак хубавото е че макар и далеч има човек,който те обича и го е грижа за теб,някой който всеки ден се усмихва при мисълта за теб.

Дано все така да се обичате и след като завършиш да успееш да отидеш при него в Германия,така най-накрая ще сте заедно.

# 16
  • Мнения: 393
  Ех,колко е хубавооо HugОбичай ,мила,и не се страхувай-никога и нищо няма да се сравни с тази чиста лЮбов!Никой не знае какво го очаква в бъдеще и какво му е приготвила съдбата,но не спирай да мечтаеш и да осъществяваш мечтите си и тогав,един ден Winkкой знае...може би.... Heart Eyesще се събуждате с целувка и едно топло ОБИчАМ ТЕ! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 128
  Ех,колко е хубавооо HugОбичай ,мила,и не се страхувай-никога и нищо няма да се сравни с тази чиста лЮбов!Никой не знае какво го очаква в бъдеще и какво му е приготвила съдбата,но не спирай да мечтаеш и да осъществяваш мечтите си и тогав,един ден Winkкой знае...може би.... Heart Eyesще се събуждате с целувка и едно топло ОБИчАМ ТЕ! Hug
Мерси на всички за хубавите думи наистина.Дано сте прави...Вече знам какво е да обичаш, но понякога се заблуждаваш че това е онова истинско чувство наречено истинска любов. Но в случая не се заблуждавам със сигурност-ОБИЧАМ ГО ИСТИНСКИ!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 128
Това на снимката сме аз и той след като се прибра от Германия Wink Моят Русокоско :*

# 19
  • Мнения: 1 271
Обича те естествено.  Hug Щом и ти го обичаш, няма за какво да се притесняваш.А относно връзките , които се изживяват през хиляди километри-истинска ли е една връзка-то тя ще оцелее.Дори и да живеете заедно-ако това нещо не е истинско-нищо няма да ви спаси.За това и моят съвет е-изживейте я тази цялата любов.Много сте готини и сладки.  Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 128
Хммммм... туко що разбрах че той е влюбен в някакво момиче,което обаче не го харесва... и понеже го познавам знам че е мн влюбен в нея ... но тя била влюбена в друг и т.н. ... незнам вече какво да мисля ...  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 21
  • Мнения: 1 988
Когато прочетох първия ти пост се просълзих-страхотно е. Преживяла съм нещо подобно и беше едно от най-най красивите ми преживявания. Мислех да ти кажа, че според мен той ти го е казал това, че те обича, но когато се намеси и третото лице-тази мацка в Германия се пообърках  newsm78 newsm78 newsm78.
Според мен най-добрата тактика при всяка ситуация е искреността-попитай го директно и му кажи какво мислиш.Няма смисъл да се чудиш и сама да се вкарваш в разни филми-изяснете се.Ако не е влюбен в теб, може да ти стане тъпо, че си му признала всичко, но ще ти мине повярвай ми.  Peace А ако е влюбен това ще е страхотно и за двамата  Hug Пожелавам ти втория вариант txtloves
P.S. Не ви видях двамата на снимката  Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 128
знам знам снимката нещо неизлиза от пощатата ми смисъл че излиза но като затворя форума пак изчезва  Rolling Eyes а пък нямам намерение д аму признавам, защото ме е страх да не го загубя, а за мен е по-важно да го имам като приятел отколкото да го загубя  Cry

# 23
  • Мнения: 597
А ти от кои научи? От него ли или от някой друг?
Не се доверявай на клуки!

# 24
  • София
  • Мнения: 128
от него научих... той сам ми каза даже и хронология мога да ви пратя... просто се държеше странно напоследък и аз реших да го питам направо какво става и той ми каза това:
[11:26:14] Той says: ne
[11:26:14] Той says: ne
[11:26:21] Той says: milo
[11:26:21] Той says: ti ne si vinova za ni6o
[11:26:23] Той says: (hug)
[11:26:28] Той says: (hug)
[11:26:33] Той says: dobre 4e si ti Simple Smile
[11:26:34] Той says: (hug9
[11:26:38] Той says: (hug)
[11:26:43] ~ТоНчЕтОоО~ says: ne se durji6 kato predi
[11:26:46] ~ТоНчЕтОоО~ says: razbira6 li
[11:27:41] ~ТоНчЕтОоО~ says: nz predi nebe6e taka
[11:27:46] Той says: mnogo sry mili4ko (hug)
[11:27:47] ~ТоНчЕтОоО~ says: (shake)
[11:28:17] ~ТоНчЕтОоО~ says: s edna
[11:28:18] ~ТоНчЕтОоО~ says: duma
[11:28:24] ~ТоНчЕтОоО~ says: durji6 se mn studeno
[11:28:29] ~ТоНчЕтОоО~ says: eto kazah ti vsi4ko
[11:28:34] ~ТоНчЕтОоО~ says: nai-setne
[11:28:48] ~ТоНчЕтОоО~ says: (whew)
[11:31:32] ~ТоНчЕтОоО~ says: nz kak 6te go prieme6
[11:31:34] ~ТоНчЕтОоО~ says: prosto
[11:31:38] ~ТоНчЕтОоО~ says: nemojeh ve4e da mul4a
[11:31:41] ~ТоНчЕтОоО~ says: a i nali si mi fr
[11:31:46] ~ТоНчЕтОоО~ says: nemoga da kriq
[11:32:12] Той says: (hug) ok 6e se opitam da se darza po ilo, milo Grinning
[11:32:14] Той says: Simple Smile
[11:36:18] Той says: da mi prati6 me4o (hug)
[11:39:37] Той says: nz  momi4e6ki problemi Stuck Out Tongue
[11:39:49] ~ТоНчЕтОоО~ says: ooo
[11:39:58] ~ТоНчЕтОоО~ says: dai da gi izlekuvame
[11:39:59] ~ТоНчЕтОоО~ says: Grinning
[11:40:00] ~ТоНчЕтОоО~ says: Stuck Out Tongue
[11:40:28] Той says: Simple Smile
[11:40:29] Той says: nemozeme  za zalost Simple Smile  no misi vse pak
[11:40:31] Той says: (hug) milo
[11:40:44] ~ТоНчЕтОоО~ says: 6to
[11:40:45] ~ТоНчЕтОоО~ says: kakvo
[11:40:45] ~ТоНчЕтОоО~ says: kaji
[11:40:47] ~ТоНчЕтОоО~ says: stava
[11:40:51] Той says: ni6o be
[11:40:51] ~ТоНчЕтОоО~ says: ima ne6to
[11:40:54] ~ТоНчЕтОоО~ says: poznavam te
[11:40:59] Той says: zarezi gluposti :@
[11:41:05] ~ТоНчЕтОоО~ says: ooo da be
[11:41:09] ~ТоНчЕтОоО~ says: kazvai
[11:41:10] ~ТоНчЕтОоО~ says: vednaga
[11:41:13] ~ТоНчЕтОоО~ says: kakvo e stanalo
[11:41:15] ~ТоНчЕтОоО~ says: molq te
[11:41:20] ~ТоНчЕтОоО~ says: nali sum ti fr
[11:41:26] ~ТоНчЕтОоО~ says: i znae6 4e te razbiram
[11:41:38] ~ТоНчЕтОоО~ says: vsu6tnost edinstvenoto mom4e koeto razbiram si ti
[11:42:05] ~ТоНчЕтОоО~ says: (wait)
[11:42:08] ~ТоНчЕтОоО~ says: kazvai vednaga
[11:42:13] ~ТоНчЕтОоО~ says: obqsni mi kakvo e stanalo
[11:42:29] ~ТоНчЕтОоО~ says: i moje bi taka 6te si namerq otg na vs vuprosi prez poslednoto vreme
[11:42:32] Той says: mi ni6o momi4eto koeto haresvam ne me xaresva na kratko
[11:42:34] Той says: ama
[11:42:45] Той says: golema rabota nema da se ubieme sega za tva nali
[11:42:51] Той says: zivi i zdravi da sme
[11:43:13] ~ТоНчЕтОоО~ says: q razkaji malko po-podrobno pls
[11:43:16] ~ТоНчЕтОоО~ says: za da ti kaja
[11:43:19] ~ТоНчЕтОоО~ says: dali si zaslujava
[11:44:58] Той says: mi nz to4no kak da ti kaza
[11:44:59] Той says: slozno e
[11:45:00] Той says: ama
[11:45:09] Той says: znam 4e  haresva edin drug
[11:45:13] Той says: uh
[11:45:20] Той says: ne mi se govori mnogo za tva , izgubena kauza
[11:45:22] Той says: Grinning
[11:45:26] ~ТоНчЕтОоО~ says: a tq zn li 4e ti q haresva7
[11:45:28] ~ТоНчЕтОоО~ says: 6*
[11:45:31] ~ТоНчЕтОоО~ says: a nqma ne mi se govori
[11:45:34] ~ТоНчЕтОоО~ says: 6te govori6
[11:45:39] ~ТоНчЕтОоО~ says: 6toto taka 6te se uspokoi6
[11:45:49] ~ТоНчЕтОоО~ says: ta tq zn li 4e ti q haresva6 ?
[11:49:39] Той says: mi mislq 4e da
[11:49:41] Той says: ili ddz
[11:49:47] Той says: no mislq 4e da
[11:50:04] ~ТоНчЕтОоО~ says: a ti kaza li i ?
[11:53:45] Той says: mi gore
[11:53:48] Той says: dou
[11:53:56] Той says: to se podrazbira kat i pi6a nali emaily
[11:54:46] Той says:  a i tq nali  sa6o  pi6e6e nekvo po razli4no
[11:55:00] Той says: milo
[11:55:01] Той says: nali
[11:55:04] Той says: ama karai Simple Smile
[11:55:09] Той says: zivi i zdravi da sme
[11:55:26] ~ТоНчЕтОоО~ says: zna4i ili ne e razbrala 4e q haresva6 ili ti e davala naprazni nadejdi
[11:55:38] ~ТоНчЕтОоО~ says: prosto nemoga da gi razbera tiq momi4eta
[11:55:42] ~ТоНчЕтОоО~ says: naistina nemoga
[11:55:47] Той says: emi i az GrinningVery HappyGrinning
[11:55:48] Той says: ama
[11:55:49] Той says: karai
[11:56:05] Той says: pone e qka  priqtelka Simple Smile tova e po dobre
[11:56:06] Той says: Simple Smile
[11:56:11] ~ТоНчЕтОоО~ says: ama ti mn lesno se otkazva6 mi se struva
[11:56:12] Той says: spox
[11:56:12] Той says: Simple Smile
[11:56:12] Той says: tai 4e vsi4ko e normalno
[11:56:44] ~ТоНчЕтОоО~ says: a tq kaza li ti 4e haresva drug ama v prav tekst ili e spomenala za dr mom4e ?
[11:59:32] Той says: mi ne na Lisa go e kazala
[11:59:36] Той says: ama spox be
[11:59:41] Той says: Grinning
[11:59:41] Той says: prava si olekna mi
[12:00:05] Той says: bexme se razbrali dneska na kino ama nali kat q pitax kakvo 6e pravi tq mi kaza 6e qzdq dneska
[12:00:23] Той says: i az mi nali ok 6ot nemam mnogo vreme  tai 4e nema da moga dneska na kino
[12:00:30] Той says: mozebi utre  ili nekoi drug pat Simple Smile
[12:00:32] Той says: Grinning
[12:00:51] ~ТоНчЕтОоО~ says: ne e sme6no
[12:00:53] ~ТоНчЕтОоО~ says: izob6t
[12:00:56] ~ТоНчЕтОоО~ says: o*
[12:00:57] Той says: 6o be
[12:00:57] ~ТоНчЕтОоО~ says: nik
[12:00:58] Той says: (think)
[12:01:00] ~ТоНчЕтОоО~ says: mii ne e
[12:01:01] Той says: (wasntme)
[12:01:05] ~ТоНчЕтОоО~ says: kak moje da ti otkaje
[12:01:06] Той says: karai po vedro be
[12:01:10] Той says: nema az da se vartq okolo neq
[12:01:10] ~ТоНчЕтОоО~ says: (shake)
[12:01:12] Той says: ,
[12:01:16] Той says: tq 6e se varti okolo mene
[12:01:27] ~ТоНчЕтОоО~ says: kakto ti kazah ama i ti se otkazva6 lesno
[12:02:36] ~ТоНчЕтОоО~ says: nemoje vse da iska6 momi4etata da se vurtqt okolo tebe za6toto rano ili kusno 6te se naloji ti da se vurti6 okolo nqkoq ama tq nqma da iska da e s teb naprimer ili ne6to takova
[12:02:37] Той says: me be
[12:02:38] ~ТоНчЕтОоО~ says: kakto
[12:02:45] Той says: tq sega nali pak me pita az kvo 6e pravq
[12:02:46] Той says: Grinning
[12:02:48] Той says: a ski ski ksi
[12:02:52] Той says: Grinning
[12:02:55] Той says: spox be toni

# 25
  • Мнения: 550
уф, тези момчета, значи... остава и ти да му кажеш "mom4eto koeto haresvam ne me xaresva na kratko". това в случай, че си решила да действаш направо. другият вариант е да поизчакаш да му мине, което според мен ще стане скоро Simple Smile и при следващата ви среща да си изясните ситуацията... мога да ти кажа, че аз лично с течение на времето станах много по-нетърпелива за развръзки от този сорт и това колкото ми е помагало, толкова и ми е пречило, така че, сега не знам какво да те посъветвам. просто слушай сърцето си и когато положението стане непоносимо мисля, че ти ще намериш сили да му кажеш какво чустваш, а няма просто да се обърнеш и продължиш напред. гледай "море от любов" от днес. ставаше въпрос за една ученическа любов, намерила реализация чак след 38 годни. може да ти хрумне нещо... целувки и бъди смела!

# 26
  • Мнения: 4 380
Дъщеря ми е на твоята възраст и в момента изживява нещо подобно. До степен че реве и не иска да си ходи лятото в България. Рони крокодилски сълзи, че за 2 мес. щял да я остави. Grinning
Знаеш ли, ще ти кажа същото, което казах и на нея. Нека те се притесняват да не ви загубят. Нека те тичат да ви търсят. Дръжте се на положение и имайте самочувствие на ценен подарък за момчето, който той може във всеки момент да загуби ако не го цени.
Аз предполагам, че той ти е казал за тази хипотетична трета за да те накара да ревнуваш и вероятно да те подбуди към по-осезаеми действия или реакции, за да се наслаждава повече на чувствата ти. В момента е далеч и не те чувства така както преди, желае просто да възвърне тръпката като създава изкуствен дразнител. Това е. Момчето ти много добре познава тактиките на психологическа игра в чувствата между двама и действа хитро точно както се предполага да действа умната жена:

Цитат
nema az da se vartq okolo neq
tq 6e se varti okolo mene

Това е Тони. Само че това трябва да е твоя тактика, не негова. Wink Само така ще си ценена, обичана, преследвана и желана. Винаги има един който се върти около другия. Не допускай въртящата да си ти. Колкото да ти е болно, дръж се на положение- ти си ЖЕНА!

# 27
  • София
  • Мнения: 128
Дъщеря ми е на твоята възраст и в момента изживява нещо подобно. До степен че реве и не иска да си ходи лятото в България. Рони крокодилски сълзи, че за 2 мес. щял да я остави. Grinning
Знаеш ли, ще ти кажа същото, което казах и на нея. Нека те се притесняват да не ви загубят. Нека те тичат да ви търсят. Дръжте се на положение и имайте самочувствие на ценен подарък за момчето, който той може във всеки момент да загуби ако не го цени.
Аз предполагам, че той ти е казал за тази хипотетична трета за да те накара да ревнуваш и вероятно да те подбуди към по-осезаеми действия или реакции, за да се наслаждава повече на чувствата ти. В момента е далеч и не те чувства така както преди, желае просто да възвърне тръпката като създава изкуствен дразнител. Това е. Момчето ти много добре познава тактиките на психологическа игра в чувствата между двама и действа хитро точно както се предполага да действа умната жена:

Цитат
nema az da se vartq okolo neq
tq 6e se varti okolo mene

Това е Тони. Само че това трябва да е твоя тактика, не негова. Wink Само така ще си ценена, обичана, преследвана и желана. Винаги има един който се върти около другия. Не допускай въртящата да си ти. Колкото да ти е болно, дръж се на положение- ти си ЖЕНА!
Искате да кажете че и аз трябва да си измисля някой трети или по-точно друго момче? За мен няма никакъв проблем да го направя,но просто въпросът е че Той може да ревнува, може да се разяжда отвътре, но никога няма да го покаже... по-скоро показва го и то с безразличие.. смис че ще каже да го зарежа този другия,че не ме заслужава или нещо от този сорт както и аз на него му казах... или просто ще си замълчи... Но мен и нещо друго ми е мн странно  Thinking От къде се взе тази новата... при положение,че преди да си дойде той се базикаше че нали не харесвал само руси момичета (ама ова нали в кръга на шегата) и аз го питах коя е новата и той каза ще разбереш много скоро като се върна.... но така и неразбрах коя е  newsm78 и изведнъж той започва да се държи много странно и студено към мен и аз го питам защо? и той ми отг че момичето,което харесва,не го харесва????!!! Shocked

# 28
  • Мнения: 4 380
Не, Тони, не си ме разбрала правилно. Няма нужда да си имисляш несъществуващи момчета. Това всъщност е малко инфантилно, малко незряло като постъпка, защото той още не си дава сметка лъжата му докъде може да доведе и колко може да нарани (ти можеш да го потъвърдиш). Момчето явно е влюбено в теб и по този начин се опитва да те подтикне да му излееш чувствата си, да изпиташ такава силна любовна мъка по него, че да не можеш повече да я прикриваш.

Не знам докъде са ви стигали отношенията, предполагам, че не сте имали интимност? Може би подсъзнателно това цели, не знам...Накарай го той самият да ти каже защо си измисля врели-некипели. Ако имаше друга, повярвай не само нямаше да ти каже, но и едва ли щеше да намира време да си говори ежедневно с теб. Момчетата се страхуват да си признават подобни неща, когато са реални.

Според мен най-добрата тактика от твоя страна е да говориш с него с открити карти. Да му задаваш директни въпроси, като го поставиш в неудобно положение.

Вместо да му се връзваш на играта, попитай го директно. Нещо от рода на "ние с теб си прекарвахме чудесно, ти ми казва многократно че ме обичаш, общуваме непрекъснато виртуално. Когато обичаш даден човек, не му разказваш в същото време че обичаш друга пък тя не отвръщала на чувствата ти. Искам да знам кого всъщност обичаш- мен или някоя си. Ако обичаш друга, тогава ме оставяш и не си играеш повече с чувствата ми. Ще се намери достойното момче с открити намерения."

Не се преструвай че ти е безразличен и просто ти е приятел. По всичко се вижда, че сте преминали границата на обикновенно приятелство, а следователно всички разговори за други момичета или момчета са лицемерие и подигравка с чувствата на другия. Просто му го кажи! Накарай го да си признае че я е измислил и го накарай да ти каже с каква цел го е направил!

Този, който съумява във връзката да има трезва глава с трезви разсъждения обикновенно взима връх в отношенията, особенно в тази възраст, когато чувствата са толкова плахи и всеки се страхува да предприема открита крачка по признаване на факта че е хлътнал до уши.

# 29
  • Мнения: 1 271
Тони, мисля, че Ксения ти го е обяснила достатъчно ясно.От това по ясно здраве му кажи.
Един съвет от мен-следващият път като говорите или си пишете-подхвърли му ето тези фрази-"Много те харесвам", "Направо съм влрюбена в теб" и т..н.
Ще видиш, че изтезанието ви ще приключи много бързо.  Grinning И ще се радвате на много любов.

Общи условия

Активация на акаунт